•  

  No elo,

  to historia dla tych co tak wierzą w nowe samochody z salonu xD.

  Klient kupił dziś ode mnie samochód marki XYZ z 2018 roku i zostawił w rozliczeniu swój stary samochód z 2011 roku - również ta sama marka XYZ. Pierwszy właściciel, krajowy, 0 szkód z OC i AC przez okres 8 lat. Kupił go w salonie XYZ jako nowy samochód.
  Wyciągam miernik i no ok dla pewności zmierzę...

  pokaż spoiler Cała prawa strona robiona xD


  Dodam, że klient jest osobą bardzo wiarygodną i na pewno mnie nie okłamał z tą historią - on naprawdę o tym nie wiedział, było widać po reakcji i złości.

  Tak się robi w balona klientów w Polsce, nikt mu nawet nie powiedział tego przy zakupie w Autoryzowanym Salonie.

  Rada dla Was, nie wierzcie we wszystko co powie doradca z Salonu nawet jak będzie to Ferrari. Sprawdzajcie nawet nowe samochody przed zakupem. To już u mnie 2 taka sytuacja od początku roku.

  #motoryzacja #kupautozmikro
  pokaż całość

 •  

  No to spełniło się jedno z marzeń, 5letnia marka premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #pokazauto #audi #chwalesie

  •  

   @radone jaka firma ściągala jesli moge zapytac. Widze ze blachy próbne z Łodzi stad jestem ciekawy czy ktoś z mojego rejonu. Ładna A4 ( ͡º ͜ʖ͡º) oczy mnie bolą od czytania komentarzy o 2.0 tfsi i multitronicu w quattro xD. W Polsce wszyscy znawcy motoryzacji i oczywiście stereotypy rzadza

  •  

   @skna jak piszesz to polecam najpierw zaznajomić się z tematem a nie żyć stereotypami i powtarzać bzdury. 1. W napędzie Quattro nie występuje Multitronic. Po 2. Silniki 1.8 tfsi i 2.0 tfsi poprawiono juz od 2011 roku.

  • więcej komentarzy (60)

 •  

  #pokazauto #samochody #motoryzacja #chwalesie

  Jednak stanęło na Talismanie. Po przesiadce z hondy (tej którą mi ukradli) jest poprawa w jakości wykonania wnętrza + inne pierdoly chociażby inforozrywka czy kamera. Miał być pro ceed ale nie chce być betatesterem awaryjności nowego modelu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj wszystko poprawione w stosunku do pierwszych talismanów + nowy silnik 1.8 edc fap 225 kucy (wzięty z megane RS). W porównaniu do proceeda był dodatkowo ponad 20k tańszy w tym samym wyposażeniu (w kia nie masz takich rabatów, reno daje na luzie 15% i więcej).

  Brałbym M2 gdyby nie aktualne wydatki i wymagania (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) za 2 lata zmiana (także jak ktoś będzie chciał kupić to już polecam, pierwszy właściciel). Póki co jest miodzio i polecam każdemu wziąć go pod uwagę przy wyborze nowego sedana z salonu. Nie daje może sportowej frajdy z jazdy ale jest dobrze wyceniony w swojej gamie + te rabaty o których wspomniałem + nie cierpi na żadne choroby wieku dziecięcego.

  Spalanie w mieście przy ciężkiej nodze czasem to równo 10 litrów.
  pokaż całość

  źródło: x3.wykop.pl

  •  

   @WujekRada handluje samochodami 3-4 letnimi i Talisman cieszy się dużym zainteresowaniem glownie dlatego ze jest ładny. Natomiast jezeli chodzi o jakość wykonania to jest gorzej niż dramat. Byłem ostatnio w salonie Renault to nowe sa juz niechlujnie spasowane. Drugi powód dla którego bym nie kupił Renault to plastiki w srodku wszystkie sprawiają wrażenie tanich i tandetnych. To juz w starym 508 jakość byla 100 razy lepsza

  • więcej komentarzy (16)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika lemansblue

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)