•  

  Co sie odpierdala na tym majorze (。◕‿‿◕。)
  #csgo

 •  

  Siema ludzie. Postanowiłem ,że kupie sobie oneplusa 6 i razem z telefonem chcę kupić szkło i case. Ogarnia ktoś jak to jest z rabatami na oryginalnej stronie ? (mam zniżkę studencką i 2 kupony na 20€ aktywowane) tylko pytanie takie czy mogę zrobić to w ten sposób ,że telefon zamówię z rabatem studenckim, case osobno z kodem na 20€ i szkło osobno również z rabatem 20€ czy skubańce się zabezpieczyli na takich Januszy jak ja ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo jeśli da radę zrobić tak jak myślę to mam 2x większy rabat. A, że skurwenseny nie chcą wystawić FV to kombinuje jak tu najtaniej wyłapać. ¯_(ツ)_/¯ #oneplus #oneplus6 pokaż całość

 •  

  Chce kupić telefon na allegro sprzedwca dał taki regulamin sprawdzić ktoś czy nie ma jakiś kruczków?

  Informacje o sprzedającym
  Sklep „direct-sport-uk” jest częścią brytyjskiej firmy Logicnet oraz Goldenstone Trading Ltd w Hong Kongu.

  Działamy od kilkunastu lat oferując swoim klientom w Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej i USA atrakcyjne produkty w przystępnej cenie.

  Współpracujemy między innymi z takimi markami jak: Huawei, Honor, Xiaomi, OnePlus, ZTE, Meizu, Lenovo, HTC, Samsung, etc...

  Staramy się uzyskać możliwie niskie ceny, poprzez stosowanie niskich marż, kosztów pocztowo-kurierskich oraz obsługi sprzedaży i magazynowania. Pokładamy wszelkie starania, aby świadczone przez nas usługi był na jak najwyższym poziomie.

  Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

  Pozostałe informacje
  Regulamin:

  1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze sklepu internetowego „direct-sport-uk” na Allegro.

  2. Dokonując zakupu, zamawiający oświadcza, iż zapoznał się z treścią regulaminu i zobowiązuje się do przestrzegania postanowień niniejszego regulaminu.

  3. Złożenie zamówienia jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.

  4. Produkty wystawione do sprzedaży są produktami nowymi, nie używanymi / nie noszonymi, chyba że zostanie załączona informacja w opisie o innym stanie w/w produktu.

  5. Koszty przesyłki są pokrywane przez kupującego lub zgodnie z informacją w ofercie mogą być bezpłatne.

  6. Produkty zakupione w aukcjach-ofertach wysyłamy codziennie, chyba że zostanie załączona informacja w opisie produktu o innym czasie wysyłki.

  7. Termin dostawy uzależniony jest od miejsca wysyłki i odbioru produktu, rodzaju produktu kupionego, kalendarza lub innych czynników, lecz waha się on w granicach od jednego do kilkunastu dni.

  8. Czas dostawy może się wydłużyć w bardzo rzadkich sytuacjach maksymalnie do 30 dni roboczych na skutek czynników zewnętrznych np. święta w Polsce lub w kraju nadania / tranzytowym / docelowym, niesprzyjające warunki atmosferyczne, itp.

  9. Wszystkie paczki wysyłamy firmami kurierskim (takimi jak: DHL, FEDEX, UPS, DPD, TNT) lub pocztą standardową np. Poczta Polska.

  10. Nie wysyłamy towaru za pobraniem lub płatne przy odbiorze.

  11. Jeśli zaistnieje konieczność zwrotu towaru zakupionego u nas na Allegro przez Państwa, adres zwrotu jest adresem polskim.

  12. Jeśli zaistnieje sytuacja zwrotu lub wymiany produktu zakupionego przez Państwa, termin zwrotu/wymiany to 30 dni od momentu zrealizowania zamówienia.

  13. Do towaru zwracanego prosimy dołączyć wszelkie metki, dodatki, torby foliowe, pudelka/boksy, rachunki, itd... Jednoczenie towar nie możne być używany, zniszczony, itd... Towar nie może nosić śladów użycia, chyba ze produkt jest zwracany z powodów gwarancyjnych.

  14. Koszty wysyłki zwracanego towaru, przekierowanego towaru na inny adres, jak i towaru nieodebranego (cofnięcie przesyłki do nadawcy) pokrywa kupujący w całości. Również kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie koszty, uszkodzenia i itd. towaru zwracanego.

  15. Należności za towary zwrócone zostaną wypłacone w ciągu 14 dni od otrzymania zwracanych produktów. Koszty wysyłki zwrotnej towarów nie podlegają zwrotowi.

  16. Do produktów reklamacyjnych, zwracanych lub wymienianych trzeba dołączyć formularze reklamacji, wymiany lub zwrotu, które można pobrać na naszym koncie na Allegro w odpowiedniej zakładce dotyczącej danego problemu.

  17. Na dodawane gratisy (o ile występują) nie udzielamy gwarancji. Gratisy takowe nie podlegają żadnym roszczeniom z powodu uszkodzenia, błędnej wysyłki, rodzajowi, typowi i itd. lub innych skarg.

  18. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta klient, który dokonał transakcji na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie (wypełniając formularz) w terminie czternastu dni od wydania mu przesyłki (my dodajemy dodatkowe 14 dni), a w przypadku świadczenia usługi - od daty zawarcia umowy. Towar musi zostać odesłany pod jeden z naszych adresów.

  19. Po zakończeniu aukcji lub zakupieniu oferty prosimy o dokonanie opłaty na wskazane konto bankowe lub poprzez płatności Allegro. W przypadku, gdy produkt nie zostanie opłacony i kupujący nie skontaktuje się z nami, zwracamy się do Allegro o zwrot prowizji.

  20. Jeśli Państwo jesteście niezdecydowani lub macie jakiekolwiek zapytania, prosimy przed zalicytowaniem lub kupnem skontaktować się z nami.

  21. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub niezadowolenia uprzejmie prosimy o kontakt z nami najpierw przed założeniem jakiejkolwiek oficjalnej informacji do Allegro. Wierzymy, że każdą sprawę można rozstrzygnąć z obopólnym zadowoleniem.

  22. Uprzejmie prosimy o wystawienie komentarza przez kupującego.

  Pytania i odpowiedzi:

  1. Jak i gdzie można sprawdzić status zamówienia?

  Wszystkie informacje dotyczące realizacji zamówienia Kupujący będzie otrzymywał na mail.

  - Jeśli jednak pojawią się jakiekolwiek zapytania prosimy o kontakt telefoniczny.

  2. Dlaczego na podanym numerze przesyłki nie widnieje żaden wpis?

  Informacje o przesyłkach są aktualizowane z opóźnieniami.

  - Prosimy sprawdzić lokalizację paczki za kilka godzin.

  3. Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie?

  Termin dostawy to ok. 7-8 dni roboczych, w zależności od natężenia zamówień.

  - Potrzebujemy do 3 dni roboczych na przygotowanie zamówienia oraz na dostarczenie zamówienia około tygodnia czasu.

  4. Jakie formy płatności są do wyboru?

  Jedyną formą płatności jest zaplata z góry.

  - Nie realizujemy zamówień z formami zapłaty przy odbiorze lub za pobraniem.

  5. Czy istnieje możliwość zakupu na raty?

  Tak.

  - Wszelkie zapłaty za zamówienia są realizowane poprzez Allegro/PayU i firmy współpracujące.

  6. Czy istnieje możliwość odbioru osobistego ?

  Nie.

  - Niestety nie realizujemy zamówień z opcją odbioru osobistego.

  7. Czy realizujemy zamówienia z opcją wysyłki za granicę?

  Tak.

  - Istnieje możliwość wysyłki produktu za granicę.

  8. Czy naprawy gwarancyjne można realizować w Polsce?

  Tak.

  - Naprawy gwarancyjne realizujemy w serwisie, z którym współpracujemy. Dotyczy to zdiagnozowania lub małych usterek . W przypadku poważniejszych napraw odsyłamy dany produkt do producenta.

  9. Co to jest Outlet i jak działa?

  Produkty oznaczone słowem OUTLET to produkty, które pochodzą najczęściej z 30-dniowego prawa do zwrotu. Mają otwarte opakowanie, mogą mięć zdjęte folie ochronne i rozpakowane akcesoria. Często są to nieudane prezenty lub zakupy, które nie spełniły oczekiwań, jak na przykład: nieodpowiedni kolor, zbyt duży rozmiar czy zbyt mały. Czasami mogą pochodzić z testów lub demonstracji, posiadać delikatne ślady użytkowania, czy skonfigurowany system. Kupując produkt w dziale OUTLET otrzymujesz informacje o pochodzeniu produktu, jego stanie technicznym i wizualnym, gwarancje na produkt (jeden rok lub 6 miesięcy - uzależnione jest to od rodzaju produktu w outlecie i jest podane w opisie produktu) oraz wsparcie techniczne. Wszelkie informacje o stanie produktu są zawarte w opisie w danej ofercie.

  #telefony #allegro #regulamin
  pokaż całość

 •  

  Telefon do ~2000zł, propzycje? Skłaniam sie ku OnePlus 6. iPhone nie chcę.
  #technologia #smartfon #telefony

 •  

  Śmierć Laci Peterson i jej nienarodzonego syna Connora
  Historia opublikowana na o2 31.01.2019

  Laci i Scott Peterson mieszkali w Modesto w stanie Kalifornia. 27-latka była w 8 miesiącu ciąży i oczekiwała przyjścia na świat ich pierwszego dziecka, któremu mieli nadać imię Connor. 24 grudnia 2002 roku po 9.00 Scott postanowił udać się na ryby, a Laci chciała wyprowadzić psa na spacer. Gdy po powrocie mężczyzna nie zastał żony w domu, wziął prysznic i zadzwonił do jej rodziców, aby upewnić się, czy Laci jest u nich. Niestety rodzice nie mieli żadnych wieści o córce i po 17.00 poinformowali policję o zaginięciu.

  Przepytano sąsiadów i jeden z nich wyznał, że popołudniu widział psa pary, który wciąż miał przyczepioną smycz i błąkał się po ulicy. Czasami w przypadku zaginięć to najbliżsi stają się głównymi podejrzanymi i również w tej sprawie policja od razu zaczęła bacznie obserwować Scotta. Mężczyzna powiedział, że rano pojechał do pobliskiego magazynu, skąd wysłał kilka e-maili i odebrał łódź. Poczta elektroniczna i dokumenty łodzi miały stosowne znaczniki czasu. Peterson miał wędkować około 90 minut, wrócić do domu, wziąć prysznic i zadzwonić do teściów.

  Zachowanie Scotta było jednak bardzo dziwne. Mężczyzna podczas rozmowy z policjantami nie zadawał im zbyt wielu pytań, odmówił zbadania wariografem i nie był zachwycony pomysłem przeszukania domu. Podczas, gdy rodzice i brat Laci wykorzystywali każdą okazję, aby porozmawiać z dziennikarzami, aby o zaginięciu dowiedziało się jak najwięcej osób, Scott unikał wywiadów. Bardzo dbał również o to, aby na plakatach z wizerunkiem Laci nie widniało jego zdjęcie oraz szybko zaczął mówić o żonie w czasie przeszłym.

  Sprawą zaginięcia Laci zainteresowały się media w całych Stanach. Mnóstwo ochotników poświęciło swój czas i pomagało w poszukiwaniach. 31 grudnia zorganizowano czuwanie, podczas którego Scott nie chciał wypowiadać się publicznie, jednak wziął w nim udział. Zrobiono mu zdjęcia, na których się uśmiecha. Tak nie zachowuje się mężczyzna, którego żona i nienarodzony syn zaginęli. To zszokowało opinię publiczną, która zaczęła się od niego odwracać. Rodzina Laci wciąż jednak wierzyła, że Scott nie może mieć nic wspólnego z zaginięciem.

  5 stycznia 2003 roku zorganizowano przeszukiwania zatoki San Francisco, na której mężczyzna miał wędkować w Wigilię Bożego Narodzenia. Co ciekawe, Scott przyjechał wynajętym samochodem na brzeg zatoki i z ukrycia obserwował poszukiwania, które nie przyniosły jednak żadnych rezultatów. Takie zachowanie wydawało się bardzo dziwne, ponieważ mężczyzna nie musiał się ukrywać, aby obserwować poszukiwania. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby mąż zaginionej stał na brzegu i obserwował pracę nurków.

  24 stycznia na konferencji prasowej policji pojawiła się Amber Frey. Roztrzęsiona kobieta opowiedziała o tym, że od 20 listopada zeszłego roku miała romans ze Scottem. Mężczyzna powiedział jej, że jest wdowcem i czekają go pierwsze święta bez żony. To stwierdzenie wydaje się dosyć makabryczne jeżeli spojrzeć na nie przez pryzmat zaginięcia Laci w wigilię Bożego Narodzenia. Okazało się, że Amber zgłosiła się na policję zaraz po tym, jak 30 grudnia zobaczyła informacje o poszukiwaniach w telewizji. Zgodziła się nagrywać rozmowy telefoniczne z Petersonem. Łączna długość nagrań to ponad 29 godzin.

  Pod koniec stycznia Scott zdecydował się udzielić wywiadu w programie „Good Morning America”, po którym został ostatecznie znienawidzony przez opinię publiczną. Gdy wypowiadał się o Laci używał czasu przeszłego. Mężczyzna powiedział, że poinformował policję o swoim romansie, co było nieprawdą. Co więcej, stwierdził, że jego żona wiedziała o Amber i nie miała do niego pretensji o to, że znalazł sobie kochankę.

  13 kwietnia spacerowicze znaleźli ciało noworodka na brzegu zatoki San Francisco. Chłopiec miał plastikową taśmę przewiązaną wokół szyi i duże nacięcie po prawej stronie ciała. Dzień później, około 1,5 km od znalezienia ciała dziecka, odnaleziono ciało bez rąk i nóg, z odciętą głową. Po kilku dniach badania potwierdziły, że to zwłoki Laci i Connora. Ciała były w tak zaawansowanym stopniu rozkładu, że nie można było ustalić przyczyny śmierci.

  Scott został aresztowany 18 kwietnia na polu golfowym. W samochodzie miał ponad 10.000 dolarów w gotówce, cztery telefony komórkowe, dowód osobisty swojego brata i sprzęt kempingowy. Włosy przefarbował na blond i zapuścił kozią bródkę. Prawdopodobnie planował ucieczkę za granicę. Trzy dni później został oskarżony o podwójne morderstwo, jednak nie przyznał się do winy.

  Mimo, że proces nie był transmitowany na żywo, informacjami z sali rozpraw żył cały kraj. Problemem było nawet znalezienie ławników, którzy co do zasady mają być bezstronni, ponieważ opinia publiczna już dawno wydała wyrok. Scott cały czas utrzymywał, że jest niewinny, a podczas pokazywania zdjęć ciał w znacznym stopniu rozkładu, które należały do jego żony i syna, nie okazał żadnych emocji.

  Mimo, że nie ma żadnych materialnych dowodów, w listopadzie 2004 roku został uznany za winnego zabójstwa pierwszego i drugiego stopnia. 16 marca 2005 roku został skazany na śmierć. Obecnie przebywa w celi śmierci w San Quentin, niedaleko San Francisco. Mężczyzna wciąż utrzymuje, że jest niewinny i już dwukrotnie odwoływał się od wyroku oraz prosił o nowy proces. Od stycznia 2006 roku żaden więzień nie został stracony w Kalifornii, więc nie wiadomo kiedy wyrok zostanie wykonany.

  Źródła: edition.cnn.com, popsugar.co.uk, rollingstone.com,news.com.au, intouchweekly.com

  #historieriley
  pokaż całość

 •  

  Small Indie Company nie zawodzi. Na głównym koncie zastąpiło mi tylko jeden quest, natomiast na smerfie wszystkie 3 xD
  #hearthstone

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika liga

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)