•  

  Po pierwsze, to Szczęsny nie miał pecha, bo pecha to można mieć raz, albo dwa, a nie kurwa na każdym jebanym turnieju. Jak ktoś ma pecha za każdym jebanym razem to to już nie jest pech.
  Po drugie Bereszyński zawsze był chujowy i dziś tylko się to potwierdziło.
  Krychowiaka zapamiętam w tym meczu z: fulu, żałosnej straty i w konsekwencji faulu oraz z faulu. Gratulacje.
  W pewnym momencie chciałem pochwalić Zielińskiego, ale potem uświadomiłem sobie, że oddał 3 strzały, wszystkie równie chujowe i zapytałem sam siebie, czy się z chujem na rozumy nie pozamieniałem.
  Lewandowski też słabo. O reszcie mi się nie chce pisać.
  No i przechodzimy do tego amatora, powtarzam chuja AMATORA, z Portugalii. W każdym kurwa meczu gra trójką stoperów - dziś czwórką. W każdym kurwa meczu gra co najmniej dwoma napastnikami - dziś jednym. Taktyka na czterech środkowych pomocników, jednego skrzydłowego i jednego napastnika to zajebisty wynalazek. Tak zajebisty, że ograła nas drużyna z jebanym Satką z jedenastej drużyny polskiej ligi na stoperze. Ja pierdole...
  Lewandowski to powinien Bońkowi ręki nie podać (bo przez grzeczność nie napiszę o pluciu w twarz), za zmarnowanie trzech lat reprezentacyjnego życia.
  Najpierw Wuja, który w 2018 roku, w głowie zdrowego człowieka, nigdy by się nie pojawił wśród top20 kandydatów, a na koniec potraktowanie tego Wuja jak śmiecia i zastąpienie go trenerskim imbecylem z drugiego końca Europy.
  Na koniec apel do tego rudego młota. Zwolnij tego taktycznego imbecyla teraz. Tak kurwa teraz. Dziś, 14 czerwca 2021, bo za chwilę spierdoli nam eliminacje do Mundialu i wtedy już plucie w twarz będzie nie tylko przywilejem, ale obowiązkiem.
  Kurwa mać. Mam dość.
  #mecz #euro2020 #kurwamac
  pokaż całość

 •  

  No zwierzęta zdecydowanie zachowałalby się lepiej w takiej sytuacji XD. Powochałyby dwa razy jego truchło i poszłyby dalej się gdzieś ruchać, zabijać i srać w krzakach.
  Demonizujmy dalej ludzi. Uratowali chłopakowi życie i poszli grać dalej. Koniec końców nic złego się nie stało, a jeszcze Finowie wygrali, więc same plusy.

  #mecz #pilkanozna #bekazpodludzi

  źródło: 1623566462831.jpg

 •  

  Mam ból dupy.
  Jak ma być mecz piłkarski o 18:00, to dopóki nie wybuchnie bomba atomowa, mecz jest kurwa o 18:00. Nie o 17:59, nie o 18:01. O 18:00.
  Ale jak mecz tenisa ma być o 11:00, to się odbywa o 19:00, a jak siatkówka ma być o 18:00, to będzie... kiedyś.
  Właśnie dlatego piłka nożna jest sporem numer jeden na świecie, bo organizacja tego sportu jest niemal perfekcyjna. A te inne podsporty jak siatkówka nie potrafią zorganizować meczu w wyznaczonym czasie.
  #siatkowka #tenis #pilkanozna #boldupy
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika llllllll

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.