Blackpill - jedyna słuszna religia - https://youtu.be/kaW-wcDIpMA

 •  

  Jeżeli dziwicie się wyjebanemu w kosmos ego kobiet, to uświadomcie sobie, że na każdą taką słodką juleczkę jak tu załączona (znalazłem zdjęcie gdzieś na mirko) przypadają na świecie dosłownie miliony spermiarzy, którzy gotowi byliby was dosłownie zabić za samą możliwość powąchania jej stolca...

  I tu nie ma co się śmiać, nie ma tu nic z wyolbrzymiania, to jest (jeszcze raz) dosłownie smutna (i zarazem straszna) rzeczywistość, w której przyszło nam żyć.

  #logikaniebieskichpaskow #p0lka #przegryw #blackpill #spermochlip #spermiarzalert
  pokaż całość

  źródło: wykop.pl

 •  

  Żeby nie było że w mojej głowie ciągle tylko chady, tym razem skupiłem się na #rozowepaski

  W filmie pokazuje czym jest Angelskull czyli Anielska Czaszka i jak ważne jest to, by kobieta ją posiadała!

  https://youtu.be/oWjJbIk7x3A

  O to różnica miedzy Stacey a femcelem Becky, między #plodnajulka a #szaramyszkadlaanonka

  Przy okazji nauczycie się poprawiać swoje zdjęcia na tindera, żeby jeszcze bardziej powiększyć wymagania ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  It's over for influencels xD

  #blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  źródło: angel skull_4.3.1.jpg

  •  

   @wyjzprz2: dokładnie, tez mam takie odczucie. Niestety wredne suki mnie bardziej pociągają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @monalisa2211: Jest dużo dziewczyn które mi się bardzo podobają i wogóle nie wpisują się w to o czym ja tutaj mówie. Jednak aspekty które tutaj poruszam są czymś uniwersalnym, pewnym kanonem piękna który dominuje ten świat. AngelSkull jest glorywikowany w każdej bajce. Śpiąca Królewna - AngelSkull, Fiona w pięknej wersji ze Shreka AngelSkull pozatym Marylin Monroe- AngelSkull nawet w damski terminator w trzeciej części posiadał tą cechę Można by tak wymieniać bez końca, wystarczy spojrzeć na to jakie damskie twarze są promowane w reklamach. Akurat kobietą łatwiej jest pociągnąć wiele niedoskonałości, faceci są wstanie wiele wybaczyć z powodu wysokiego poziomu testosteronu. A te reakcje obronne o których mówię, mogą być na zasadzie doświadczeń i przekonań np. mężczyzna, który ma przykre doświadczenia z tego typu kobietami, podświadomie wykreował sobie że te mniej "sucze" są dla niego atrakcyjniejsze, ponieważ w głębi serca wie, że nigdy nie będzie miał do takiej, jak ta po prawej dostępu. pokaż całość

  • więcej komentarzy (21)

 •  

  Łysienie obniża atrakcyjność twarzy i postrzeganą agresywność, podnosi wiek i postrzeganą dojrzałość.
  Stąd powstała hipoteza, wg której łysienie jest procesem adaptacyjnym, ukazującym starość i brak motywacji reprodukcyjnych. "Dzięki" temu sygnałowi agresywniejsi nie atakują zakolaka, a on sam ma większy autorytet (przynajmniej w wielu przypadkach).
  Więc, skoro zagrożenie jest mniejsze, to mężczyzna może spokojnie inwestować w swoich potomków
  Wiele jest osób lysiejacych w wieku aż nastoletnim. Oni mają małe szanse na swoje potomstwo.

  Kolejny dowód na naturalność "alpha fucks, beta bucks"

  #blackpill
  pokaż całość

 •  

  Orientuje się ktoś w tym całym "bonesmashing", przynosi to jakieś efekty i na czym dokładnie polega?
  #przegryw #blackpill

 •  

  Blackpillowy Słownik Tom V

  JBL - Just be large (Po prostu bądź kawałem chłopa) Wysocy mężczyźni o potężnej budowie, dużej czaszce, nadgarstkach i ramce są wstanie pociągnąć brak atrakcyjnej twarzy będąc wielkim.

  Tryhard - Nieatrakcyjny fizycznie mężczyzna lub normie próbujący za wszelką cenę być atrakcyjnym, kombinując z wyszukanymi fryzurami u drogich barberów i robiąc sobie tatuaże, żeby jak najbardziej się wyróżnić. Do klubu zakładają drogie garnitury (obowiązkowo poszetka) bo myślą że ubiorem zmoggują chada w białej koszulce z zary za 20zł. Tego typu osoby mają ogromne mniemanie o sobie, w stosunku do swojego poziomu atrakcyjności.

  Jawjutting - Technika wypychania szczeki w przód żeby sprawić wrażenie większej masy kostnej w dolnej części twarzy i poprawić jej proporcje. Większość instagramowych modeli wykonuje te pozę do swoich zdjęć. Złe wykonywanie Jawjuttingu może sprawić że będziesz wyglądał jak prymityw z nagryzem.

  JB - Jail Bait - Atrakcyjna dziewczyna w wieku 14-18 lat ubierająca się w wyzywający sposób. Typowa #plodnajulka zwykle zapatrzona w JB slayer'ów czyli ładnych chłopców wystepujących w TIK-TOKU przykład. Mark Anastasio

  HT - Hair Transplant - Przeszczep włosów

  Mouthcel - Osobnik który jest w celibacie z powodu swojego obszaru ustnego. Przykład: Eliot Rodger - damskie duże usta połączone z wąską paletą zębów.

  #blackpill #przegryw #chad #incel #heheszki #redpill
  pokaż całość

 •  

  Wydaje mi sie, ze gdyby wszyscy z tagu #przegryw #blackpill #tfwnogf byli kobietami, to byłyby z nich wzorowe feministki.

 •  

  #przegryw #blackpill
  wygląd przesądza wszystko,
  Na obrazku widzimy jak chamsko został potraktowany genetic trash przez dziewczynę
  (Teoretycznie przez jego głupotę którą pokazał sposobem pisania xDDDD) lecz odrazu widać że to wszystko przez jego morde nie wiem jak można być tak bardzo dwilicowym jak ona
  Jak widać blackpill żyje i ma się dobrze
  No i nie twierdzę że on zrobił dobrze chcąc ją oczernić chcę tylko zwrócić uwagę na jej zachowanie wcześniej
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1586166667413.jpg

 •  

  #przegryw #incel #logikarozowychpaskow #blackpill #koronawirus
  Mam nadzieję, że te ameby nie żartowały ze złamania zasad kwarantanny i się tym gównem zaraziły.

  źródło: IMG_20200406_093617.png

 •  

  -Jesteś super piękna!
  -Jesteś super niski...

  Takim oto tekstem dziewczyna przywitała swojego "chłopaka" z którym była w "związku na odległość" przez 2 lata. (Dlaczego wziąłem w cudzysłów możecie się domyśleć)

  Tak jak uderzając młoteczkiem w odpowiednie miejsce w kolano, następuje odruchowy (niezależny od woli) wyprost kolana,
  tak u kobiet występuje podświadome uczucie zniesmaczenia na widok niskiego mężczyzny.

  Akcie właściwa - 05:10
  Przez 2 lata budował z nią relację i pokazywał swój ciekawy charakter. Niestety biologia jest nie po jego stronie.

  #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw #spierdolenie #codziennyblackpill #zwiazki #podrywajzwykopem #wzrost #incel #bluepill #manlet #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Wiadomo kiedy premiera?

  #blackpill #przegryw #kino #chad #incel #heheszki

  źródło: G8EwWI1bJf2tOab7vdGzAC9c-gp8H9Pvlz1FUxxKwFw.png

 •  

  dobra przemiana?

  • 12 głosów (16.44%)
   tak
  • 13 głosów (17.81%)
   jeszcze jak
  • 8 głosów (10.96%)
   raczej tak
  • 3 głosy (4.11%)
   raczej nie
  • 14 głosów (19.18%)
   nie (przez srednią genetykę i tak nic nie da)
  • 6 głosów (8.22%)
   Nje
  • 10 głosów (13.70%)
   Nje (tylko chady mają szanse na loszki)
  • 7 głosów (9.59%)
   nie wiem/nie mam zdania
 •  

  Rewolucja seksualna, #zwiazki i #blackpill. Początkowo chciałem to napisać jako komentarz do tego wpisu, ale wyszło dłużej, więc robię z tego osobny wpis.

  Clue sprawy jest takie, że rewolucja seksualna okazała się kompletnym niewypałem i coraz więcej ludzi to dostrzega.

  Generalnie, z ewolucyjnego punktu widzenia zachowania seksualne ludzi, podobnie jak zwierząt, można podzielić na short term mating strategies, czyli przelotne relacje seksualne, które nie są nastawione na wspólne wychowanie potomstwa oraz long term mating strategies, czyli relacje seksualne służące wiązaniu się w pary w celu wspólnej opieki nad młodymi. Co do zasady, biorąc pod uwagę cykl reprodukcyjny człowieka, (tj. częstotliwość zachodzenia w ciążę przez kobiety, ilość możliwych urodzeń w życiu, prawdopodobieństwo ciąż mnogich, nakłady konieczne na odchowanie potomstwa do względnego usamodzielnienia), bardziej racjonalne jest inwestowanie w long term mating.

  Dlatego istniejące we wszystkich cywilizacjach, poczynając od starożytności, restrykcje w angażowaniu się w czynności seksualne, które można sprowadzić do zakazu seksu przed i pozamałżeńskiego, były całkowicie racjonalne, bo służyły optymalizacji chowania potomstwa, co jest przesłanką rozwoju każdego społeczeństwa. Te restrykcje miały też zapewnić, że mężczyźni nie będą chowali cudzych dzieci a jednocześnie nie narobią ich tyle różnym kobietom, żeby potem nie móc sprostać wymogom związanym z opieką. Z drugiej strony chodziło o ograniczenie liczby niechcianych ciąż i zjawiska samotnych matek. Oczywiście dzisiaj jest antykoncepcja, ale okazało się, że poluzowanie norm społecznych, które ułatwiają stosowanie short term mating strategies przyniosło szkody zarówno kobietom, jak i mężyczyznom.

  Szkody dla mężczyzn to przede wszystkim trudność w znalezieniu stałych partnerek, bo część kobiet angażuje się w przelotne znajomości (ONS-y, FWB etc.), a część liczy na to, że free sexual market umożliwi im długotrwałe przebieranie w potencjalnych kandydatach, które przeciągają do czasu, gdy same tracą na atrakcyjności albo inwestują swoje zabiegi w mężczyzn, z którymi związek jest niemożliwy lub mało prawdopodobne jest jego utrzymanie. Kobiety liczą też na możliwość wymiany stałego partnera na lepszy model w dowolnym momencie, czego efektem jest porzucanie dotychczasowych partnerów.

  Jeśli chodzi o szkody dla kobiet, to ich dostępność seksualna jest przede wszystkim źródłem zachęty dla mężczyzn do porzucania dotychczasowych partnerek, w tym z dziećmi, co kiedyś było po prostu absolutnie społecznie nieakceptowalne, bo jest społecznie szkodliwe. Oczywiście można powiedzieć, że kobietom kompensuje to system prawny w postaci alimentów, pierwszeństwa w opiece na dziećmi itp., ale mimo wszystko w skali makro bardziej opłacalne byłoby, gdyby mężczyźni nie mogli dowolnie porzucać matek swoich dzieci, gdyż rezultatem jest wychowywanie się sporej części społeczeństwa w rodzinach rozbitych. I jak by tego nie marketowali jako "normalnego" i nie wymyślali fancy nazw w rodzaju "rodzin patchworkowych", to jest poza sporem, że nie może to nie wywoływać szkód u dzieci pozbawionych jednego z rodziców (najczęściej ojca). Dlatego właśnie w dawnych kulturach istniało oczekiwanie, że dzietna wdowa po okresie żałoby wyjdzie za mąż.

  W rezultacie wskutek rewolucji seksualnej, mamy do czynienia z takimi zjawiskami jak:
  1) młode kobiety w wieku reprodukcyjnym, które, choć chcą, to nie mogą nawiązać trwałych relacji, bo mężczyźni wolą angażować się w przelotne znajomości;
  2) młodych mężczyzn w sytuacji jak wyżej;
  3) rozstania w prawidłowo funkcjonujących związkach długotrwałych z uwagi na przekonanie jednego z partnerów, że z inną osobą uzyskają lepsze doświadczenia, co najczęściej jest nierealistycznym oczekiwaniem;
  4) rozstania w związkach z dziećmi, a co za tym idzie, konieczność chowania się dziecka bez jednego z rodziców, tatusiów alimenciarzy, wojny o kontakty z dziećmi, wzrost liczby związków, w których jedno z partnerów (najczęściej mężczyzna) chowa nie swoje potomstwo;
  5) niechciane ciąże (niby antykoncepcja na każdym rogu, ale jednak nie do końca).

  Rewolucja seksualna spowodowała również kryzys tożsamości obu płci. Kobietom mówi się, że muszą dorównać mężczyznom na rynku pracy, w karierze itp., ale nie da się ich wyzwolić od biologii, więc jeśli chcą mieć dzieci, to muszą chodzić na trudne kompromisy. Z kolei mężczyźni uznali, że skoro jest równość płci, to nie muszą się o kobiety starać, co wielu kobietom po prostu przeszkadza. Co więcej, relatywna dostępność łatwego zaspokojenia potrzeb seksualnych negatywnie wpłynęła na sferę emocjonalną i psychiczną młodych mężczyzn, u których wysoki poziom testosteronu jest związany z predylekcją do konkurowania, zachowań odważnych, kreatywności, podejmowania ryzyka, poszukiwania przygód itp. W jednym z greckich miast starożytnej Hellady, rządzonym przez tyrana, młodzi mężczyźni zaczęli wspólnie kombinować nad zbrojnym przewrotem. Tyran był mądrym człowiekiem i wydał zarządzenie, aby wszędzie, gdzie zbierają się ci młodzieńcy, pojawiały się grupy nagich dziewcząt. O kombinowaniu nad obaleniem tyrana młodzieńcy szybko zapomnieli, tylko skupili się na innych kombinacjach.

  Całkowicie marginalnym ale smutnym efektem rewolucji seksualnej są takie zjawiska jak podkultura inceli, z jej lokalnym u nas odpowiednikiem w postaci #przegryw oraz spiskowa teoria dziejów w postaci #blackpill Ta teoria opiera się na generalizacji i hiperbolizacji pewnego faktycznego zjawiska i wyciąganiu z niego nielogicznych wniosków. Tym zjawiskiem jest angażowanie się części młodych kobiet w short term mating strategies, na czym benefituje jakaś część atrakcyjnych młodych mężczyzn, którzy są zainteresowani takimi relacjami. Natomiast przegrywy wywodzą stąd takie bzdety jak np. to, że wszystkie kobiety odczuwają pożądanie tylko do najatrakcyjniejszej mikrogrupy mężczyzn (przy czym nie wiadomo jak to zmierzyć i dlaczego we wszystkich kulturach ten wzorzec atrakcyjności miałby być taki sam) a ze wszystkimi innymi mężczyznami angażują się w jakiekolwiek relacje seksualne tylko z uwagi na jakieś korzyści, że ci najatrakcyjniejsi mężczyźni nie muszą kompletnie nic robić, by nawiązać z kobietami relacje seksualne, bo wszystkie kobiety im się wręcz narzucają, podczas gdy pozostali mężczyźni muszą angażować się w upokarzające zaloty, ale i tak nie uzyskają takiego zainteresowania kobiet. Z takich bzdur, które tutaj wypisują, to jeszcze dość śmieszne jest przekonanie, że wartość seksualną mają tylko najmłodsze kobiety (18-20 lat), co ociera się już o efebofilię. Ponieważ jedyną formą zaspokajania potrzeb seksualnych, w jaką angażują się ci ludzie, jest korzystanie z usług prostytutek - co ma miejsce w dużej mierze na własne życzenie - wytworzyli oni całą teorię, która ma wykazywać, że jest to lepsze rozwiązanie niż poszukiwanie relacji seksualnych w trwałych związkach. Tak, jak napisałem, blackpill to jest teoria spiskowa i jak każda tego rodzaju teoria ma swoje podstawy faktyczne. To samo dotyczy np. antysemityzmu lat 30-tych, czy ruchu antyszczepionkowego. Problem w tym, że z tych faktów wywodzi się kompletnie nieuprawnione wnioski, które są przede wszystkim sprzeczne z aktualnym stanem wiedzy, bo oczywiście na temat mechanizmów angażowania się ludzi w relacje seksualne prowadzono wiele badań i jest sporo publikacji na ten temat, które w żadnym razie nie pozostają w zgodzie z tezami przegrywów.

  Innym smutnym skutkiem rewolucji seksualnej jest ostatnia fala feminizmu, która opiera się już na czystej androgynii i forsuje regularną wojnę płci. Tezy, że każdy mężczyzna do seksualny drapieżnik, jakiś eyeraping, czy nawet ruch #metoo, który postuluje pociąganie mężczyzn do odpowiedzialności za przestępstwa seksualne wyłącznie na podstawie pomówienia kobiety, bez konieczności jego weryfikacji, to właśnie pokłosie tego, co wydarzyło się w latach 60-tych. Co ciekawe, wahadło wychyliło się już w drugą stronę, bo ruch #metoo to czystej postaci purytanizm, który również opierał się na założeniu, że grzech cudzołóstwa jest wpisany w męską naturę i wszystkie zabiegi społeczeństwa powinny się skupiać wyłącznie na tym, aby izolować od siebie ludzi obojga płci.
  pokaż całość

 •  

  Hej @Blackpill_RAW, jak oceniasz to co zrobił koleś z poniższego klasyka internetów?

  Pamietam, ze wtedy cały internet z niego lał, ale dla mnie to jednak był jakiś akt odwagi; ciekawe, jak potoczyły się jego losy.

  #blackpill #przegryw

  źródło: youtu.be

 •  

  Blackpillowy Słownik

  Pigcel - Świńskicelibat, Osobnik płci męskiej, którego nos jest przechylony ku górze przez co nozdrza są mocno wyeksponowane - wygląda jak świński ryj. Częste kombo z długą zjeżdżalnią nosową, te dwie cechy są jednymi z podstawowych objawów FAS (Syndrom zatrucia płodu alkoholem)

  Le fort III - To określenie spędza sen z powiek wielu incelom na zagranicznych portalach blackpillowych. Jest to najbardziej inwazyjna operacja plastyczna jaką można wykonać, polega na nacięciu górnej szczęki, kości jażmowych i wypchnięciu ich w przód. Operacja jest wykonywana wśród zdeformowanych ludzi którym wada przeszkadza w codziennych czynnościach typu oddychanie i jedzenie.

  Frame - Ramka. Czyli to co obrysowuje całą osobę, dobra ramka u mężczyzny wynika z szeroko rozstawionych obręczy barkowych, rozbudowanych mięśni naramiennych i szyjnych.

  Prime - Prime-time, czasy świetności. Czas w którym dana osoba jest najatrakcyjniejsza w swoim życiu. U kobiet prime występuje między 15 a 21 rokiem życia, wtedy ich kolagen jest na najwyższym poziomie i zwykle są szczuplejsze całe ich życie jest wtedy najsłodsze. Kobiety które przekroczyły ten czas nazywa się post-prime, czyli te, które już uderzyły lub są bliskie uderzenia w ścianę (znikniecie z radaru chadów) Najbardziej analogiczną cechą wszystkich postprime'ów są nasonabial fold's czyli permanentne zmarszczki na policzkach, które u młodej osoby występują tylko przy uśmiechu. U mężczyzny z prime'm jest bardzo różnie. Ładni chłopcy którzy mieli powodzenie w czasach gimnazjalno-licealnych kończą kariere po około 20-25 roku życia z powodu norwood'a i degradacji kolagenu. Przykład Francisko Lachowski o którym zrobiłem oddzielny wpis:
  https://www.wykop.pl/wpis/47891587/looksdontmatter-blackpill-chad-mgtow-przegryw-kari/
  Z kolei u innych mężczyzn prime może wystąpić nawet po 30! Idealny przykład David Gandy, późne dojrzewanie, mocniejsze uwydatnienie kości na twarzy oraz utrata tkanki tłuszczowej sprawiła że stał się jednym z najlepiej zarabiających modeli na świecie. Prime może także wyniknąć z powodu większego zadbania o siebie, np. rozbudowanie sylwetki, schudnięcie, zrobienie operacji plastycznej.

  Poprzednie części blackpillowego słownika:
  https://www.wykop.pl/wpis/48481239/blackpillowy-slownik-dziekuje-looksdontmatter-za-n/
  https://www.wykop.pl/wpis/48480155/blackpillowy-slownik-birdcel-bird-ptak-cel-celibat/

  #blackpill #chad #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #przegryw
  pokaż całość

 •  

  ogułem mam chłopaka ale jest beciakiem więc chce poznać chada pod pretekstem wspólnej gry na flecie

  #tinder #blackpill #przegryw #p0lka

  źródło: Screenshot_20200404-010338(1).png

 •  

  Przypominam wam, że PUA to największy chłam i wyciąganie pieniędzy od zdesperowanych inceli.

  Jeden z moich ulubieńców - Krzysiu, zwany "Frywolnym", nagrał ostatnio wideo o tytule "Dlaczego żadna kobieta Cię nie podrywa?". W materiale, pojawiają się bluepillowe teorie na temat "energii", dawaniu kobiecie sprzecznych sygnałów i innych urojonych koncepcji które mają za zadanie przekonać odbiorcę, że jeśli tylko uderzy pięścią w stół to może mieć każdą kobietę.

  Nie mogąc się powstrzymać zamieściłem komentarz, w którym podałem prawdziwy powód dla którego żadna kobieta Cię nie podrywa.
  Jak nie trudno było się domyśleć Frywolny Krzyś, sprytnie ukrył mój komentarz, tak, że tylko ja go widzę. Dzięki @looksdontmatter za podesłanie info. Czyżby jego "prawda" nie mogła się obronić i musiał zamknąć mi usta?

  Przecież oni są doskonale świadomi blackpillowych twierdzeń na temat wyglądu i tego, że stanowi on większą część atrakcyjności ogólnej. Nie chcą, żeby mężczyźni byli tego świadomi, bo stracą klientele składającą się z desperatów.
  It's over for PUA-cels!
  #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw #spierdolenie #codziennyblackpill #zwiazki #podrywajzwykopem #pua #incel #bluepill
  pokaż całość

  źródło: itsoverforpuacels.jpg

 •  

  Lifefuel dla mantletów.

  Buzz udowadnia że MORDA > wzrost

  Ze swoim nadludzkim stosunkiem zjeżdżalni nosowej do brody 1:12,5! oraz slayer-tier fwhr 2.2 brutalnie mogguje Lankleta Chudego

  #mogging #blackpill #przegryw #chad #incel

  źródło: buzze.JPG

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Napisałem już w swoim życiu tyle zarzutek że ciężko mi zliczyć ile razy byłem już w gorących. Mirko mnie najdłużej bawiło chodź zasięgi anonimowych wyznań robiły na mnie wrażenie (często znajomi skomentowali post). Byłem już każdym a każdej konfiguracji chodź najlepiej mi się pisze z perspektywy przegrywa którym kiedyś byłem, nawet miałem dość znane konto incela ale spadło z rowerka.
  Tematem postu jest wpływ toksycznych ludzi z mirko. Nie sądziłem że nawet sam byłem pod wpływem ich. Ostatnim wynalazkiem jest @TestoDepot koleś który gardzi zdrowymi relacjami i kobietami, ale pod niebiosa wychwala korzystanie z dziwek. Wszelką polemike z tym trollem polecam olewać. Jednak największym zagrożeniem jest ideologia #blackpill która niszczy facetów nieobytych towarzysko. Nie mówię że skoro nie masz laski powinieneś się rozwijać itd. ale nie powinieneś budować w sobie frustracji, zmniejszać mizerne poczucie wartości, hodować w sobie jakiś dziwnych trendów odnośnie randek i doboru się w pary. Wyolbrzymienie niektórych patologii jest wręcz karykatularne.
  Wyobraźmy sobie 28 prawiczka który zaczął się spotykać z rówieśniczką po kilku związkach. Zamiast spojrzeć na to z obiektywnej perspektywy, że kobieta dała mu szansę, że pomimo jego wycofania jednak weszła z takim "dziwolągiem" w związek, to wy widzicie tylko frustracje faceta, który nie może się pogodzić z tym że dziewczyna miała wcześniej innych.

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  pokaż całość

 •  

  A więc wybory jednak się odbędą!!

  Usłyszał w telewizji Andrzej. Koronawirus ustąpił w idealnym momencie, zniknął, jakby jakaś wyższa siła go usunęła. To bardzo dobrze pomyślał, uwielbiam oddawać głos na siebie, w końcu będzie to druga i ostatnia taka okazja w moim życiu! Zawsze, gdy to robię myślę sobie, a co będzie, jeśli zabraknie tego jednego głosu i będzie remis? Przecież nie darowałbym sobie tego do końca życia! Poza tym zawsze gdziekolwiek pójdę, uśmiechają się do mnie panie, a mężczyźni czują respekt, zazdroszczą mi powodzenia.

  Warto było pracować nad pewnością siebie i brać zimny prysznic codziennie rano? Warto!

  Na ostatnich wyborach, pani, która dawała mi kartę do głosowania delikatnie smyrneła mnie paznokciem po dłoni. Niestety nie wiedziała ona, że każdy kontakt fizyczny z kobietą, do której nie jestem przyzwyczajony, powoduje u mnie niepohamowaną żądze, moja twarz z sekundy na sekundę nabiera jeszcze większych cech dymorficznych a spodnie robią się coraz ciaśniejsze. W głowie zmieniam się w zwierzę, które kieruje tylko instynkt.

  Niestety miałem takich sytuacji mnóstwo, kobiety bezwzględnie próbują mnie wykorzystać, gdziekolwiek jestem. Nie rozumiem niektórych mężczyzn, którzy mają problemy z kobietami przecież wystarczy wejść do tego samego pomieszczenia, co te niewyżyte istoty i już robi się niebezpiecznie.

  Ale wracając do poprzednich wyborów, z relacji ekipy telewizyjnej którą oglądałem po zdarzeniu, w której ta ladacznica usiłowała mnie wykorzystać, moja szyja urosła około 10 centymetrów przez co prawie się udusiłem w moim nowym krawacie. Na szczęście całe zdarzenie zostało zatuszowane i gdy ochłonąłem razem z ekipą realizacyjną nakręciliśmy rekonstrukcje w której spokojnie oddaje swój głos do urny, jak gdyby nigdy nic.

  Od tamtej pory, mój prywatny lekarz zapisał mi specjalne estrogenowe tabletki, żeby zmniejszyć moje ogromne, niebezpieczne pokłady testosteronu. Tabletki muszę brać dwa razy na dobę, jedną o 22:00, żeby uniknąć sytuacji, w której żona mnie budzi, gdzie przez sen wykonuje dynamiczne posuwiste ruchy biodrami oraz drugą o 6:00 rano, żeby przypadkiem nie roznieść sejmu, w którym codziennie jestem zaczepiany przez agresywne samice.

  Dziwnym zbiegiem okoliczności, w tegorocznych wyborach będę konkurował z koleżanką, z którą bawiłem się w piaskownicy! Tak nikt o tym nie wie, ale razem Małgosią, kiedy mieliśmy po kilka latek bawiłem się w piaskownicy. Ktoś sobie pomyśli... Ale zaraz, przecież między nami jest 15 lat różnicy! Nic bardziej mylnego, nikt oficjalnie nie wie, że mam już ponad 60 lat. I tak nikt nie uwierzy, przecież to nie możliwe, żeby zachować taką linie włosów i kolagen w tym wieku... ale pomińmy ten naukowy bełkot, bo nie o tym teraz mówię! Małgosia zawsze w piaskownicy rysowała kwadraty i pokazywała na mnie palcem a potem rysowała kółka i pokazywała na innego chłopca, który bał się dołączyć do naszej zabawy, bał się a mogło to wynikać z mojego groźnego spojrzenia, które, zawsze odstraszało innych samców, chyba już nigdy się nie dowiem o co chodziło z tymi kwadratami i kółkami.

  Dzień po tym jak zdmuchnąłem 11 świeczek, jak co roku w miejscu, gdzie się uczyłem odbywał się konkurs przedstawień, w którym uczniowie z różnych okolicznych szkół próbowali swoich sił w aktorstwie i musieli przełamać tremę by wyjść na scenę pełną widowni. W tamtych czasach wszyscy koledzy z mojej klasy czuli do mnie respekt, bali się mnie, płakali, gdy się na nich spojrzałem. Niektórzy, przynosili mi swoje kanapki po tym jak pobiłem jednego z leszczy który mi się postawił, mimo tego nigdy mi się za to nie dostało, wszystkie nauczycielki darzyły mnie sympatią, nie wierzyły innym uczniom, którzy na mnie donosili, przecież ten słodki Andrzejek nie mógł by czegoś takiego zrobić! Mówiły.

  W dniu konkursu, po przestawieniu mojej klasy w którym grałem drzewo, nawet nie pamiętam co to była za sztuka, wróciłem do swojej mamy na widownie. Na scenę wchodzi klasa z innej szkoły, było to przedstawienie pt. “Jaś i Małgosia” Siedziałem i spoglądałem na zegar na ścianie, żeby jak najszybciej się to skończyło. Pod nosem powiedziałem “Co za gówno, jak można to oglądać!” widzowie siedzący obok odwrócili się w moim kierunku z oburzeniem, a mama strzeliła mnie przez łeb. Na sali było ciemno, widać było tylko oświetloną scenę, zadymioną sztucznym dymem.

  Nagle poczułem coś, czego nie doświadczyłem jeszcze nigdy w życiu, w moim brzuchu zadrżało, przestałem czuć nogi w tym momencie na scenę wyszła dziewczyna o twarzy anioła, poczułem, jakby istniała, tylko ona, jakby cała sala zniknęła i ona sama w słupie światła patrzyła się w moim kierunku. Zalał mnie zimny pot, Andrzej ogarnij się pomyślałem... przecież jesteś lokalnym łobuzem a tacy nie mogą czuć takich emocji! Nagle dociera do mnie ze zdwojoną siłą, przecieram oczy tak to ona! To moja Małgosia z piaskownicy! No jasne “Jaś i Małgosia” to na sto procent ona! Nie widziałem jej chyba z 5 lat! To był ten pierwszy raz, gdy zainteresowałem się dziewczyną, to była miłość od pierwszego wejrzenia. Noga zaczęła mi latać, dostałem takiego ADHD jak nigdy dotąd. Przez cały czas nie mogłem oderwać od niej wzroku, mama ze zdumieniem mówi: “co Andrzejku? Jednak widzę, że przedstawienie się podoba?” Nagle na scenę wychodzi tytułowy Jaś a raczej Jasiek. Myślę sobie kto go wziął do tej roli? Jak on wygląda? Wąska twarz, wyłupiaste sojowe oczy, cofnięta szczęka... ma się te dziecięce talenty do oceniania potencjału genetycznego he, he, do tego w okularkach... HAHA pomyślałem co za leszczyk, ja z moją widoczną strukturą kości, brakiem eskpozycji górnej powieki, mam takiego na strzała. Przedstawienie trwało dalej, nagle z głośników zabrzmiała romantyczna muzyka, myślę sobie no nie... będą teraz tańczyć i dotykać się za ręce a ja mam to oglądać? Nie może być tak że jakiś podczłowiek dotyka moją dziewczynę... to znaczy ona jeszcze o tym nie wie, ale to jest chyba oczywiste nie? Dobra, muzyka się kończy i kończy się też babci sranie, przestań trzymać ją za dłonie ty śmieciu!

  I nagle co się wydarzyło? Był to moment, w którym zagotowałem się jak nigdy dotąd, czułem, że mogę zabić jedną ręką. Zdajecie sobie sprawę, że ten śmieciek, pocałował w usta moją wybrankę? Nachylił się do jej anielskiej twarzy tą brzydką, cofniętą, pryszczatą mordą i obślinił nieskazitelne usta mojej Małgosi! Wszyscy dookoła zamilkli, cisza, zrobiło się jasno, wszyscy jakby zamurowani, moja Małgosia też, patrzy się na swojego oprawcę, nagle z jej ust rozległ się jęk, łzy poleciały strumieniami złapała się za usta i pobiegła za scenę. A Jasiek stoi i nie wie o co chodzi. Oczywiście zaraz po tym jak moja koleżanka z piaskownicy pobiegła się odizolować, ja jako prawdziwy rycerz-pocieszyciel pobiegłem za nią. Za sceną były specjalne drzwiczki, przez które wchodziło się do pomieszczenia dla aktorów, było tam pusto, ponieważ po tym spektaklu była przewidziana półgodzinna przerwa. W środku było ciemno, nie wiedziałem, czy powinienem coś mówić, bo przecież ona nawet nie wie, że ja tutaj jestem. Nasz kontakt z piaskownicy się urwał po tym jak pobiłem tego chłopaczka, który zawsze się bał dołączyć do naszej piaskowej zabawy. Oj było grubo po tamtej sytuacji, ale nie chcę już do tego wracać. Nagle w ciemności słyszę płacz, takie jakby szlochanie i smarkanie, podążyłem za tym odgłosem i moim oczom ukazała się skulona, trzymająca się za nogi oparta o ścianę Małgosia. Wiedziałem, że już była świadoma mojej obecności, jednak nie spojrzała się w moim kierunku, z cieknącymi łzami powiedziała, ja nie chciałam, żeby to tak było, nie chciałam, żeby mój pierwszy pocałunek tak wyglądał, nie z tym podczłowiekiem... Od zawsze chciałam, żeby ta wyjątkowa chwila w moim życiu odbyła się z wyjątkową osobą... na przykład z taką, z dobrze rozwiniętą górną szczęką wprzód... Tak pewnie se pomyślała he, he. Myślałam o tobie Andrzejku, specjalnie przyjechałam tutaj i wzięłam udział w tym okropnym przedstawieniu, czy zdajesz sobie sprawę przez co ja przechodziłam, gdy za każdym razem musiałam dotykać obleśnych dłoni Jaśka? Wtedy dotarło do mnie, jak wartościowym człowiekiem jestem, taki aniołek przecierpiał tyle tylko po to by doświadczyć mojej osoby! Ale wiesz Andrzeju powiedziała Małgosia, jeszcze nie wszystko stracone, byłam ostatnio w zoo i widziałam co robiły małpki, wiesz co mam na myśli? Wzruszyłem ramionami i zrobiłem zdziwioną minę, wtedy nagle wstała, humor widocznie się jej poprawił, nawet nie wiem, jak to się stało, ale już leżałem na zakurzonych, czarnych deskach konstrukcji sceny ona już na mnie siedziała, odsłoniła mój brzuch, zaczęła palcem rysować kwadraty tak samo jak kiedyś w piaskownicy.

  Widownia zasiadła na miejsca, na sali grała głośna wesoła muzyka, spiker wyszedł na scenę i powiedział przez mikrofon: Witamy państwa po przerwie! Teraz przed państwem wystąpi klasa trzecia z lokalnej szkoły! Będzie to spektakl pod tytułem “Piękna I bestia”. Muzyka ustaje, światła przygasają, pozostaje jedynie kierunkowa lampa skierowana na scenę, wielka kurtyna powoli się otwiera, na sali słychać dziwne uderzenia tak jakby młotkiem. Na środku sceny odbywają się straszne rzeczy. W trakcie mojej pierwszej ekstazy światło, które miało za zadanie oświetlać scenę padło mi prosto w oczy słyszałem tylko jakieś przytłumione krzyki oburzenia i że ktoś wbiegł na scenę, kurtyna zasłoniła się z powrotem. Takim to się było chadem, na szczęście żona o niczym nie wie i tym bardziej ten kraj.

  10 Maj 2020, ta kartka w kalendarzu właśnie się ukazała. Przed śniadaniem nasz bohater jak zwykle łyka tabletkę estrogenową, żeby zapobiec potencjalnej katastrofie. Niestety po tak długim czasie spożywania tych specyfików jego twarz nabrała typowo kukoldzkich kształtów, to już nie te czasy, gdzie na każdym kroku dostaje się walidacje i jest się obiektem westchnień. Czasami za tym tęsknie pomyślał Andrzej, ale cóż nic nie może przecież wiecznie trwać trzeba się w końcu ustatkować, bo tak nakazuje otoczenie. Żona się rozchorowała, a świeżo po epidemii chorzy ludzie mają zakaz opuszczania domów z tego powodu ruszę oddać głos samemu, lepszy jeden głos niż żaden. Ubieram więc garnitur i czym prędzej ruszam spełnić swój obywatelski obowiązek. Specjalnie wyszedłem wcześniej niż zwykle, żeby uniknąć mediów i tłumów. Idę ulicą i z jakiegoś powodu dostaje zalotne spojrzenia od mijających mnie kobiet, normalnie jak dawniej, nie wiem jak to możliwe. Wchodzę do szkoły podstawowej, tak do tej samej szkoły, do której uczęszczałem jako mały gnój. Budynek jest tak odrestaurowany, że już kompletnie nie przypomina tego co dawniej. W tej szkole został zorganizowany lokal wyborczy. W środku znów to samo, wszystkie samice mnie obserwują a samce jakby czuły większy respekt niż wcześniej. Ale to pewnie jakiś zbieg okoliczności, może to dlatego że posprzątałem wczoraj pokój. Poszedłem jeszcze do toalety, zawsze muszę wypić dużo wody po tych anty-testosteronowych dropsach he, he. Idę umyć ręce, przecieram twarz i patrzę w lustro, o kurde... linia włosów jakby taka niższa, bardziej kwadratowa, kości policzkowe mocno uwydatnione, kość gnykowa wyżej niż zwykle, oczy jakieś takie ciaśniejsze w orientacji pionowej, normalnie jakbym widział tego dymorficznego slayer’a co kiedyś. Bez większych problemów odebrałem kartę do głosowania, frekwencja jakby taka niższa niż zwykle, ludzie pewnie dalej boją się wychodzić z domów po tej epidemii. Sięgam więc po długopis już mam postawić “X” przy swoim nazwisku i nagle słyszę... Andrzej! Ty cwaniaku przez ciebie zamiast krzyżyka postawiłam kwadrat! Mój głos jest teraz nie ważny, to niesprawiedliwe! Małgosia co ty tu robisz! powiedział Andrzej. W tym samym czasie obolała żona bohatera, szuka tabletek przeciwbólowych. Gdzieś tutaj były... a tak pamiętam, zostawiłam sobie jedną na stole, żeby wziąć rano jak mnie znów rozboli głowa, patrzę a leży tam tabletka estrogenowa Andrzeja, zaraz to on nie jej nie połknął? Pewnie pomylił ją z moim apapem, o nie to koniec, lekarz powiedział kiedyś, że jeśli Andrzejek zaprzestanie kuracji to skutki mogą być katastrofalne, testosteron może wrócić z jeszcze większą siłą niczym efekt jo-jo po odchudzaniu! Było już za późno, ludzie pouciekali z lokalu wyborczego w środku był tylko Andrzej i Małgosia, w miejscu, gdzie stała kiedyś scena, bohater zadał pytanie... “o co chodziło z tymi kwadratami, tymi co rysowałaś wtedy w piaskownicy?” A bo widzisz odpowiedziała Małgosia “ty zawsze byłeś taki kwadratowy na twarzy, mi się to zawsze podobało he, he. Tyle.”.

  #blackpill #chadowezycie #przegryw #heheszki #harlekinydlaprzegrywow
  pokaż całość

  źródło: DOMslayer.jpg

 •  

  Lata stagnacji i spierdolenia skłoniły mnie do głębszych przemyśleń, refleksji.

  W 3 klasie gimnazjum zwariowałem na punkcie pewnej różowej. Stalkowałem ją, nie potrafiac przyjąć do wiadomości, że nie mam szans. Upośledzonego ryjca i głosu nie brałem pod uwagę. Wierzyłem w to, co było mi wpajane od małego przez rodziców/szkołę/programy edukacyjne. Wystarczy być grzecznym, miłym itp. Czy miała prawo mnie znienawidzić? Owszem, ale...

  Te patusy... Patusy, które od małego były z nauką na bakier, z połowy przedmiotów zagrożone. Ich wyczyny uchodziły bezkarnie. Wszyscy wiedzieli, jacy są. Jednak mimo to, nadal ta patologia była uwielbiana i lansowana. Zarówno przez niższe, jak i wyższe warstwy klasowe. Nie muszę dodawać, że dziś mają udane życie. Bardziej, niż niejeden wykopek z dyplomem magistra.

  Długo nie wiedziałem, jak to jest, że jednemu wolno wszystko, a do drugiego przywalają się za nic. Jak to jest, że jedna osoba terroryzuje całe gimnazjum, a na koniec dostaje wzorowe zachowanie? Czy tylko dlatego, że wygląda jak Chad, a w oczach ma diabła? Czytając Blackpilla, olśniło mnie. Nie pozostaje mi nic innego, jak zgodzić się z jego głównymi założeniami. Ładni mają łatwiej, wolno im więcej, charakter nie ma znaczenia. Ba, bycie badboyem wychodzi na lepsze.

  Po latach - widzę więcej. Cały ciąg zdarzeń od pierwszych lat socjalizacji. Potrafimy wyciągać wnioski. Zastanawia mnie tylko, dlaczego od małego jesteśmy tak okłamywani, a potem szok i niedowierzanie, że budzimy się z ręką w nocniku, kompletnie nieprzystosowani do życia
  #przegryw #przemyslenia #blackpill
  pokaż całość

 •  

  @looksdontmatter

  oto NINA, jedna z moich ulubionych wokalistek z #nrw #synthwave

  czy to kobiecy slayer?

  proszę o wypowiedź eksperta

  #rozowepaski #przegryw

  źródło: NINA.jpg

 •  

  Blackpillowy Słownik
  Dziękuję @looksdontmatter za nominację. Oto parę terminów ode mnie:

  Acnecel- (acne- trądzik, cel- celibat) mężczyzna którego przynależność do incelosfery jest spowodowana nieestetycznymi zmianami trądzikowymi twarzy.

  Cope- Mechanizm psychologiczny u ludzi. Polega na podświadomej pozytywnej interpretacji ewidentnie negatywnego dla nas zjawiska. Np. Zostałeś odrzucony przez dziewczynę i mówisz sobie - "Ha! I tak nie była mnie warta! To jej strata, że nie pozna takiego fajnego faceta jak ja!". Podczas gdy brutalna rzeczywistość jest taka, że ta kobieta ma na pęczki Tobie podobnych facetów i nie jesteś dla niej nikim wartym uwagi. Jednocześnie to Ty, a nie ona borykasz się z problemem braku atencji od płci przeciwnej. To samooszukiwanie się, w celu poczucia się lepiej z zaistniałym stanem faktycznym.

  Escortcel- (escort- eufemizm na określenie prostytutki, cel- celibat) jest to mężczyzna- incel, który w ramach uprawiania cope-u ze swoim brakiem atencji od kobiet, korzysta z usług prostytutek.

  Heightmaxxing- (height- wzrost, maxxing- maksymalizacja) jest to zespół procesów któremu poddają się manleci, by zwiększyć swój wzrost. Najpopularniejszą i najłatwiejszą metodą są wkładki podwyższające, dające użytkownikowi dodatkowe 5-10 cm wzrostu w dosyć dyskretny sposób.
  Jednakże dla niektórych shortceli (short- niski, cel- celibat- mężczyzna którego brak powodzenia u płci przeciwnej spowodowany jest niskim wzrostem) to zbyt mało do pozbycia się swojego podczłowieczeństwa. Bardziej inwazyjną metodą jest operacja wydłużenia kości udowych aka. leglengtheningmaxxing. Jest niezwykle inwazyjną, drogą oraz niebezpieczną metodą.

  Norwooding- jest o proces utraty owłosienia skóry głowy.

  Currycel- (curry- potoczne określenie Hindusa, cel- celibat) mężczyzna którego przynależność do incelosfery jest spowodowana pochodzeniem z subkontynentu Indyjskiego. Badania pokazały, że na całym świecie Hindusi są najrzadziej przesuwanymi w prawo mężczyznami na Tinderze. Dla curryceli, się skończyło zanim się zaczęło.

  #przegryw #blackpill #blackpillraw #niebieskiepaski #chad
  pokaż całość

 •  

  Blackpillowy Słownik

  Birdcel - Bird (ptak) cel (celibate) Ptasicelibat - Osobnik płci meskej, którego łuk brwiowy i żuchwa nie rozwinęła się rownolegle z górna szczeka, daje to efekt ptasiego profilu twarzy, gotowego do stukania swoim dziobem (nosem) w drzewo. profil czesto połączony z nisko osadzona kością gnykową dajaca zwisająca skore, przez co nie ma wyraźnego odzielenia między jego szyja a szczeka.

  Trannymaxxing - Zmiana płci mężczyzny, na kobietę w celu udawania lesbijki, co ma zwiększyć potencjalna szanse takiego osobnika, na kontakt fizyczny z kobietą. Daje to tez poczucie walidacji od płci męskiej.

  Femcel - Kobieta która nie może mieć chada

  Bonesmashing - kontrowersyjna metoda looksmaxingu (poprawy swojego wyglądu) polegająca na uderzaniu się młotkiem lub innym ciężkim przedmiotem po twarzy w celu wywołania hipertrofii kostnej. O tej metodzie zrobię niedługo szczegółowy wpis.

  Do kontynuacji słownika nominuje:
  @Blackpill_RAW @programista1992 @Danzinger

  Każdy z was niech wpisze po 4 słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #blackpill #chad #przegryw #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
  pokaż całość

 •  

  Jedna z istotnych cech, żeby wzbudzić atrakcje u kobiety to widoczna, długa i pionowa gałąź żuchwy.
  To kość która odchodzi od ucha w dół aż do krzywizny szczęki.

  Brak tej kości, daje światu informacje o nie wartym uwagi, kiepskim materiale genetycznym.

  Być może te kilka milimetrów gałęzi żuchwy, dzieli cię od posiadania życia w pełnej wersji a nie grania ciągle w demo?

  #blackpill #incel #chad #przegryw #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  źródło: a0299f4197b20bfd3f0e588159da06a3.jpg

 •  

  Z okazji #2137 wrzucam swój pierwszy poradnik morphowania twarzy z chadem Pawłem drugim w gimpie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Proszę o konstruktywną krytykę, co można poprawić itd.

  https://youtu.be/kaW-wcDIpMA

  Zachęcam do spróbowania swoich sił i udostępniania swoich prac pod tagiem #morphing

  #chad #jp2 #blackpill #przegryw
  pokaż całość

  źródło: karol chad_3.2.1.jpg

 •  

  „Dymorficzny Andrzej i kwadraty w piaskownicy”

  W związku z tym że Oskar „Klaudiusz” Deweloperski spędza teraz upojne chwile na kwarantannie w domu,
  wkrótce przybliżę wam historie Andrzeja ale nie byle jakiego Andrzeja bo Andrzeja dymorficznego, tak dobrze zgadliście naszego wspaniałego prezydenta!

  Wybory coraz bliżej,
  Czy ustanie korona-wirus?
  Czy uda się oddać głos na samego siebie? Czy będzie remis na wyborach?
  Czy tabletki estrogenowe powstrzymają go przed atakiem nie pohamowanej żądzy?
  Czy wreszcie dowiemy się, o co chodzi z tymi kwadratami w piaskownicy?

  W historii dowiecie się także:
  -o jego ciemniej przeszłości,
  -o pierwszej miłości,
  -strasznej przypadłości, spowodowanej zbyt wysokim poziomem testosteronu!

  W tym samym wpisie, specjalny poradnik jak zmorfować twarz najbardziej znanego polskiego Volcela!

  To wszystko z okazji jakże ważnej dla wykopu rocznicy!

  Widzimy się w jutro o 21:37!

  Ci co zaplusują ten wpis, będą zawołani i przeczytają jako pierwsi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  #blackpill #chad #redpill #przegryw #mgtow #koronawirus #2137
  pokaż całość

  źródło: chadyzent.jpg

 •  

  Czy są jeszcze mężczyźni na tym świecie, którzy nie rozumieją, że "boli mnie głowa" oznacza "chciałabym się ruchać z chadem, ale niestety nie wyszło, więc mieszkam z tobą beciaku, bo smutno tak samemu i w końcu ktoś mnie musi utrzymywać..."?
  #blackpill #spermochlip #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow pokaż całość

 •  

  Mam przeogromną bekę, z "samców alpha" którzy będąc fizycznie nieatrakcyjnymi odstawiają cyrki na kółkach po to, by "zdobyć" przeciętną/brzydką dziewczynę i uważają się za lepszych od diviarzy. Klieni #roksa według nich są przegrywami bo wolą bez robienia z siebie pajaca, sprawić sobie przyjemność z kobietą która ich pociąga seksualnie.

  Ja, pomimo bycia 25 letnim prawikiem NIE WYOBRAŻAM sobie seksu z dziewczyną która mnie nie pociąga. Dlatego nie uważam się za zdesperowanego. Desperacja to stan w którym, komuś czegoś tak bardzo brakuje, że jest w stanie zrobić wszystko by to dostać. Ja czegoś takiego nie odczuwam. Mi podobają się jedynie 5% kobiet i są to kobiety nie z mojej ligi. Za nic w świecie, nie zgodziłbym się na związek z kimś kogo nie uważam za atrakcyjnego, tylko dlatego żeby nie być sam.

  Jeżeli ożeniłeś się z kobietą do której nic nie czujesz (ani pociągu seksualnego ani uczucia) tylko dlatego bo:
  -Co ludzie powiedzą?
  -Co rodzina powie?
  -Bo "już czas"
  -Bo "taka kolej rzeczy"

  To jesteś największym przegrywem świata. Dałeś sobie wmówić, że związek/ rodzina to coś co daje szczęście i bez czego nie można być szczęśliwym. Dałeś sobie wyprać mózg.

  Ilu znam ludzi w związkach to ŻADEN z nich nie ma bazowego poczucia szczęścia na poziomie wyższym niż ja.
  Sprawę częstotliwości rozwodów i tego, że mężczyzna zostaje okradziony w majestacie prawa, przemilczę.
  @programista1992 @TestoDepot Możecie być zainteresowani.
  #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw #spierdolenie #codziennyblackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu #zwiazki #seks #takaprawda #divyzwykopem
  pokaż całość

  źródło: bekazuwodzicieli.jpg

 •  

  Ojojoj co to się narobiło.. patrze na taki obrazek i co widze? Harmonijnie rozwinięta górna szczeka razem z dolną i łukiem brwiowym, długa gałąź żuchwy i widoczne kości policzkowe a na deserek norwood1. Akurat dziwnym trafem mężczyźni z tymi cechami pachną najlepiej!

  Bracia blackpillowcy, przed nami jeszcze duuuużo pracy żeby uświadomić to niebieskie społeczeństwo...

  #blackpill #chad #incel #plodnajulka #przegryw #logikarozowychpaskow pokaż całość

  źródło: 944E7C22-F6A3-4C7C-806B-E77CF2EA65E5.jpeg

 •  

  Jeśli jeszcze istnieje jakaś osoba uważająca Polki za kobiety o nadzwyczajnej urodzie, to korzystając z darmowej możliwości zmiany lokalizacji na tinderze proszę zmienić sobie swoją lokalizację, np. na Danię (najlepiej Kopenhage lub inne duże miasto). To jest zupełnie inny poziom.
  #tinder #blackpill #p0lka

 •  

  BOSAK PO LOOKSMAXXINGU

  Polski, narodowy wanna-be-president po looksmaxxingu. Po chirurgii kosmetycznej, liftingu twarzy, wypełniaczach twarzoczaszki (żuchwa plus kości jarzmowe), treningu szyi i operacji okuloplastycznej, dostrzeżono zauważalną poprawę charakteru kandydata konfy. Kobiece respondentki zanotowały zauważalny wzrost charyzmy i pewności siebie u Bosaka, oceniając jego zdjęcia po kosztownej metamorfozie. Na szczęście przemianę pokryły datki na kampanię wyborczą. Oczy łowcy, silna żuchwa i mocna szyja wprawiają żeńską część elektoratu w erotycznie drżenie na widok ideowego pogrobowca Dmowskiego.
  Morph przedstawia w miarę realną wersję poprawionej buzi Bosaka, starałem się nie przesadzać.

  just go looksmaxxing bro

  Obserwuj: #danzinger

  #blackpill #redpill #przegryw #bosak #looksshopped #spierdolenie #wyglad #ladnypan #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #konfederacja #chad #wychodzimyzprzegrywu
  pokaż całość

  źródło: bosak looksmaxxx transforma new.png

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Jestem dowodem na to że #blackpill to w 100% prawda(choć nieco od innej strony). Urodziłem się z nieuleczalną, rzadką chorobą genetyczną tak rzadką że rodzice na prośbę lekarzy podpisywali zgodę że szpital może podzielić się moim przypadkiem(czyli historią choroby, zdjęciami postawy i prześwietleniami) z kliniką w usa bo amerykanie byli zaciekawieni tak niezwykłym przypadkiem. Nie będę pisał jaka to choroba, ale dotyka ona stawów i kości w takim stopniu że nie dość że wyglądam jak pokraka to jeszcze nie jestem samodzielny i wszystko mnie boli prawie cały czas. Przez moją chorobę musiałem często przebywać w szpitalach, więc stałem się wyalienowany, a zdrowi rówieśnicy często mnie gnębili przez co moja psychika mocno się skrzywiła. Teraz dzięki zaparciu mam jakąś pracę, ale co z tego skoro nie mam motywacji żeby żyć bo jak wspomniałem to nieuleczalna choroba która tylko postępuje. Nie ma żadnej nadziei że będzie lepiej, wręcz przeciwnie.
  Nigdy nie byłem na dyskotece, nigdy nie uprawiałem żadnego sportu, nigdy żadna dziewczyna na mnie nie spojrzała nie przez to że mało się uśmiechałem czy miałem okropny charakter(zresztą trudno być pozytywnym człowiekiem jak każda konczyna cię napier#ala, a przyszłość maluje się w ciemnych barwach) tylko dlatego że w moim kodzie DNA jest błąd który wywołał tę chorobę. Nie miałem na to absolutnie żadnego wpływu, powiem więcej że nawet moi rodzice nie mieli bo oboje to zdrowe jednostki(w sumie mieli bo mogli mnie nie płodzić czego jestem gorącym zwolennikiem). Dlatego #blackpill jest prawdziwy bo są rzeczy na które naprawdę nie mamy wpływu i ktore wynikaja z naszej genetyki, a których nie możemy zmienić. Jeszcze apel do normików którzy planują bąbelka naprawdę zastanówcie się dwa razy bo możecie być okazami zdrowia, a i tak jest szansa że wasze dziecko przyjdzie na świat z jakąś chorobą która zrujnuje mu życie.
  #przegryw #gorzkiezale #spierdolenie #zdrowie #medycyna #antynatalizm

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  pokaż całość

 •  

  Po prostu idź na siłownię bro.

  pokaż spoiler Mam nadzieję że @looksdontmatter albo @Blackpill_RAW zrobią jakiś POTĘŻNY wpis wyjaśniający gymcelskich tryhardów.


  #blackpill #redpill #przegryw #wygryw #mirkokoksy pokaż całość

  źródło: 12421412.jpg

  +: LDAR, Tylko_szczera_prawda +32 innych
 •  

  Prawidłowe proporcje ciała u mężczyzny, po zakończonym dojrzewaniu, to takie gdzie wysokość ciała wynosi 8 głów a szerokość jest równa trzem głowom. Jeśli te proporcje są zaburzone w dół, to gadzi mózg kobiet, nie zależnie od twojego wzrostu interpretuje cie jako niedorozwiniętego i nienadającego się do reprodukcji.

  #blackpill #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #chad #incel #przegryw #plodnajulka pokaż całość

  źródło: proporcje_7.13.1.jpg

 •  

  Macie depresję bo nie macie dziewczyny, znajomych i siedzicie w domu przez cały życie?

  Z powodu epidemii #koronawirus 19-letnia Emily, nie wychodziła z domu przez 2 tygodnie! Miała więc namiastkę tego jak wygląda życie nieatrakcyjnego mężczyzny. Efekt? Nie mogła znieść takiego ciosu i popełniła samobójstwo. Przy tym, należy zaznaczyć, że cały czas miała kontakt ze światem poprzez social-media, pisanie z przyjaciółkami itd.

  https://www.dailymail.co.uk/news/article-8150271/Teenager-dies-hospital-trying-life-coronavirus-fears.html

  #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw #spierdolenie #codziennyblackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu #plodnajulka #p0lka
  pokaż całość

  źródło: totalnydysmózg.jpg

 •  

  Zaiste, powszechna kwarantanna (zarówno obowiązkowa jak i dobrowolna) to piękna lekcja #blackpill. Okazuje się, że #p0lka jest w stanie całodobowo znosić swojego beciarza tylko w weekendy. W innej sytuacji dostaje napadów obrzydzenia i chce za wszelką cenę wyjść "do ludzi". A głupie normiki się zastanawiają "Dlaczego moja myszka zrobiła się taka nerwowa?". Odpowiedź jest prosta: bo się Ciebie brzydzi beciaku i już patrzeć na Ciebie nie może. Z #chad em by siedziała zadowolona całą dobę w schowku na szczotki. #przegryw #stulejacontent #mizoginia pokaż całość

  źródło: theseductionist.com

 •  

  Daily reminder, że dolichocefaliczna czaszka w pakiecie z recesją maxilli oraz żuchwy, jest seksualnym "death sentence".
  Taki oto sobotni skullpill ode mnie.
  #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw #spierdolenie #codziennyblackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu #plodnajulka #wyglad #podrywajzwykopem #incel #chad pokaż całość

  źródło: chadincel.jpg

 •  

  Dość obszerna dyskusja zrobiła się pod wpisem: https://www.wykop.pl/wpis/48287323/anonimowemirkowyznania-nie-moge-pogodzic-si-z-tym-/

  Akurat w ww. wpisie chodzi o związek z byłym diverem, ale nie tylko na tym się tu skupię, ogólnie rzecz jest o krytyce divingu przez różowe.

  pokaż spoiler Notka dla moderacji, różnie lubi z wami być: mam nadzieję, że ten wpis nie zostanie usunięty. Już w tym miejscu chciałbym zaznaczyć, że nie zawiera żadnych treści zakazanych przez polskie prawo, nie nawołuje do popełnienia jakiegokolwiek czynu zabronionego oraz nie godzi w czyjekolwiek dobra osobiste.


  pokaż spoiler Kilka(set) słów o świętym oburzeniu #rozowepaski w temacie korzystania przez mężczyzn z usług pań do towarzystwa oraz o ich niezbyt logicznych, podwójnych standardach.


  Mnóstwo różowych kiedy gdzieś ten temat się przewinie wpada w niemałą złość, oburzenie. Niektóre otwarcie demonstrują swoją pogardę dla klientów prostytutek, buńczucznie wyzywając ich od ''przegrywów'', ''nieudaczników'', a niejednokrotnie stosując jeszcze gorsze inwektywy.
  Te same różowe zazwyczaj zaznaczają też, że taki facet (klient) jest z automatu u nich skreślony, ha tfu na niego. Jednocześnie twierdzą, że przecież cudzymi sprawami łóżkowymi nie powinno się interesować (spróbujcie wyrazić w jakimś wątku dezaprobatę dla zachowania ludzi, którzy np. bawią się w takie rzeczy jak ONS to zobaczycie co się będzie w odpowiedzi działo).
  Powstaje tutaj pierwszy zgrzyt – skoro ci mężczyźni ich nie interesują, dlaczego wzbudza to w nich aż takie emocje? Skoro cudzą seksualnością nie powinno się interesować – dlaczego klienci prostytutek są otwarcie przez wiele kobiet szkalowani?
  Ta hipokryzja i podwójne standardy (tak, podwójne standardy – liczna grupa osób wychodzi z założenia, że: akcja typu ONS – gituwa, co cię to interesuje kto się z kim tenteguje; ktoś idzie do prostytutki – hurr durr jak tak można z prostytutko, co za przegryw ugabuga) wylewa się w mniejszym lub większym stopniu pod prawie każdym wpisem, w którym ktoś pisze, że korzysta z usług.

  Jest to moim zdaniem zjawisko wręcz komiczne i pozbawione jakiejkolwiek logiki, jest to po prostu czysty jad. Jad ten leje się z różnych przyczyn. Najczęściej można spotkać się z wersją (jak to jedna różowa napisała):

  Nawet w seks z przypadkową dziewczyną poznaną w klubie czy na tinderze trzeba włożyć jakiś wysiłek, jakoś tą dziewczynę poderwać, wykazać minimum zaangażowania, uprzejmości, wziąć jej upodobania pod uwagę''.
  Powoli zaczynamy już widzieć o co tu chodzi, co jest tu zakamuflowane. To nic, że mamy takie realia, że kobieta jeśli tego seksu chce żadnego wysiłku nie ponosi, wystarczy, że jest i chętny zaraz się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  Cytując mirka @AssRock:

  ''A myślisz, że jak Chad r*cha dziewczynę w trakcie ONS to patrzy się na uczucia, upodobania czy zaspokojenie dziewczyny? Ma tak samo wywalone jak klienci prostytutek. Też jedyne na czym mu zależy to zaspokoić tylko swoje potrzeby. Nadal potwierdzacie, że osobie przystojnej nadajecie wiele pozytywnych cech i nie chcecie przyznać, że chodzi głównie o wygląd.
  Myślę, że tutaj dalszy komentarz jest zbędny, bo wszystko widać już jak na dłoni.
  Wszystko rozbija się o to, że nieatrakcyjny (w oczach różowych zazwyczaj, klienci div to najczęściej zupełnie normalni, przeciętni goście, ale wiadomo jakie różowe mają oczekiwania i wymagania; a i chady się nieraz u divy znajdą, ale zazwyczaj wizytowanie pań do towarzystwa przypisuje się (przynajmniej na vikop) tym mniej atrakcyjnym) gość pójdzie, zapłaci trochę kasy i ma seks z atrakcyjną kobietą, bez odwalania żadnego szajsu, bez tracenia czasu, którego oczywiście ''normalnie'' by nie uzyskał. Nie chodzi o żaden wysiłek, żaden podryw - bo każdy wie, że nawet nadludzki wysiłek niewiele ci da, kiedy po prostu się nie podobasz, nie jesteś atrakcyjny.

  Kwestia tego, że część (nie, nie mówię, że wszystkie) kobiet boi się, że straci beciaków i pewne profity od nich jeśli wybiorą divy zamiast latania za nimi jest już na tyle przewałkowana i oczywista, że wspomnę o niej tylko tym jednym zdaniem.

  Inna różowa napisała tak:

  to tylko świadczy o tym, że był mega przegrywem i betą. Alfy mają seks na zawołanie, a pizdy za to płacą. Tu nie chodzi o moralność, tylko o to, że po prostu słaby towar z niego
  A więc zdaniem tej różowej, jeśli nie masz powodzenia u kobiet i pójdziesz do prostytutki to jesteś przegrywem i betą. Chyba każdy kto ma trochę mózgu wie, że jeśli do czegoś tak prostego jak seks sprowadzać kwestię mitycznego wygrywu w życiu czy bycie alfą/betą to trzeba chyba się z narządami rozrodczymi na głowę zamienić. A przynajmniej być osobą bardzo płytką.
  Dalej – pokazuje to spory egocentryzm wielu różowych. Pokazuje to, że różowe z góry zakładają, że one same i ogólnie powodzenie u kobiet są niemal najważniejsze i tylko jeśli wpasujesz się w ich wygórowane wymagania (doprowadzisz do seksu bez bezpośredniej zapłaty) jesteś godny nazwania mężczyzną, a nie przegrywem i tylko wtedy możesz być wygrywem XD.
  Później jakiś mirek natrafi na taki szkalujący post i jeszcze uwierzy w taki bzdet, że jeśli płacił to przegrał, a jak nie płacił to wygrał.
  Jak mówiłem, ten mit, że klientami dziwek są tylko życiowe przegrywy jest całkiem zabawny, tak samo zabawny jak bardzo oderwany od rzeczywistości. Ciekawe czy rzeczona różowa wyjechałaby z podobnym tekstem do wielu bardzo bogatych osób, wielu znanych osób, sportowców, aktorów, polityków, o których wiadomo, że z usług korzystają, że przegrali życie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Inb4 – nie róbmy prostytutki z logiki, płacenie za seks to płacenie za seks; czy to 200zł, 2000 czy 20 000.
  Oczywistym jest, że zupełnie nie warto przejmować się opinią takich różowych. Tych samych, które czy to by chodzili na dziwki czy nie i tak by ich nie chciały, bo są zwykłymi mirkami, a nie chadami. To po prostu taka śmieszna zasłona, która ma sugerować, że odrzuca takiego gościa bo korzysta z div, a nie naprawdę dlatego, że po prostu pewnie nie jest #chad.

  Na zakończenie jeszcze coś takiego:

  A teraz jak jest z tobą to pewnie myśli, że w końcu będzie mógł r*chać za darmo i po problemie
  Przyznam, że śmiechłem. Zastanówmy się – gościa stać przez x lat żeby sobie chodzić na prostytutki (nie wiemy z jaką regularnością, ale mniejsza o to) i teraz nagle z niewiadomych przyczyn ma dla niego znaczenie te kilkaset złotych w tą czy w tą? O ile naprawdę znacząco nie pogorszyło mu się z jakichś powodów z finansami to można to włożyć między bajki.
  Przy okazji odniosę się do ''za darmo'' – pisałem niejednokrotnie, że moim zdaniem praktycznie nie występuje coś takiego jak seks zupełnie za darmo (prawie zawsze się płaci, bezpośrednio lub pośrednio).
  Pewnej części osób chodzi tu o jakąś satysfakcję ze ''zdobywania'' (co de facto też wg. mnie i wielu osób po prostu nie istnieje), a część szkalując klientów od ''przegrywów'' ma tu na myśli aspekt stricte ekonomiczny, że to kosztuje – ale jakby się tak zastanowić to czy nie prawdziwym przegrywem jest dopiero dorosła osoba, której kilkaset złotych co jakiś czas znacząco zmieni sytuację materialną, że ma ciśnienie żeby coś koniecznie było za darmo? Chyba więcej dodawać nie trzeba (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■).

  Wołam też @womendown bo chciał zostać zawołany.

  #przegryw #tfwnogf #divyzwykopem #roksa #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki #redpill #blackpill
  pokaż całość

  •  

   to tylko świadczy o tym, że był mega przegrywem i betą. Alfy mają seks na zawołanie, a pizdy za to płacą. Tu nie chodzi o moralność, tylko o to, że po prostu słaby towar z niego

   To czy ktoś jest alpha czy beta wynika tylko i wyłącznie z wyglądu np. większy fwhr, bardziej dominujące brwi, wieksza czaszka itd.

   Nie wiem skąd wzięły się te bzdury, ludzie którzy myślą że na podstawie wyuczonych zachowań, można się stać "alpha" kiedy to czy nim będziesz jest nakreślone w momencie wniknięcia plemnika w jajeczko xD

   Krytykowanie takich osób to czysty lukizm (nowe określenie na rasizm który wynika z wyglądu a nie rasy) Lukizm nie powinien być praktykowany w "cywilizowanym społeczeństwie"

   Dlatego tym bardziej uważam, że osobniki mniej obdarzone genetycznie powinny korzystać z prostytucji, żeby chociaż w jakimś stopniu zaznać tego co jest zarezerwowane dla tych lepszych. Prostytucja to cheaty których natura nie przewidziała, u zwierząt nie jest tak kolorowo.
   pokaż całość

  •  

   @Thachi: Tak jak bociany wyrzucają z gniazda słabsze jednostki, tak zadaniem kobiet jest zniszczenie gorszych genetycznie mężczyzn

  • więcej komentarzy (91)

 •  

  Ktoś jeszcze wątpi, że takie dziewczyny, jak gdyby mogły, dokonalyby eksterminacji niskich facetów? Przecież tu wylewa się taka arogancja i nienawiść. Dziś nie można do niej napisać mając taki wzrost (sama ona mierzy 162), a co będzie później?
  #przegryw #wzrost #logikarozowychpaskow #blackpill #rozowepaski #heheszki pokaż całość

  źródło: Screenshot_20200325_201449.jpg

 •  

  Ta reklama pokazuje jak każda kobieta, nawet ta o niskim smv, nienawidzi grubych zakolaków z którymi musi się mijać w pracy. To ich widok psuje jej dzień każdego dnia i tylko 190 centymetrowe chady o dużej ramce z linią włosów nw0 mogą uprzyjemnić jej dzień.

  https://www.youtube.com/watch?v=u2YGvGBcl10

  Czy wyobrażacie sobie odwrotną sytuacje? Kiedy Jakiś gruby Janusz w koszuli z krótkim rękawem narzeka tak samo jak kobieta na filmie i po wypiciu "Tetley Infusions" Na miejsce nieestetycznych recepcjonistek, pojawiają się modelki z victorii secret?

  #blackpill #logikarozowychpaskow #chad #przegryw
  pokaż całość

 •  

  Słyszałem plotki że ten dymorficzny slayer, gdy chodził po kolędzie, potrafił obsłużyć ponad 150 parafianek jednej nocy czy to młoda czy stara nie było znaczenia, ważne że mąż akurat po zakupy poszedł albo w pracy, a jak był w domu to żona kazała mu skoczyć po ogórki do piwnicy, bo przecież nie wypada zostawić księdza z pustym żołądkiem. Jego stuła musiała być szyta na miarę co roku, ponieważ jego ogromna szyja rosła z kolędy na kolędę. W trakcie spowiedzi, swoim grubym głosem doprowadzał młode katechetki do szaleństwa, to co się działo w konfesjonałach, generowało kolejne grzechy do wyznania. Oczywiście największy Pan, który obdarzył go ponad przeciętnymi cechami dymorfizmu płciowego nie miał mu tego za złe i on sam nie musiał się spowiadać, ponieważ został on stworzony do rozsiewania swojego ziarna.

  Kiedyś gdy poszedł wieczorem pod ołtarz, nagle pojawił się słup światła i z niewiadomego źródła usłyszał słowa:
  "Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę".
  Nie było by w tym nic dziwnego ponieważ jest to zapisane w biblii. Jednak ten ksiądz usłyszał kontynuacje tych słów, które jak się okazało zostały zatuszowane przez zakolaka który miał je zapisać. Było to spowodowane niskim fwhr, recesją brody i brakiem gałęzi żuchwy. Pełne słowa brzmiały tak: "Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył Oskarka i Julkę. Podkreślam jeszcze raz człowieka nie podczłowieka, ja nie upodabniam się do zakolaków z cofniętą szczęką i niskim fwhr."

  Przyszły papa, po tym co usłyszał, po połknięciu czarnej pigułki, postanowił że póki linia włosów i kolagen mu pozwala, będzie zgodnie z wolą pana jeszcze bardziej rozsiewał swoje nasienie, by słowa się dopełniły i jak najwięcej podobieństw boskich chodziło po ziemi.

  Cudze chwalicie swojego nie znacie. Ludzie mówią że np. taki Szwarceneger osiągnął najwięcej na tym świecie a kim on jest przy naszym bohaterze? Większość chadów w polsce pochodzi z jego jąder a po swoim primie zajął się robieniem kariery duchowej i osiągnął w niej sukces, przy czym jeszcze zlooksmaxował się zakrywając swoje zakola piuską.

  #blackpill #janpawel2 #jp2 #chad #chadowezycie #przegryw
  pokaż całość

  źródło: chadpawelII.jpg

 •  

  HARLEKINY DLA PRZEGRYWÓW odc. 14

  "Przegapiłeś ją"

  Nigdy jej nie miałeś!
  Nie było Ci dane jej posmakować...
  Żadna inna nie będzie już tak szczera, niewinna czy bezinteresowna...
  Wiesz o czym mówię? Tak! Zgadłeś!
  Przegapiłeś swoją NASTOLETNIĄ MIŁOŚĆ!!!
  Gdy to czytasz, masz dwadzieścia kilka lat... Dla dziewczyn od zawsze niewidoczny, nieatrakcyjny... Próbujesz się odnaleźć w życiu. Próbujesz zdobyć zawód, być może skończyć studia... Próbujesz mieć namiastkę tego co normalni ludzie mają bez wysiłku... Próbujesz wyobrazić sobie jak by to było, gdybyś był atrakcyjny dla kobiet...
  Kwarantanna Cię nie dołuje, bo co ma Cię dołować? I tak zawsze siedzisz w domu. Bez kobiety, bez znajomych. Sam jak palec...
  Ale nie wszyscy są takimi przegrywami!

  Mimo, że kluby są zamknięte a restauracje nieczynne to nie stoi to na przeszkodzie samcom wysokiej jakości obdzierać płodne małolatki z resztek dziewczęcej niewinności!

  W chwili gdy to czytasz, 21 letni Oskar Klaudiusz Deweloperski właśnie dochodzi po raz 12 dziś na brzuch, 19 letniej Laury. Dziewczyna kochała się w nim za czasów liceum. Dokładnie tak jak większość dziewczyn, chciała dostąpić zaszczytu bycia jedną z opcji, kapitana szkolnej drużyny footballowej!
  Podczas gdy nieśmiałe Mireczki z niskim wzrostem, FWHR oraz poczuciem własnej wartości próbowały zapytać się koleżanek z klasy o spisanie lekcji to oczy płodnych nastolatek były zwrócone jedynie na najwyższych: wzrostem, pozycją w grupie, oraz stopniem wysunięcia w przód maxilli, chłopaków będących najwyżej w klasowej/szkolnej hierarchii!

  To z Oskarem właśnie Laura straciła dziewictwo... To właśnie jego dwudziestka trójka dokonała aktu defloracji i naruszyła ciągłość tkanki błony dziewiczej ówczesnej licealistki. To jego masywna knaga otworzyła przed dziewczyną świat rozkoszy, miłosnych uniesień oraz niezapomnianych chwil w muskularnych ramionach Ubermenshów! W tym samym czasie oddział orbiterów Laury, czytał coraz to nowe poradniki Frywolnego na temat podrywu i zagadywania, dziwiąc się czemu żadne z "magicznych zaklęć" nie działa. Dziwiąc się czemu ten 197 cm nadczłowiek został w naturalny sposób wyselekcjonowany przez Laurę jako samiec najwyższej jakości!

  Dziś po latach, znowu się spotkali w apartamencie Oskara na strzeżonym osiedlu deweloperskim...
  -"Na kolana mała suczo!" wycedził przez zaciśnięte zęby Oskar
  -"Ochh, Ty to umiesz podniecić dziewcz...."
  Błebłebłebłebłe! Rozległo się w pokoju. Oskar bez uprzedzenia złapał brunetkę za kucyk i wepchnął jej całego bydlaka do gardła. Przytrzymał przez chwilę po czy wyjął i wymierzył karcącego plaska w policzek.
  -"Uwielbiam jak mnie tak traktujesz!"
  -"Teraz wy%ucham Cię pod ścianą!" Oskar przycisnął dziewczynę to pokrytej włoską boazerią ściany swojego apartamentu. Ta objęła go nogami i rękami...
  Łono 19- latki przyjęło 9 cali rozkoszy..
  -"Głębiej! Błagam! Wsadź mi go, aż do końca! Uwielbiam to!" Darła się wniebogłosy nastolatka... Na niewinnej buzi widać było coraz to większe podniecenie...
  -"Pieprzona mała zboczucha" Stwierdził Oskar.
  -"Lubię być dobrze wybzykana! Nikt mnie tak dobrze nie wykocha jak Ty!"
  Oskar postanowił zmienić pozycję, toteż rzucił dziewczynę na łóżko i dał klapsa w tyłek.
  "Mrrr... Uwielbiam być Twoją małą dziewczynką!" Laura uwielbiała bawić się z Oskarem w Pana i uległą sukę...
  Teraz król Warszawy postanowił potrenować na niewyżytej nastolatce doggystyle. Złapał więc brunetkę za idealnie wyprofilowaną talię i rytmicznie wsuwał swą oręż w młodą amatorkę sypialnianych zabaw.
  -"Jest mi z Tobą tak ku%wa dobrze!" Laura nie mogła powstrzymać się od komplementowania łóżkowej formy tego Chada!
  Po 7 minutach pieska, nasza młoda para półbogów, zaczęła się kochać na misjonarza... Dysząca Laura patrzyła się głęboko w oczy łowcy Oskara...
  -"Kurwa kocham Cię! Oski! Zostańmy parą! Jesteś taki boski..." Dziewczyna, była dalej zauroczona swoją szkolną miłością.
  -"Hehe" Oskar tylko zaśmiał się pod nosem. Nie dla niego stały związek... Za duże libido oraz powodzenie wśród kobiet.
  -"Ochhh. Wytryśnij mi w c%pkę gorącym nasieniem! Chcę tego! Daj mi to!" 19-latka, była tak podniecona wynoszącym 2,01 FWHR nadsamca, że zapomniała o bożym świecie... Oskarowi natomiast nie trzeba było dwa razy powtarzać...
  -"Dojdziemy razem kochana..." W tym momencie, niezwyciężona armia 80 milionów dziarskich plemników Oskara, wypełniła drogi rodne nastolatki. Laura zawyła z rozkoszy gdyż również miała orgazm w tym samym momencie.
  Zmęczona para zasnęła, mocno wtulona w siebie, uprzednio namiętnie się całując...

  Tak spędzają kwarantanne wybitne genetycznie jednostki... Tak spędzają czas hojnie obdarowani przez naturę ludzie... Tak spędzają czas "genetycy" i to od wczesnych lat nastoletnich!
  Ty tego nigdy nie zaznałeś i nie zaznasz! Nigdy żadna dziewczyna nie spojrzy Ci w Twoje oczy ofiary i nie poprosi z czystego pożądania żebyś zrobił z nią co chcesz! Nigdy żadna nie będzie Cię błagać, żebyś się na niej wyżył!
  Lata minęły a Ty dalej jesteś niewidoczny dla kobiet. Tak jak za swoich szkolnych czasów jesteś dla nich kolegą... Nic nie wróci Ci tych straconych lat...

  Przegapiłeś ją! Przegapiłeś swoją nastoletnią miłość!

  KONIEC

  #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw #spierdolenie #codziennyblackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu #plodnajulka #p0lka #pasta #podrywajzwykopem #harlekinydlaprzegrywow
  pokaż całość

  źródło: oskarnakwarantannie.jpg

 •  

  Nasi najwspanialsi coache uwodzenia, sami przyznają że żeby odnosić sukcesy w kobietami, musisz być wytatuowanym chadem z szeroką ramką i wielką szyją. Lub tak jak pokazuje "Seksi boi" (Rafał Żuber) musisz być wyższym od niej chadem z wysoką projekcją twarzy i norwoodem 1. Wtedy dopiero cudowne kursy będą działały.

  Jestem ciekaw jak wyglądają praktyczne szkolenia z podrywu gdy na kurs przychodzi sub-human, taki coach pierwszy raz go widzi i sobie myśli, znowu jakiś podczłowiek, pewnie nic z tego nie będzie, niech daje hajs i jak najszybciej spierdziela, potem mu powiem że musi kupić więcej moich materiałów i wtedy będzie miał efekty. Przecież nie powiem mu że to dla niego koniec i żebyś sobie odpuścił, moja praca polega na robieniu nadziei kiepskiemu materiałowi genetycznemu i wyczyszczeniu ich portfeli.

  #blackpill #chad #przegryw #incel
  pokaż całość

  źródło: uw.jpg

 •  

  @looksdontmatter:

  Janusz slayer-mikke udowadnia że można dobrze wyglądać będąc łysym. A Ty co przegrywie? dalej masz problemy z zakolami?

  #januszkorwinmikke #polityka #przegryw #blackpill #jkm #prawica #chad

  źródło: JANUSZ SLAYER-MIKKE.jpg

 •  

  GURU PRAWICY - DR MENTZEN PO 4 LATACH LOOKSMAXXINGU.

  Było ciężko (i nietanio), ale opłaciło się bardziej niż wszystkie dotychczasowe wysiłki!

  Po treningach szyi (neckpill),
  operacji twarzoczaszki (Lefort II) (chirurgia szczękowo-twarzowa),
  osteotomii podródka (poszerzanie),
  pionowej genioplastyce,
  przeszczepie włosów,
  liftingach twarzy kwasem,
  implantach żuchwy i kości jarzmowych
  operacji okuloplastycznej i zewnętrznych kącików oczu (canthal tilt) canthopexy,
  operacji plastycznej ucha zewnętrznego (otoplasty),

  Mentzen pozbywł się swojego baby-face a wyniki partii Konfederacja wzrosły w sondażach o 9%,wśród kobiet w wieku 18-29 lat o ponad 46%!

  just go looksmaxxing bro

  W natępnym wpisie przedstawię wam zlooksmaxowanego wanna-be-president Krzysia Bosaka - w wersji nie bazującej na żadnym modelu!

  Jeśli chcecie być wołani zapulsujcie ten wpis.

  Obserwuj: #danzinger

  #blackpill #redpill #przegryw #mentzen #looksshopped #spierdolenie #wyglad #ladnypan #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #konfederacja #chad #wychodzimyzprzegrywu #polityka
  pokaż całość

  źródło: Sławomir Mentzen goes looksmaxxxing.png