•  

  #perfumy #kiciochpyta
  Hej, chciałem kupić różowej Nina Ricci Nina Fantasy na urodziny. Tylko jest już chyba niezbyt dostępny, o ile w ogóle produkowany. Znalazłem tester na koku. Co to za stronka? Jest sens kupować, czy przyślą jakiś szajs?

 •  

  Gdzie w #gliwice i okolice kupię zestaw naprawczy do namiotu, albo sam pałąk? Na necie nie za bardzo mogę znaleźć takie wymiary. Patrzałem w decathlonie ale zbyt szerokie. #kiciochpyta

 •  

  Co mogę zrobić z gałęziami i odpadami zielonymi z ogródka RODO? Do auta nie wsadzę, bo zebrało się jakieś 30 worków 120 litrowych. #gliwice

 •  

  Arthur "Art" Mosey
  Podczas walk w Louis Colony Arthur zauważył, że jego pociski nadzwyczaj często osiągały cel. Musiał to być efekt ostatniego treningu strzeleckiego - zupełnie niespodziewanie nudne rady szeryfa Andersona okazały się przydatne. Po bitwie wraz z Franklinem i innymi w miarę zdrowymi traperami poszedł świętować zwycięstwo w saloonie. Bimberek piło się bardzo przyjemnie, aż w końcu ktoś rzucił hasłem, że postrzelałby jeszcze do czerwonoskorych. Arthur uznał to za świetny pomysł, więc wziął swojego Białka i pojechał do pobliskiego lasu postrzelać do drzew, które dzięki odrobinie alkoholu spełniały rolę Indian. Wyostrzona spostrzegawczość, pełna koncentracja i pewna ręka, a może też wyżej wspomniany trening sprawiły, że pociski trafiały dokładnie tam gdzie planował - przynajmniej tak mu się wydawało.
  Tak, to jest ten moment. Teraz już tylko kupić strzelbę i spokojnie mogę równać się z… kawalerzystą

  pokaż spoiler @Akumulat prośba o nadanie cechy kawalerzysta

  #kilofyirewolwery #lacunafabularnieczarnolisto
  pokaż całość

  źródło: kawalerzysta2.jpg

  +: Zeroskilla, Z....................n +11 innych
 •  

  Mieszkańcy Porto Argos!

  Nastały ciężkie i niepewne czasy. Morderstwo gubernatora, powołanie samozwańczej władzy elit, najazd portugalczyków, zamach na bankierów i admirała. Co przyniesie przyszłość? Ja tego nie wiem, ale czuję, że chciałbyś zabezpieczyć swój majątek i w razie czego zapewnić godny byt rodzinie. Dlatego Bank BSU pragnie przedstawić ofertę solidnej i bezpiecznej LOKATY. Oprocentowanie aż 10% w skali roku, gwarantowane potęgą instytucji bankowej.

  Przykład:
  3.1516 wpłacasz 500 funtów, by 3.1517 odebrać gwarantowane 550 funtów!

  Dodatkowo w tych niepewnych czasach możesz przekazać potwierdzenie lokaty swojej rodzinie, najbliższym i w razie wypadku mogą odebrać pieniądze za Ciebie (wtedy Bank jednak nie wypłaca oprocentowania, a potrąca 10% kwoty).

  ps. w przypadku przedterminowej wypłaty środków Bank nie zwraca oprocentowania - wypłacasz ile wpłaciłeś.

  #lacunafabularnienewbristol
  #lacunafabularnienewbristolbsu
  #lacunafabularnieczarnolisto
  pokaż całość

  źródło: i.imgur.com

  +: Queltas, Z....................n +7 innych
 •  

  Miguel Peña, przedstawiciel BSU w Porto Argos

  Obudziło go potężne dudnienie. A więc wojna pomyślał. Przestraszony zerwał się z łóżka i zaczął rozglądać się po pokoju. Na szczęście to co wydawało się odgłosami apokalipsy okazało się żmudną pracą dzięcioła za oknem. Panie kacu, stary druhu - dawnośmy się nie widzieli. Wtem padł na niego blady strach, przecież miał się wczoraj udać na spotkanie Żydów z nowymi władzami. Co prawda jak każdy prawdziwy Hiszpan, jest katolikiem, jednak miał tam reprezentować swojego mentora i pracodawcę - Giuseppe. Plan działania był prosty - woda z cytryną i próba wyciągnięcia informacji ze spotkania. Wiedział, że będzie ciężko, bo Żyd niechętnie dzieli się informacjami, ale na taką okazję miał prywatny fundusz w skarpetce.
  Po wyjściu na ulicę jednak coś nie grało - wszędzie można było zobaczyć żołnierzy, a ludzie zaniepokojeni szeptali między sobą Wszyscy jesteśmy żołnierzami. Musimy myśleć tylko o jednym - walka aż do zwycięstwa! od razu przypomniały mu się słowa ojca i z przerażeniem podszedł do grupki ludzi, by usłyszeć najgorsze. Na szczęście okazało się, że to jakiś szaleniec wysadził grubego admirała i paru Żydów. Chwila… śmietankę wśród Żydów - bankierów i naukowca. I to na tym spotkaniu dla Żydów! Słodka gorzałko - może sprowadzasz kaca, ale na pewno przedłużasz życie!... i przysparzasz okazji

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Do kierownictwa kopalni Przyjaźń,

  w związku z niefortunnym wypadkiem pana Fortunado i pana Ezekiela ogłaszamy, że pozostałe udziały, zgodnie z umową przechodzą na żyjących akcjonariuszy kopalni - pana Samuela O'Wara oraz pana Giuseppe Bianco. Aktualny podział jest równy i wynosi po 50%.

  Z poważaniem Miguel Peña,
  przedstawiciel BSU w Porto Argos oraz Giuseppe Bianco

  @lacuna

  #lacunafabularnienewbristol
  #lacunafabularnieczarnolisto
  pokaż całość

  +: Z....................n, Lisaros +9 innych
 •  

  #lacunafabularnienewbristol #lacunafabularnieczarnolisto

  @lacuna:
  Giuseppe Bianco, bankier BSU
  Raport z: przyszliśmy popełnić pana eksmisję

  Na szczęście to już ostatni dom pomyślał Giuseppe. Słońce miało się ku zachodowi, a nogi wchodziły mu tam, gdzie się kończy kręgosłup.
  - Ostatni, nie? - zagaił Wolesław ( @Akumulat ).
  Giuseppe nie pokazał jak bardzo był wdzięczny panu Bałęsie i tylko kiwnął głową. Zapewne znowu powtórzy się schemat - lokatorzy nie będą mieli dość gotówki, nie będą chcieli wziąć kredytu i Wolek wynegocjuje im lepszą ofertę, którą ostatecznie przyjmą. Giuseppe ciągle był pod wrażeniem jego erudycji - zaproszenie “trybuna ludu” okazało się być strzałem w dziesiątkę. Co do samych ludzi, nawet było mu ich trochę szkoda, ale bankier też miał swoje racje, cieszył się również, że problem z działkami zostanie w końcu rozwiązany
  pokaż całość

 •  

  #lacunafabularnienewbristolbsu #lacunafabularnieczarnolisto

  Umowa kredytu "na stałą kwotę",

  zawarta w III kwartale 1515 roku, pomiędzy Bankiem BSU, reprezentowanym przez Giuseppe Bianco ( @mac3 ), a Thomasem Sutherland ( @meinigel ) zwanym dalej Kredytobiorcą.

  Na podstawie powyższej umowy, Bank BSU w III kwartale 1515 roku udziela ww. Kredytobiorcy kredytu gotówkowego w kwocie 50 funtów, który Kredytobiorca jest zobowiązany spłacić w kwocie 53 funtów, najpóźniej do I kwartału 1516 roku (włącznie z tym kwartałem).
  Umowa nie określa ilości oraz wielkości spłacanych rat - leży to w kwestii Kredytobiorcy.

  W przypadku nieterminowej spłaty zadłużenia Kredytobiorca wyraża zgodę na przekazywanie przez Bank jego danych
  osobowych oraz informacji objętych tajemnicą bankową innym podmiotom zewnętrznym w zakresie niezbędnym
  do przeprowadzenia wspólnych działań windykacyjnych mających na celu odzyskanie wymagalnych należności.

  Niniejsza umowa nie wygasa w przypadku śmierci Kredytobiorcy i Bank BSU zastrzega sobie prawo do aneksowania umowy
  na spadkobierców Kredytobiorcy.

  Proszę potwierdzić umowę komentarzem.
  pokaż całość

 •  

  Giuseppe troszkę żałował, że opuścił proces podpalacza. Mimo, iż pożar pozwolił mu wykupić parę działek po całkiem korzystnych cenach, uważał, że ręka sprawiedliwości powinna wymierzyć zasłużoną karę za taki czyn - karę śmierci. By szybko poznać wynik procesu wysłał w tłum swojego głównego kasjera, a sam udał się na targ, licząc na okazje. Ponownie zdziwił go mały ruch na targowisku. Zauważył również, brak handlarzy spoza Kompanii. Po załatwieniu interesów, w drodze powrotnej odwiedził jeszcze znajomego kupca Uszankova ( @Diamond-kun ) by poznać jego ofertę i problemy. Przy dobrej nalewce Lev poskarżył mu się niewielkim kapitałem, który mógłby pomnażać oraz brakiem zainteresowania mieszkańców jego usługami. Nieco pobladł, gdy zapytał o jego ofertę. Prowizja na poziomie 8% wartości transakcji? Toż to mniejszy procent liczymy sobie za kredyty czasami. Dobrze, że burmistrz pozwolił nam wybudować skład, bo zaraz bym poszedł z torbami - pomyślał. Zasmucił go ciężki los przyjaciela, ale też poczuł że w głowie rodzi mu się idea. Szybko wypił rozchodniaczka i ruszył do siebie w zadumie.

  Dziś Bank BSU pragnie przedstawić kupcom specjalną ofertę ( @achtunki @Diamond-kun @Kozlov666 @Stah-Schek ):

  - rachunek Kupiecki - rachunek z limitem aż 1500 funtów, za które możecie kupować towary, by z zyskiem je sprzedać. Pomyślisz, pewnie zdziera procenty za debet? Otóż jak najbardziej NIE. Nie naliczamy opłat za debet - nasz zysk kryje się w minimalnych prowizjach (na razie 5 funtów). Możesz kupić towaru za 1500 funtów i sprzedać go cały, a ja pobiorę łącznie 10 funtów prowizji (kupno + sprzedaż). Matematykę zostawiam Wam.

  Dodatkowo, tylko dla rachunków założonych w tym kwartale - CAŁKOWITY brak prowizji do końca kwartału.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  #lacunafabularnienewbristolbsu
  #lacunafabularnieczarnolisto

  @lacuna - wiem, że pisałaś inaczej, jednak czy Kozlov i Stah mogliby u mnie założyć taki rachunek mimo prowadzenia podstawowego konta w innym banku? Myślę, że nie sprawiłoby to wielkich problemów, bo nazwa rachunku i bank i tak identyfikują, gdzie przelew ma iść.

  W dniu handlowym
  pokaż całość

  źródło: i.imgur.com

 •  

  To był pracowity dzień. Rano jak zwykle Giuseppe pomagał w odbudowie miasta. Jako członek klubu akwarelistów czuł że powinien pomóc potrzebującym pobratymcom. Zresztą musiał pokazać, że zależy mu na potencjalnych klientach, a że był człowiekiem skąpym nie chciał rozdawać swojego drobnego majątku. Po powrocie zajął się pracą umysłową i kalkulując przygotowywał oferty pożyczek potrzebnych w odbudowie miasta i rachunków, z których miał nadzieję skorzystają przedsiębiorczy mieszkańcy Georgetown. Oferta kredytowa okazała się strzałem w dziesiątkę, gdyż nim jeszcze skończył, pojawił się pierwszy klient poszukujący zastrzyku gotówki.
  Po spotkaniu z burmistrzem szybko udał się spać, gdyż następny poranek miał być przełomowy. Wtedy to dzieciaki za parę pensów miały rozwieszać ofertę kredytową banku:

  Bank BSU wprowadza do swojej oferty:
  >> KREDYT 10 % <<
  Płacisz ile chcesz i kiedy chcesz (minimalnie naliczone oprocentowanie w roku). Oprocentowanie wynosi 10% od kwoty na start i co rok 10% od pozostałej kwoty.

  >> KREDYT NA STAŁĄ KWOTĘ <<
  Nie interesują Cię żadne raty i procenty - płacisz ile chcesz i kiedy przed upływem wynegocjowanego terminu.
  Przykładowo dla pożyczki 170:
  - pożyczka na jeden rok - spłacasz 180
  - pożyczka na dwa lata - 195
  - pożyczka na trzy lata - 215

  >> KREDYT DLA SUMIENNYCH <<
  Raz na kwartał płacisz stałą ratę. Wysokość rat zależy od okresu spłaty.
  Przykładowo dla pożyczki 170 funtów:
  - pożyczka na jeden rok - spłacasz 180 - 4 raty po 45
  - pożyczka na dwa lata - spłacasz 192 - 8 rat po 24
  - pożyczka na trzy lata - spłacasz 210 - 6 rat po 17 i 6 rat po 18

  Dla inwestorów przygotowaliśmy specjalny rachunek Inwestycyjny, a w nim:
  - aż 2 darmowe przelewy na kwartał (później prowizja tylko 1 funt)
  - dla pierwszych 5-ciu klientów darmowe otwarcie rachunku
  - dodatkowy debet rachunku w wysokości 1000 funtów
  - prowadzenie tylko 5 funtów / kwartał
  - debet rachunku oprocentowany tylko 6% w skali kwartału

  Oferta nie do końca do Ciebie trafia? Przyjdź do nas i porozmawiaj.

  #lacunafabularnienewbristol - pozwolę sobie raz zawołać
  #lacunafabularnienewbristolbsu - tag zwiazany z bankiem BSU
  #lacunafabularnieczarnolisto
  pokaż całość

  źródło: i.imgur.com

  +: Queltas, Z....................n +9 innych
 •  

  #lacunafabularnienewbristolbsu #lacunafabularnieczarnolisto

  Umowa kredytu "na stałą kwotę",

  zawarta w II kwartale 1515 roku, pomiędzy Bankiem BSU, reprezentowanym przez Giuseppe Bianco ( @mac3 ), a Dixusem Jennsen ( @Patryk_z_lasu ) zwanym dalej Kredytobiorcą.

  Na podstawie powyższej umowy, Bank BSU w II kwartale 1515 roku udziela ww. Kredytobiorcy kredytu gotówkowego w kwocie 170 funtów, który Kredytobiorca jest zobowiązany spłacić w kwocie 180 funtów, najpóźniej do II kwartału 1516 roku (włącznie z tym kwartałem).
  Umowa nie określa ilości oraz wielkości spłacanych rat - leży to w kwestii Kredytobiorcy.

  W przypadku nieterminowej spłaty zadłużenia Kredytobiorca wyraża zgodę na przekazywanie przez Bank jego danych
  osobowych oraz informacji objętych tajemnicą bankową innym podmiotom zewnętrznym w zakresie niezbędnym
  do przeprowadzenia wspólnych działań windykacyjnych mających na celu odzyskanie wymagalnych należności.

  Niniejsza umowa nie wygasa w przypadku śmierci Kredytobiorcy i Bank BSU zastrzega sobie prawo do aneksowania umowy
  na spadkobierców Kredytobiorcy.

  Proszę potwierdzić umowę komentarzem.
  pokaż całość

 •  

  Kiedy myslisz ze ostatnio wykreciles czas zycia, a po tygodniu dokladasz jeszcze 20 sec
  #chwalesie #bieganie

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: embed.jpg

 •  

  #gliwice #pilka
  Szukam 2-4 chętnych by zagrać w piłkę dziś 21:30-22:30 na orliku przy Mrowisku.
  Aktualnie jest nas 6, poziom kaleki więc biere wszystkich ( ͡º ͜ʖ͡º)

 •  

  #europauniversalis4 #eu4 Próby wbicia Mare Nostrum. Na razie szło wszystko ładnie pięknie, ale chpnąłem Wiedeń i koalicja się wkurzyła ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  źródło: 20160804171650_1.jpg

 •  

  Czemu ten murzyn z przodu nie dostał jeszcze żółtej? #mecz

 •  

  #rozdajo kody z CDA, których nie potrzebuję

  Armored Warfare - Obiekt 430 i 7 dni premium

  pokaż spoiler CD22ASQN13RAQA1A


  Smite - bogini Sol i skórka Supernova

  pokaż spoiler PXSN1F0AEDB960211

  +: Rzuku, f................5 +3 innych
 •  

  Dwie krótkie historie:

  1. To ja ustalam trendy w akademiku, kiedys np. wymyslilem (ofc po browarkach za pieniondz ojca), żeby puszki ustawiać na takiej półnce przy scianie, one se przechodzą przez cały korytarz hehe noi kiedys zebralismy tam ponad 300 puszek, oczywiscie ja #gwiazdaelektrona, więc inne piętra mnie skopiowały"Nadmienie że te puszki zbieralismy w Igry (Juwenalia), więc z produktem nie było problemu.
  Puszeczki się potem jeszcze przydały hehe, jak przyszedł grudzień to wymyśliłem żeby z nich choinke zbudować bo szkoda ich tylko żulom dawać xD Wiec moje miniony poszły za moim pomysłem i budowały choinke a ja #krulakademika w tym czasie se serialek nakurwialem xD
  Potem resztę puszek wyrzuilem przez balkon i hehe obserwowalem jak sie zule bija o nie xD wtedy bylem Kaclaw zuli krul hehe #pdk

  2. kiedys jak balowalem, doszlo do nieszczęścia... no jako że ja jedyny #informatyk i #sprzetowiec w elektronie, to czesto naprawiam ludziom rzeczy, kiedys tak bardzo pomoglem gosciowi ze kupil litr wody, jak wczesniej wspominalem jestem tez #adminem, hehe, wiec pare piwerek w dniu juz wpadlo za pomoc w sieciach, no ale wracajac do tematu, najebalismy ise motzno, #patola mozna rzecz, po wypiciu 10 piwerek i tego litra, przysnelo mi ise na korytarzy i pieerdolnolem łbem o podłoge... stracilem naszczęście tylko koronke zęba, więc w sumie #wygryw, ojciec kupi za nadgodziny hehe

  #kaclaw <- jezeli sie spodoba to bedzie tu wiecej opowiadań

  pokaż spoiler #pasta #truestory #heheszki #wygryw #przegryw
  pokaż całość

 •  

  Powiem Wam jak zostać #wygryw. Mam 27 lat, a ojciec przyjeżdża do mnie raz na tydzień, ścieli mi łóżko, przywozi jedzenie i daje hasjy na piwerka. Mieszkam w akademiku już hehe z 8 lat. W sumie przez całe studia piłem i nic nie robiłem hehe #wygryw. Nie pracuje, a i tak mam kompa za 7 koła, galaxy s5. Kompa takiego potrzebuje, studiuje informatyke hehe, kody rozumiecie pisze, szybka kompilacja hehe. Ogólnie to jestem adminem w akademiku więc cały akademik do mnie chodzi na kolanach, żeby zrobił mu internety. Ja zawsze jakies piwerko za to dostane więc mam za co pić. W sumie całymi dniami oglądam serialiki, widzialem juz wszystkie, wkoncu oglądam je 7 lat hehe. Często jak ktos przychodzi mi po internety to mowie mu ze jestem zajęty (oglądaniem seriali) xD, a on czy nie można już teraz tego wpisać, to mówie ze za piwerko da się zrobić hehe. Dzięki temu że wpisuje internety, wszyscy mnie motzno szanują, wszystkie nowe laski ktore zamieszkają w akademiku przychodzą do mnie, a ja sie nimi opiekuje heehe, potem jak wpisze internety i opowiem jak duzo robie jako admin, myślą że jestem ważny xD. Jak jest impreza to ja kupiję tylko piwerka, żeby mieć na rano na kaca, a wódką się częstuję od innych xDD

  #kaclaw <- jezeli sie spodoba to bedzie tu wiecej opowiadań

  pokaż spoiler #pasta #truestory #heheszki #wygryw #przegryw
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika mac3

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)