•  

  Szybkie pytanie: jak ktoś mnie zabije i pojawi mu się pomarańczowa czaszka, to wtedy mogę go zaatakować bez odpalania skulla. Ale jeżeli go zaatakuje pierwszy, to oczywiście załączy mi się blokada do pz?

  I czy jak wtedy zginę, to śmierć jest traktowana jako unfair fight czy coś takiego, czyli tracę mniej expa i skilli, niż gdybym to ja miał white skulla? Bo jak ktoś mnie zabije kiedy to ja nie mam skulla, to wtedy tracę mniej expa, bo wtedy jest to traktowane jako unfair fight czy coś takiego.

  I w sumie jeszcze jedno: jeżeli będę miał załączone yellow mode w pvp, to kiedy taki orange skull spróboje przeze mnie przejść albo przez przypadek trafię go runą obszarową, to oczywiście zacznę z nim walczyć, bo na yellow mode każde moje działanie jest wrogie wobec innych osób ze skullem? Czyli dotyczy to również osób z orange skullem?

  #tibia
  pokaż całość

  •  

   @Elev: A to ciekawe, bo myślałem że tu chodzi o to, że jak ktoś mnie zabije w sensie, że to on odpali białą czachę, to wtedy jest to traktowane jako nieuzasadnione zabójstwo i moja strata po śmierci jest zmniejszana, niż gdybym to ja zginął mając białą czachę.

   No dobra, a jeszcze to moje drugie pytanko, czyli jak mam załączone yellow pvp mode i przez przypadek zablokuje orange skulla (w sensie że będzie próbował przeze mnie przejść) lub trafię go runą obszarową, to oczywiście zacznę z nim walczyć? I jeśli to zrobię pierwszy, to wtedy mam blokadę pz? pokaż całość

  • więcej komentarzy (2)

 •  

  Jakie kurwa 90% jak miało być 70% zaszczepionej populacji, żeby było ok? xD

  #tvpis #koronawirus

 •  

  Trzy pytania:

  1. To prawda że imbu 2 poziomu jest najmniej opłacalne? Że lepiej dołożyć kasę do 3 poziomu lub zrobić tylko poziom pierwszy, ewentualnie poziom drugi tylko dla many, bo jednak mana w tej grze jest podstawą.

  2. Jeżeli mielibyście RP na około 200 lv i nie mielibyście możliwości zrobienia imbu 3 poziomu, to jak wolelibyście robić imbu na manę?

  a) mana lv 1 na hełm i na łuk, czyli w sumie 6% mana lecha.
  b) mana lv 1 na hełm i lv 2 na łuk, czyli w sumie 8% mana lecha.

  Niby opcja b) daje więcej, ale jest droższa. Sam robię jak w opcji b), ale zastanawiam się czy nie "przepłacam" i nie lepiej byłoby robić imbu jak w opcji a).

  3. Jeżeli musielibyście klepać RP na 220 lv potworki single target to wolelibyście używać Living Vine Bow + cristalline arrows, czy cobra crossbow + infernal bolty?

  Cristalline arrows z łukiem który zwiększa szanse na trafienie o 5% daje 100% szanse na trafienie, czyli nigdy nie będziemy chybiać. Kusza niby ma większy dmg niż łuk, ale zastanawiam się, czy to że będę czasem pudłował nie spowoduje, że ta różnica w dmg zostanie "zniwelowana" i ostatecznie będę zadawać na godzinę takie same obrażenia jak w przypadku łuku, a nawet mniejsze.

  Wiem że na takim lv to się już raczej expi obszarowo z diamond arrow, ale czasami może będę coś bić pojedynczo, tak jak teraz wykańczam bestiarkę na Fury w Thais i je klepie single target.

  No i też pytam w kontekście pvp, jak będę ganiać jakiegoś low lv ze skullem, to cobra crossbow da mi chyba jednak większą szansą na ściągnięcie go na hita z utito.

  #tibia
  pokaż całość

 •  

  Stary wygląd Tibia.com

  Nie wiem jak wy, ale jak popatrzyłem na to zdjęcie, zwłaszcza na górny, lewy róg, w którym jest ten złoty napis i to zdjęcie kosmosu z planetą Tibia, to poczułem jakąś dziwną nostalgię. :/

  Pamiętam jak zaczynałem grać sierpniu 2006 roku, to było dosłownie kilka dni po updacie 7.8 gdzie dodali Liberty Bay i nowe outfity. Pamiętam jak zakładałem na tej starej stronie konto i postać.

  Ten wygląd tibia.com utrzymywał się do czasu 10 urodzin Tibii. Potem zmienili layout do obecnej wersji. Podczas 10 urodzin była na górze grafika urodzinowa, potem zmienili na grafikę pokazującą góry na Daramie w których można było dostrzec budowle Djinów z pustyni.

  Kiedyś próbowałem znaleźć tę grafikę na necie, ale nie dałem rady. Ma może ktoś ją? W komentarzu fragment.

  #tibia
  pokaż całość

  źródło: preview.redd.it

 •  

  KURWA X3 FUR DEUTSCHLAND W JEDNYM MATERIALE XDDDDDDDDDDDDDDDD

  #tvpis

 •  

  Jak gracie w Noc Kruka pod siłę, to uczycie się kradzieży kieszonkowej?

  No bo z jednej strony z samych bonusów możemy dobić zręczność spokojnie do 50 punktów, może nawet troszkę więcej. Do tego jak założymy jakieś pierścienie, amulet i pas zręczności to możemy mieć jakieś 75 punktów zręczności, a to pozwoli nam okraść większość osób. Tylko czy ten exp, który tylko z tej części osób zdobędziemy jest warty "straty" 10 PN na naukę kradzieży? W sensie, czy zdobędziemy tylko dodatkowego expa, żeby zdobyć dwa dodatkowe poziomy pod koniec gry, żeby się zwrócił koszt nauki kradzieży, a także żebyśmy zyskali jeszcze dodatkowe punkty nauki?

  Wydaje mi się, że się opłaca, ale chciałbym poznać Wasze zdanie.

  #gothic
  pokaż całość

  •  

   @kRpt: No właśnie, czyli nawet jak grasz pod siłę, to uczysz się nauki warzenia mikstury zręczności, bo się po prostu opłaca?

   A jak grasz odwrotnie, tj. zręczność i łuk, to opłaca się uczyć eliksiru siły? No bo goblinich jagód jest chyba więcej w grze niż smoczych korzeni.

  •  

   @kRpt: I swoją drogą odkryłeś już, od czego zależy, czy paladyn będzie miał przy sobie jagody? To się generuje w momencie pierwszego załadowania danego zena, czy w momencie ich pobicia, albo coś innego? xD

  • więcej komentarzy (10)

 •  

  Dzisiaj lub jutro powinienem dobić 100 punktów u Adamasa za taski. Przeczytałem na od dawna już nieaktualizowanej tibia-wiki.net, że nagrodą za 100 punktów jest możliwość zabicia wszystkich bossów z przedziałów 8-130+ lv. Ale będę mógł zabić tylko te bossy, które już raz ubiłem, czy wszystkie?

  I czy muszę tę możliwość jakoś aktywować u Grizzliego, czy wystarczy, że wskoczę na najwyższą rangę i automatycznie mi się odblokuje dostęp do teleportów?

  I mam jeszcze pytanie odnośnie boss pointów. Mimo zdobycia 100 punktów mogę sobie dalej robić taski i zamiast punktów do rangi (czyli mogę mieć max 100 punktów, a nie np 103?) będę dostawać te boss pointy i je wymieniać na możliwość zabicia bossów? A ile dany boss "kosztuje" punktów?
  Czy z tymi boss pointami chodzi o coś innego?

  edit: Aha i te boss ponity będę mógł wymieniać na każdego bossa, czy tylko te z przedziału 130+ lv?

  #tibia
  pokaż całość

  •  

   @Poza-kontrolo: Hunting taski to są te co są obok preya? A co one dają?
   Tak wiem, gram już kilka miesięcy, wbiłem prawie 200 lv i nadal tego sobie nie sprawdzilem xd

  •  

   @Elev: @Poza-kontrolo: Czyli mam rozumieć, że żeby zabić ten jeden raz każdego bossa z wszystkich przedziałów lv których wcześniej nie zabiłem, to i tak muszę mieć jednego boss pointa do wydania? xD

   Bo coś źle zrozumiałem i myślałem, że możliwość zabicia jednokrotnego bossa odblokuje mi się po zdobyciu najwyższej rangi. xdd

   I teraz pobiegłem do tp obok Adamsa na bossa Carnphilii i nie mogę wejść. xd
   Czyli żeby tam wejść, muszę zrobić jakiegoś taska, dostanę boss pointa i mogę wydać na każdego bossa z przedziału lv 130+ i do tego po jednym razie na bossa z niższych przedziałów, którego jeszcze NIE zabiłem?
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

 •  

  Piękny filmik z reakcjami kibiców obu drużyn, którzy stają obok siebie xD

  #mecz #pilkanozna #euro2020

  źródło: consent.youtube.com

 •  

  Według jednej z wersji legendy ludowej, gdy po wielkim pożarze Poznania odbudowywano ratusz, to zegar na ratuszową wieżę zamówiono u mistrza Bartłomieja z Gubina. Rada miejska postanowiła to ważne wydarzenie hucznie uczcić. Zaplanowano wielką ucztę, na którą zaproszono do Poznania znakomite osobistości. Ponieważ pracy było co nie miara, cukiernik do pomocy przy produkcji swych wyrobów, wyznaczył młodego praktykanta z gastronomicznej zawodówki - Przemka. Marsy proteinowe piekły się powoli, a Przemek był ciekawy jak wygląda mechanizm zegara. Młody maestro, nie mogąc się doczekać końca pieczenia, postanowił chociaż raz spojrzeć na zegar.

  Jednak pod jego nieobecność marsy skurwiły się do ognia i spaliły na węgiel. Przerażony chłopak pobiegł do pobliskiej cukierni, z której zajebał dwa czekoladowe koziołki. W końcu nadszedł czas uczty. Po daniu głównym przyszła pora na deser. Na stół, w towarzystwie rozmaitych pyszności, wjechały koziołki Przemasa, które znacząco różniły się od reszty. Goście byli rozczarowani ich czekoladopodobnym smakiem i obniżoną zawartością białka.
  Wkurwiony burmistrz postanowił ukarać roztargnionego Przemasa. Polecił dorobić do zegara mechanizm na korbkę, który będzie uruchamiał zegarowe koziołki. Od tego czasu, każdego dnia, gdy trębacz w samo południe gra hejnał z ratuszowej wieży, Przemek zapierdala przy korbce napędzając trykające się koziołki, a zgromadzona gawiedź śmieje się z niego i rzuca zgniłymi pyrami.

  Mimo to Przemkowi odpowiada ten stan rzeczy. Z powodu swojej niepełnosprawności fizycznej i intelektualnej, przez całe życie był ignorowany i wyszydzany przez co, wbrew swojej woli, wiódł żywot samotnika. Nie potrafi odczytywać prawdziwych intencji innych ludzi. Wierzy, że zgromadzony wokół niego tłum adoruje go i stawia za wzór. Ta wiara nadała sens jego pełnemu goryczy życiu. Jeśli ją straci, możliwe że poznańskie koziołki już nigdy nie zastukają.

  #przemcel #ciekawostki #poznan #pasta #przegryw
  pokaż całość

  źródło: wykop.pl

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika maciorqa

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.