•  

  Jest ktoś, kto tu pracuje jakoś w bankowości czy czymś takim? Jaka szansa, że student niezwiązany z tematem, ale ogarniający matmę dość dobrze i znający matmę lepiej niż studenci ekonomii + rosnąca znajomość Pythona dostanie robotę jako jakiś analityk czy coś takiego?
  #bankowosc #finanse #praca #studbaza

  •  

   @voor: Z mojego doświadczenia liczy się wiedza i umiejętności, a nie studia. Problemem jest jednak znalezienie tej pierwszej pracy w branży, ze względu na niskie zaufanie społeczne - potem już leci.

  •  

   @voor: Osobiście nie jestem analitykiem, ale jak ogarniasz w jednym środowisku to nauczysz się i w drugim. Przecież środowisko jest wtórne, liczy się to co masz w głowie, jak jesteś w stanie czytać i analizować dane. Myślę, że Excel jest najbardziej wszechstronny, dopiero później dochodzą dodatkowe narzędzia. Pójdź na 3-4 rozmowy to zobaczysz czego wymagają. Później to już kwestia statystyki - choćby Cie odrzucili na 100 rozmowach to na 101 już przyjmą. Serio, rozmowy kwalifikacyjne to jest to z czego powinieneś się też bardzo dużo uczyć. pokaż całość

  • więcej komentarzy (1)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika macivs1

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.