Pasjonat IT Hardware, elektroniki oraz elektroniki użytkowej, jak i lotnictwa Zacięty zakupoholik itemów z Chin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mam HOREJ CURKI, ale jak coś chcesz mi dać to proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  #gry #staregry #gimbynieznajo

  Mirki!
  Szukam co jakiś okres czasu pewnej starej gry, zawsze bezskutecznie! Ale zdecydowałem, że muszę już ją znaleźć!
  Gra na pewno sprzed 2004 roku. Widok z góry, możemy wsiąść do helikoptera, czołgu i innych pojazdów, strzelać z tych maszyn jak i z karabinku, ktory posiada zolnierz, sam zolnierz tez moze chodzic po mapce. Teren przedstawiony w grze przypomina bardziej egzotyczne strony, palmy, domki z bambusa, wieżyczki.

  Tak pamiętam te grę na pewno została zrobiona przed 2004 rokiem albo grubiej, widok z góry.
  Ktoś coś kojarzy?
  Nie był to RTS na pewno, tylko gra akcji w pełni ;)
  pokaż całość

 •  

  #internet #krakow #upc

  Mirki, czy komukolwiek z Podgórze Duchackie (kraków) na stronie UPC widnieje informacja, że w jego lokacji jest mozliwosc internetu od UPC? Wpisuje dużo ulic, z moich okolic jak i swoją a tam ciągle informacja o tym, że nie można i koniec. Kolega ma UPC koło ronda matecznego, ale na jego ulicy też jest informacja, że nie ma takiej możliwości. Na infolinii Pani równiez powiedziala ze nic mi nie da, bo na mojej ulicy nie ma. Może za bardzo chcę UPC, ale ogolnie jak slysze ze ktos placi 35-55 zł za ponad 150Mbps neta, albo i nawet wieksze trasfery, a ja a 20Mbps place 32 zł to mnie lekko krew zalewa i szukam taniej i dobrej opcji. UPC ma spoko ceny i transfery, też bym takie chciał w cenach co znajomi. Znacie jakieś inne firmy ktore operują na Podgórzu Duchackim i mają takie wysokie predkosci przy spoko cenie? Obecnie mam Fibermaxa, jest bezawaryjny praktycznie, ale jednak czasem brakuje papu na kablu gdzie mam 20Mbps :C pokaż całość

 •  

  #telefony #orange #siecikomorkowe #play #a2mobile

  Mirki, tagi może różne, ale nie wiem jak otagować najlepiej.

  Przyszedł czas na zmianę oferty abonamenckiej, oferty na kartę itp.
  Do tej pory miałem umowę 3 letnią Orange Zetafon, płaciłem 30 zł za 6GB internetu co miesiąc, nielimitowane SMSy oraz rozmowy. Mi to wystarczało w zupełności, pomimo nieposiadania sima 4G/LTE, tylko 3G oraz brak pakietu internetowego poza granicami polski, w roamingu. Do tego dali mi wtedy telefon, który sprzedałem i miałem 10 miesięcy abonamentu opłaconego z tego tytułu (cebula mocno).
  Jednak teraz przyszedł czas na zmianę i będę potrzebował sima 4G w końcu, mogę mieć inny numer, mi to nie przeszkadza. opłata za abonament najlepiej jakby wynosiła maks 30-40 zł. Pakiet internetowy najlepiej około 10GB na miesiąc, albo i więcej, pakiet EU internetowy poza granicami Polski też o jakimś rozsądnym transferze około 5GB albo nieco mniej, nielimitowane SMSy i połączenia do wszystkich sieci. Jak dają jakiś telefon w cenie to też chętnie wezmę. Najlepiej coś co operuje na przekaznikach PLAY i ORANGE, gdyż bywam na wsi, gdzie tylko ich sieć działa.

  Ktoś zna dobre oferty, które mieszczą się w moich wymaganiach? Proszę o informację lub jakieś polecenia. :) Z orange już gadałem i nic ciekwego mi nie zapropnowali.
  pokaż całość

 •  

  #chiny #zakupyzchin #alibaba #aliexpress

  Interesuje mnie kwestia posiadania człowieka w chinach od wysyłania większych towarów od sprzedawców, producentów z alibaby i podobnych stron chinskich lub nawet typowo chinskich, gdzie kupuje się hurtowo różne rzeczy. Po wielu przemyśleniach dochodzę do wniosku, że w sytuacji którą sobie wymyśliłem będę potrzebował takiego pośrednika w Chinach, który ułatwi mi transport i organizację do Polski. Siedzi ktoś w tym? Orientuje się co gdzie i jak? Najchętniej na PW proszę o odpowiedź. :) pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika magawek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.