•  

  Czyli co Ci co siali panikę ze szczepieniami, zaszczepili (w tym ja) się 3 czy 4 dawkami wyszli na zwykłych durniów i naiwniaków? #pytanie #pytaniedoeksperta #covid19 #koronawirus #szczepienia #zdrowie #polska

  źródło: szczepimy-sie-wygrywamy-loteria-2021-maciej-musial-1.png

 •  

  - Która godzina?
  - A czy to istotne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Poskładałem z trzech złomiarskich zegarków jeden rękodzielniczy. Pierwszy raz w życiu zmieniałem też sam bransoletę - zegarmistrzem nie będę, prawie dostałem w oko teleskopem. Podziwiam cierpliwość osób zajmujących się zegarkami, serio. Już pomijam nawet samą walkę z mechanizmami, ale przy tej pracy jest tyle "okazji" żeby coś komuś porysować, że głowa mała.

  Ale wracając to co mam na ręce to próba bodajże #6 prototypu mojego zegarka galaktycznego. Coś co chciałem zrobić już naprawdę długo i dopiero teraz miałem na to czas, siły i umiejętności. Z wcześniejszymi wersjami były same problemy i źle dobrana żywica więc teraz uderzyłem jeszcze inaczej i zamiast komplikować sobie życie po prostu odlałem całość w twardej i dłuugo wiążącej żywicy, bez lakierowania bo niestety ono psuło efekt "soczewki"

  Tą konkretną kopertę wybrałem na rękę bo galaktyka w środku mi się mocno spodobała, przy okazji jedyny pasek a w sumie bransoleta jaką znalazłem u siebie w czeluściach złomu pasowała do niej no i jak może zwróciliście uwagę nie ma dekielka tylko odlany w czarnej żywicy tył - coś idealnie pode mnie, a nie na sprzedaż bo jakoś tak głupio bez dekla chyba - tak więc ideał na testy :)

  Trochę się obawiam, że "soczewka" odlana przeze mnie będzie się rysować ale to zobaczę po paru dniach normalnego użytkowania ze ściąganiem na noc. Próbowałem zostawić oryginalne szkiełko, ale przyznam że efekt wizualny jest o wiele lepszy gdy całość odlewam w żywicy, głównie przez to że jest ona dosłownie “zatopiona” i zyskuje bardzo przyjemny efekt 3d.

  Więc albo efekt 3d i potencjalne rysowanie się zoczewki albo zakładanie prawdziwego szkła, większe koszty ale też większa wytrzymałość i jednocześnie wizualnie nie tak atrakcyjne uwydatnienie galaktyki. Kurde tak źle, tak niedobrze.

  Czasem serio nie wiem co ja robię, ale śmiem twierdzić że seria z zegarkami będzie naprawdę ciekawa, tym bardziej że znalazłem naprawdę cierpliwego zegarmistrza który nie dość, że posprzedawał mi naprawdę ładny złom w postaci kopert zegarkowych to jeszcze wytłumaczył parę rzeczy w spokojny i naprawdę obrazowy sposób. Na bank zostanę jego stałym klientem, bo mam już dość kontaktów z ludźmi z OLXa

  A w międzyczasie odlałem nową serię drzew (tym razem w pierścieniach z drewna) i przygotowuję się już powoli do #pyrkon w #poznan - swoją drogą będzie ktoś z Was tam? To idealna okazja, żeby się zobaczyć i pogadać. Gdy dowiem się gdzie będę mieć stanowisko dam znać na wykopie, bo to dla mnie trochę powrót do przeszłości, w końcu na Pyrkonie zaczynałem swoją przygodę z targami :)

  Chyba tyle, pora na kawę której nie piłem całe życie a teraz jestem jej fanatykiem i zabieram się za naprawianie błędów, czyli moja zmora i robota od której zawsze uciekam, ale ktoś to musi zrobić.

  Znośnego dnia Mirki!

  #rekodzielo #rozkminkrzaka #bizuteria #zegarki
  pokaż całość

  GFY

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: gfycat.com

 •  

  Hehe to Mops reklamuje #greenout a Wini #hempshot ? :D

  Dobrany duet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #rap #wykopjointclub

  źródło: youtube.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika magzynier

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)