•  

  liczę, że najebią się tymi piwerkami bo na trzeźwo nie ma szans na dymy
  #danielmagical

 •  

  wiadomo że kruszwil to content dla gimnazjów i ogólnie nic ciekawego, ale za ten film props
  https://www.youtube.com/watch?v=0W4eR3_04UQ
  #kruszwil
  #patostreamy
  #uwagatvn

 •  

  świat ty kurwo
  robię sobie pyszną jajecznicę ze szczypiorkiem i wędzonym łososiem
  otwieram chlebek
  a w kromkach chlebka dziury na pierdoloną 1/3 powierzchni kromki chleba
  liczyłem że posmaruje sobie syto masełkiem i nałożę jajecznicę ale zamiast błogo się delektować muszę uważać jak nakładam jajecznicę na chleb żeby mi nie wypadla
  #zalesie

 •  

  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  w razie w
  #danielmagical #patostreamy
  pokaż całość

  +: bartlej
 •  

  przez moment liczyłem podczas gdy małysz wstawał że małysz mu wyjebie, ale przypomniałem sobie że to najwieksza pizda w polsce XD
  #danielmagical

 •  

  byłem dziś u lekarza, były straszne opóźnienia w przyjmowaniu a pacjenci pozapisywani byli na poszczególne godziny. ja zapisany byłem na 13:20 około 14 weszła pewna pani (ciężko określić wiek, ale była jak na swoje lata bardzo ładna, powiedzmy że około 40) była przerażona tym ile ludzi siedzi w kolejce (około tej 14 wchodzili ludzie umówieni na wcześniej niż 13 XD!) pani spytała się kto ostatni więc powiedziałem że ja, pani tak popatrzyła po ludziach i powiedziała ,,NOOOO JA TO MAM NA 13:20'' na co ja że ja mam dokładnie tą samą godzinę, pani coś tam tylko odburknęła że ,,niemożliwe'' pan z recepcji sprawdził w spisie kto kiedy wchodzi i okazało się że owa pani ma wizytę na 14:10, wszyscy popatrzyliśmy na nią głupio a ona pokręciła głową i się zaczerwieniła. potem jak wychodziłem to patrzyłem się na nią cały czas pogardliwym wzrokiem a ona zaczęła patrzeć się w ziemię, wszedł jeszcze jeden pan (wyszedł gdy zobaczył kolejki, zostawił numer i poprosił personel aby zadzwonili kiedy ma podjechać umówiony był na godzinę bodajże 14:00, a pani zaczęła tam narzekać że ona to już kolejnego nie wpuści nawet jak będzie umówiony na wcześniejszą godzinę niż ona. zdrówko u mnie w porządku, patologia zrobiła z siebie idiotkę publicznie i siedziała tam pewnie jeszcze dobre 20 minut. pech chciał że próbując mnie okłamać i się wepchnąć idealnie trafiła w godzinę na którą byłem umówiony.
  mam nadzieję że coś ci wykryli krętaczko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #czujedobrzeczlowiek
  #patologiazewsi
  #patologiazmiasta
  #madki
  #wygryw
  #p0lka
  pokaż całość

  źródło: i.pinimg.com

 •  

  ostatnio uświadomiłem sobie ze są płaszczyzny życia gdzie nigdy nie będę w pełni niezależny. rok temu w wakacje przezylem taka najpiękniejsza wakacyjna miłość jaką tylko mogłem przeżyć, mieliśmy wtedy po 17 lat, dziewczyna z twarzy 6/10 z ciała 8/10 ale jej charakter to było coś cudownego. z początku dziewczyna była taka szarą myszką, smutna, niepewna siebie, ja obdarzylem ja uczuciami, stawala się coraz pewniejsza i szczesliwsza, zaczęła bardziej o siebie dbać a mi całą tą miłość która w nią pakowalem zwracala z nawiązką. dziewczyna ideał, miałem w niej przyjaciela, miłość i seks, nie była żadna jebana #p0lka inteligentna, skromna, i z ogromnym dystansem nie było żadnej sztucznosci i udawania. nie brzydzila się robić blowjoba nawet gdy zapomniałem sie tam ogolic, jak kiedyś zatrulem się jedzeniem i wymiotowalem to przetarla mi usta chusteczka bez żadnego grymaszenia ze jestem obrzydliwy. i wiecie co? nigdy nie byłem od niej zależny bo mam pasje, plany i mam po co żyć a ona była dla mnie bardzo ważna ale wciąż miałem swoje życie, ale mimo wszystko nigdy nie czułem się tak szczęśliwy jak wtedy, bo czułem się szczerze kochany. teraz po prostu sobie żyje, rozwijam się w swoich pasjach, staram się żyć jak najlepiej ale powiem wam chłopcy i dziewczęta ze ja potrzebuje miłości drugiej osoby żeby być szczęśliwym i po prostu bez niej nie będę, tęsknię za tamtymi chwilami mimo ze nie żyje przeszłością
  przeżyłem nastoletnia miłość jak z amerykanskiego serialu i tęsknię za tym stanem
  jestem uzależniony od bycia kochanym
  #feels
  pokaż całość

 •  

  piesek 3/30 - cane corso, znany też jako włoski mastiff
  dzisiejszy piesek wywodzi się z krainy mafii, pizzy i tiramisu - włoszech. ,,cane'' z włoskiego oznacza pies, drugi człon nazwy z kolei jest trudniejszy do przetłumaczenia, ale z łaciny słowo ,,cohors'' oznacza obrońcę, a więc nazwę tego psa przetłumaczyć możemy sobie na pies-obrońca. wraz z mastiffem neapolitańskim jest jedną z dwóch ras pochodzących od canes pugnaces czyli psów hodowanych w starożytnym rzymie do walk na arenach jak i brania czynnego udziału w wojnie obok legionistów. po upadku cesarstwa rzymskiego legioniści stracili swoje zajęcie a psy musiały odnaleźć się w nowych warunkach, zamieszkały na farmach gdzie okazały się świetnymi psami stróżującymi oraz dobrymi kompanami do polowań na dziki. niektóre rodziny na obrożach psów wieszały nawet swoje herby rodowe, na znak dumy z owych psów. podczas I i II wojny światowej rasa niemalże wyginęła przez to, że wielu gospodarzy powoływanych było do armii a w kraju panowała bieda, do lat 70 pozostały tylko pojedyńcze osobniki CC, jednak znalazło się kilku miłośników rasy którzy rasę odbudowali, dr antonio morsiani podjął się napisania standardu rasy który to zaprezentowany został przed FCI w veronie a cane corso w 1996 roku został rasa zatwierdzoną oficjalnie przez FCI.
  to tyle z lekcji historii, a jakie są cane corso?
  corsiaki to psy duże i bardzo silne, samce mogą ważyć według standardów rasy 50 kilo, a w rankingach najsilniejszych ras psów niezależnie od badań zawsze zajmują bardzo wysokie miejsce. jak wywnioskować można po ich historii są to świetne psy stróżujące, są nieufne wobec obcych a w razie zagrożenia w stosunku dla właściciela pewnie i skutecznie zaatakują, podkreślić należy jednak że zrównoważony CC zaatakuje tylko wtedy gdy jego interwencja będzie absolutnie konieczna. jest psem o umiarkowanym temperamencie, mimo groźnego wyglądu, siły i gabarytów odpowiednio prowadzone są to świetne psy rodzinne a także wielkie pieszczochy. można by więc rzec że są to psy posiadające dwie twarze, są jak przytulanki dla najbliższych, lecz w razie ich zagrożenia potrafią się wykazać swoją odwagą i niebywałymi zdolnościami obronnymi. warto zaznaczyć że pies ten nie jest tani w utrzymaniu, spożywa on dużo jedzenia, a także należy bardzo dbać o jego stawy ze względu na gabaryty psa.
  źródła: wikipedia, corsorebelion.com, wiedza własna.
  poniżej cane corso z uszami kopiowanymi, w komentarzu zaś z naturalnymi.
  post scriptum: wołam mireczka @Smerfiaczek bo pytał się mnie w pierwszym poście kiedy cane corso ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #psy
  #pies
  #kynologia
  #miesiaczpieskami
  pokaż całość

  źródło: k9rl.com

 •  

  cześć! dzień drugi na tagu:
  #miesiaczpieskami
  piesek 2/30 - doberman pinscher
  rasa wywodzi się od naszych kochanych zachodnich sąsiadów - niemiec (jako ciekawostkę powiem, że niemcy posiadają najwięcej ras psów na świecie, a doberman jest jedyną niemiecką rasą która pochodzi od nazwiska jego stwórcy). dobek jest rasą stosunkowo młodą, stworzył ją karl fredrich louis doberman który był poborcą podatkowym w 19 wieku w niemczech. z racji wykonywania niezbyt lubianego zawodu i kręcenia się po niebezpiecznych dzielnicach pan karl potrzebował psa który będzie świetnym obrońcą, a jednocześnie będzie elegancki w tym celu krzyżował najsilniejsze schwytane przez siebie psy z psami rzeźnickimi. co cechuje dobermana? dobermana cechuje wysoka inteligencja jak podaje strona cesarway doberman uznawany jest za piątą najinteligentniejszą rasę psa i pod tym względem wyprzedza go tylko golden, owczarek niemiecki, pudel oraz border collie. jak nie trudno się domyśleć po rysie historycznym rasy, dobek fenomenalnie sprawdza się jako pies obronny, jest psem silnym, niezwykle szybkim, z wysokim progiem bólu a odstrasza potencjalnego oprawcę już samym swoim groźnym lecz eleganckim wyglądem, a także otoczką jaka powstała w okół tej rasy. dobermany często występowały w holewoodzkich produkcjach, gdzie pełniły rolę ,,złych psów'', w 1972 roku powstał nawet film ,,the doberman gang'' gdzie dobermany tworzą grupę przestępczą i dokonują napadu na bank ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  jednak mimo tego że doberman to bez wątpienia jeden z najskuteczniejszych obrońców wśród czworonogów, to nie nadaje się do zbyt długiego przebywania na zewnątrz w zimne dni/noce, ponieważ jest rasą pozbawioną podszerstka a co za tym idzie - źle znoszącą niskie temperatury.
  doberman jest psem jednego pana, którego obdarza miłością bezgraniczną, skoczy za nim w ogień i chce być zawsze tam, gdzie jego właściciel. dobermany są psami z bardzo wrażliwą psychiką, potrzebują poczucia stabilności w rodzinie, a także właściciela zrównoważonego, pewnego siebie który włoży kawał serducha w wychowanie dobermana. dobermana wychowywać należy od szczeniaka i robić to bardzo konsekwentnie, lecz z wyczuciem, jak już wspomniałem są to psy z bardzo wrażliwą psychiką i łatwo je ,,zepsuć'', a jest to pies bardzo pamiętliwy.
  dobermany to psy bardzo aktywne, wymagają bardzo dużo aktywności fizycznej jak i psychicznej, warto wspomnieć że świetnie sprawdzą się w obronie sportowej.
  dobek jest psem z wyraźnym dymorfizmem płciowym - samce ważą i mierzą kolejno 40-45 kg i 68-72 cm według standardów FCI, suki zaś 32-35 kg i 63-68.
  ciekawostki:
  w niektórych krajach hoduje się dobermany-albinosy jednak FCI nie uznaje tego umaszczenia i takie ,,dobermany'' nie mają prawa do rodowodów
  dobermany w czasie drugiej wojny światowej służyły w piechocie marines i odegrały ważną rolę w bitwie z japończykami, do sławnych dobermanów które zasłużyły się na wojnie należą:
  boy (pies zaatakował stanowisko karabinów maszynowych na onikawie)
  bruce (zginął podczas osłaniania dwójki żołnierzy)
  duke (był psem przekazującym meldunki na onikawie, został zaatakowany przez psy przeciwnika ale mimo okropnych ran dostarczył meldunek) na cześć wyżej wspomnianych dobermanów postawiono im pomnik a porucznik clyde handerson który zajmował się szkoleniem i tresurą tych psów dostał nominację na kapitana.
  poniżej dobek z uszami kopiowanymi, w komentarzu zaś naturalny klapouch abyście mogli sobie porównać wygląd.
  źródła: wikipedia, psy.pl, psy-pies.com, napsimtropie.pl, cesarway.com, wiedza własna.
  przy okazji chciałbym podziękować mireczkowi @robertx który jest posiadaczem dobermana i parę dni temu szczegółowo odpoweidział mi na parę pytań odnośnie tej rasy i poszerzył tym samym moją wiedzę.
  #pies #psy #kynologia
  pokaż całość

  źródło: cdn.omlet.co.uk

  +: robertx
 •  

  hejka pieskowe świry i nie tylko
  z dniem dzisiejszym chciałbym rozpocząć zabawę pod tagiem #miesiaczpieskami która polegać będzie na wrzucaniu przez najbliższy miesiąc (22.02 - 22.03) codziennie opisu innej rasy pieska wraz z jej zdjęciem.
  piesek 1/30 - dog argentyński
  jak sama nazwa wskazuje rasa psa wywodzi się z argentyny, jest jedyną rasą psa z owego kraju. dogo pojawił się w argentynie w latach 70 19 wieku, jego stwórcą jest doktor martinez któy za cel obrał stworzenie psa nieustraszonego, zwinnego, silnego oraz o świetnym węchu gdyż dogo argentino stworzony został z myślą polowania na pumę oraz inną grubą zwierzynę w argentynie. w celu utworzenia psa o wyżej wymienionych cechach martinez skrzyżował dziewięć ras z bojowym psem z cordoby (nieistniejąca już rasa, słynąca ze swej agresji) a mianowicie z: bokserem, pointerem, dogiem niemieckim, bull terrierem, mastiffem wilczarzem irlandzkim, dogiem de bordeaux, bull dogiem angielskim oraz mastiffem pirenejskim.
  według wzorca FCI waga oraz wzrost samców zawierać powinien się w: 40-45 kilo oraz 60-68 cm z tolerancja 2kg/cm ponad normę, dla suk zaś 35-40 kilo oraz 60-65 cm.
  jest to pies jednego pana, o niezwykle niezależnym i dominującym charakterze. absolutnie nie nadaje się dla początkującego właściciela ponieważ ma tendencję do agresji wobec innych psów a także jego instynkt łowiecki może przysporzyć wielu kłopotów. DA wymagają starannej i przemyślanej socjalizacji (każdy pies wymaga socjalizacji, nawet chiuchuachua, lecz w przypadku psa który posiada gabaryty pozwalające na wyrządzenie krzywdy innemu zwierzęciu bądź człowiekowi musi być ona przeprowadzona niezwykle starannie i nie ma miejsca na żadne odstępy). poza wyżej wymienionymi cechami jest to pies bardzo aktywny, kochający swojego opiekuna, ma bardzo mocny instynkt terytorialny a w obronie właściciela walczyć będzie do śmierci własnej lub przeciwnika, nie poleca się go jednak na szkolenia IPO ponieważ psy tej rasy mają zakodowaną w genach agresję oraz instynkt terytorialny i jest im to niepotrzebne, a na pewno owej agresji nie wolno pielęgnować. sprawdzą się za to świetnie w pracy węchowej, w swoim rodzimym kraju zastosowanie znalazły w służbach mundurowych.
  ciekawostki:
  rasa znalazła się w polsce na wykresie ras agresywnych
  dog argentyński ma białe umaszczenie, dopuszczalna jest jednak czarna łatka na oku
  jest jednym z najsilniejszych psów świata jeśli chodzi o zacisk szczęki (choć nie najsilniejszym)
  jest jedną z czterech ras zakazanych w wielkiej brytani
  psy te węszą górnym wiatrem
  znany był przypadek, gdzie dogo obronił dziewczynki w argentynie przed pumą: https://www.youtube.com/watch?v=iVej2NmLfdg
  źródła: wikipedia, wiedza własna, psiporadnikpl
  źródło zdjęcia: wikipedia
  #pies
  #psy
  #kynologia
  pokaż całość

 •  

  ja pierdole, mialem dzis najgorsze spotkanie z #tinder odkąd używam tej aplikacji
  #przegryw

  •  

   @arek088: Zapłacić to można za swoją dziewczynę od czasu, albo na 3 spotkaniu z nową laską, jeżeli poprzednie były udane.

  •  

   @arek088: sytuacja kumplu wyglądała tak, że przyjechała do mojego miasta, więc ja płaciłem za bilety tramwajowe żeby było fair (bo ona wydała pieniądze na drogę kupując zwykły bilet oraz ten powrotny). powrotny bilet był na porę wieczorową bo do takiej godziny zaplanowaliśmy spotkanie. dałem jej bilet tramwajowy żeby dojechała sobie na peron i kasę na bilet do siebie bo to że nie będziemy ze sobą w żadnej relacji to nie znaczy że mam ją zostawiać samą sobie a wydała kasę na powrotny więc dałem jej aby kupiła sobie na tą godzinę o której skończyliśmy spotkanie.
   jestem skrajnie przeciwny wszelakiej gloryfikacji kobiet i płaceniu za nie tylko ze względu na ich płeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (7)

 •  

  generalnie to pizza hot dog od giuseppe brzmi jak niesmieszny zart: parowki, ogorek, prazona cebula i sos musztardowy. ale o matko jakie to jest pyszne skurwysyństwo
  #gownowpis
  #oswiadczenie

 •  

  za równo 3 godziny mam egzamin na prawo jazdy, zawołam plusujących jaki rezultat
  #gownowpis
  #prawojazdy

 •  

  kiedyś byłem w związku z dziewczyną, która była silnie przekonana ze czerwony sos który dają do pizzy to ketchup
  #gownowpis
  #zwiazki
  #pizza

 •  

  generalnie to nie uważam się/nie utożsamiam się jako #przegryw ale prawda jest taka że osoby z tego tagu mają dużo racji w swoich światopoglądach (oczywiście nie we wszystkim i wielu stąd ma jakieś zapędy do popadania w skrajności w swoich poglądach co jest złe) wiecie co jest tego najlepszym przykładem? https://www.instagram.com/prze_kks_majster/ - ten oto chłopak. osobnik ten w wielu aspektach jest książkowym samcem alfa sami spójrzcie:
  - ćwiczy zawzięcie na siłowni (niemalże codziennie jakaś fota z treningu)
  - potrawy które gotuje wyglądają apetycznie (zobaczcie sobie min. na jego gulasz, mało kto umie zrobić tak ładnie wyglądający gulasz)
  - ma bodajże 198cm wzrostu (fit lovers przy nim wyglądają jak przedszkolaki)
  - dba o to jak się ubiera (nie chodzi może w ciuchach za 5000 złotych, ale dobiera dobrze marynarki pod kolor ubrań, dobrze się ubiera)
  - sprawia wrażenie w porządku ziomka z charakteru (na posty o mono brwi od kolegów/trenerów odpowiada z dystansem, śmiesznie odbija piłeczkę. do tego dziś na story dodał filmiki jak idzie do pracy i widać że to raczej dosyć pewna siebie osoba i zabawna na swój sposób)
  - c h y b a ma wyższe wykształcenie bo koledzy ze zdjęć są po AWF'ie a on interesuje się sportem więc bardzo możliwe
  tak więc spójrzmy - wyższe wykształcenie, dobry charakter, wzrost niemalże 2 metry, pasjonat sportu, dobry kucharz rzec można że #wygryw co? otóż nic z tych rzeczy, bo przemek przegrał loterię genetyczną i urodził się z 0/10 twarzą i fatalną genetyką do sportów siłowych. współczuję mu fest, wiecie dlaczego? bo to taki chłopak którego ciężko nie lubić, prosty, porządny, pracowity podchodzący pozytywnie do życia skazany na spierdolenie przez coś na co wpływu, smutno mi gdy myślę o jego życiu bo stara się być pozytywny jak tylko się da i naprawdę mu to wychodzi, ale czuję że on po każdym dniu płacze w poduszkę i gdzieś tam świadom jest swojej tragicznej sytuacji na rynku matrymonialnym. jeszcze gdyby chociaż genetyka była choć trochę łaskawa i dała mu predyspozycje do sportów siłowych - chłopak rzuciłby się w wir ciężkiej pracy, osiągnął sukcesy w tej dziedzinie bo wiedziałby że i tak jest skazany na samotność i byłby motywacją dla wielu. niestety, genetyka to szmata i przemek po roku treningów z czystą michą i pod okiem trenerów ma plecy węższe niż biodra.
  jeśli czyta to jakiś normik wmawiający wszystkim w okół że na wszystko każdy ma wpływ - to proszę, wysil swoje dwie szare komórki i chociaż postaraj się zrozumieć na podstawie tekstu że w życiu trzeba mieć trochę szczęścia, jeśli genetyka okaże się dla ciebie bezwzględna tak jak u przema to nic nie ugrasz, łatwo jest głosić takie pozytywne hasełka gdy nie możesz się utożsamić z sytuacją innej osoby. sam nie jestem przegrywem tak jak wspomniałem, ale potrafię zrozumieć że nie jesteśmy istotami w 100% niezależnymi
  pokaż całość

 •  

  rada do wszystkich mirków i mirabelek którzy będą na dniach podchodzić do egzaminu praktycznego #prawojazdy - nie nastawiajcie się do tego jakby to była walka o śmierć i życie, ja dzień przed naoglądałem się dwudziestu tysięcy filmów o prawie jazdy, o nastawieniu, o strategii blabla i wczułem się w to tak bardzo że złapał mnie na egzaminie wręcz paraliżujący stres i nie zdałem, mimo że przed egzaminem byłem na dwugodzinnych jazdach w czasie których jedyne błędy jakie popełniłem to:
  raz zgasł mi silnik
  raz pomyliłem się i zamiast skręcić na najbliższym skrzyżowaniu to skręciłem na najbliższym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną
  poza tym wszystko tip top, a na egzaminie przy tym potężnym stresie ledwo wyjechałem z WORD'u i koniec zabawy (╯︵╰,)
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika majkelzielonka

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)