•  

  #escaperoom #bydgoszcz

  W sobotę wybrałyśmy się z koleżankami do Bydgoszczy zaliczyć dwa tamtejsze escape roomy - Nautius: Podmorska Przygoda i Supeheroroom.
  I o ile Nautilus zrobił już na nas ogromne wrażenie zwłaszcza pod względem wystroju to Superheroroom - ludzie! Co tam się nie działo! Już od samego wejścia jest wielkie wow - wszystko dopracowane od samej poczekalni, można poczuć się niczym w bazie dowodzenia Avengers, a dalej jest ciągle lepiej. To jest pokój który doświadcza się wszystkimi zmysłami, tu się tyle dzieje, że aż chciałoby się opowiedzieć każdy szczegół, ale ze względów oczywistych tego nie zrobię :-) I sam Mistrz Gry - mega wkręcony w temat człowiek, który od samego wejścia wczuwa się w swoją rolę i widać, że kocha to co robi. Naprawdę, zasłużone nr 1 w Polsce w rankingu Lockme! Nawet osoby które nie są fanami Marvela czy DC będą zachwyceni tym co tam doświadczą!

  I żeby nie było, to nie żadna kryptoreklama, w Bydgoszczy byłam pierwszy raz w życiu więcej niż przejazdem, na koncie mam prawie 40 pokoi zaliczonych i tu naprawdę zbierałam szczękę z podłogi!
  pokaż całość

  •  

   @beesarch: Polecam kolejną wycieczkę bo "W cieniu Piramid" i "Legenda Miecza" moim zdaniem są lepsze od Nautiliusa. Mistrz gry w Superheroroom robi różnicę.

  •  

   @beesarch: We Wrocławiu byłem w "Zdrada w Breslau" - bardzo długo utrzymywał się w czołówce kraju, kilka lat temu wrażenie robił niesamowite, do dziś to jeden z moich ulubionych escaperoomów, nie wiem czy ta ekipa ma jakieś nowsze pokoje ale jeżeli poprawili się przez te kilka lat to na pewno warto ich odwiedzić.

   @BQP: słyszałem kiedyś od właściciela jednago z escaperoomów, że jak jakiś pokój dostawał 8/10 zamiast 10/10 to zgłaszał to i taka opinia była kasowana XD pokaż całość

  • więcej komentarzy (8)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika malak23

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)