•  

  Niedawno zacząłem przygodę z CB radiem. Kupiłem swój pierwszy zestaw, bo interesuję się łącznością bezprzewodową i przy okazji chciałem mieć informacje co się dzieje na drodze. Jestem zadowolony z podjętej decyzji i już kilka razy pozwoliło mi to ominąć jakieś większe korki. Jednak ponieważ korzystanie z CB radia nie wymaga obecnie żadnych zezwoleń to można tu spotkać różnych kretynów, trolli itp. Wczoraj jadąc przez olsztyński korek nagrałem właśnie takiego kretyna, który postanowił wkurzyć trochę kierowców tirów. Z resztą posłuchajcie sami :D.

  #cbradio #olsztyn #janusze #heheszki #bekaztransa #polskiedrogi
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Hej Wiecie że jesteście niesamowici ??
  Wybaczcie że nie pisałem od razu po zebranie pełnej puli zbiórki lecz mój pracodawca mnie trochę wykołował :(
  Na starcie chciałbym podziękować wszystkim którzy wpłacili na zrzutkę, te mniejsze i te większe sumy, niektórzy aż przesadzali wpłacając podwójnie :)
  ale strasznie nas to ucieszyło i ja i moja mama sie tego nie spodziewaliśmy że wystarczył jeden, wyłącznie jeden dzień ! Na zapełnienie puli 1500 zł
  Dziś Mamę podwiozłem na scyntygrafie kości wszystko wyszło dobrze! :) Mama miała czasami wieczorem załamania (że nie da rady, dlaczego ją to spotkało) lecz zawsze przy niej byłem i przytulałem mówiąc że wszystko będzie dobrze... chociaż w duszy czułem jak pękam i zaraz mi polecą łzy..Czasami biegłem do pokoju się wypłakać..
  Była w ten poniedziałek z pierwszą wizytą u psychologa za wasze pieniądze nawet nie wiecie jak był widoczny kop motywacyjny i emocjonalny po wyjściu, mam nadzieję że później będzie jeszcze lepiej :)
  Chciałbym wam wszystkim oficjalnie podziękować bo zrobiliście tak wiele dla mojej mamy że przywróciliście mi tą wiarę w dobrych ludzi którzy są bezinteresowni
  Chce żebyście wiedzieli że naprawdę nam pomogliście i to jest piękny dar od was w postaci pieniędzy, modlitwy a także ciepłego słowa które odrzucały mi czarne myśli.
  Niektórzy wpłacali kwoty dla mnie niewyobrażalne po 100 zł po 150 zł...
  Wsparcie finansowe z waszej strony jest niezwykle pomocne.
  Dziękuje za licytacje :) The last of us za 204 zł coś pięknego ! (Jeśli mogę cię oznaczyć daj znać)
  Uncharted za prawie 100 zł :)
  Wiedzcie że w te święta będziemy o was wspominać a także że może to dla was nie wielkie kwoty ale dla nas na tą chwile to niewyobrażalnie dużo
  Chce wam powiedzieć także że miła mirabelka( @Miszans ) przekazała mi swoje obrazy które są naprawdę świetne żeby wstawił na aukcje lecz jeszcze nie zrobiłem zdjęć
  :( z tego samego powodu do was nie pisałem ponieważ mój pracodawca stwierdził że praca 12h dziennie w grudniu to dobra sprawa, poinformował mnie o tym dopiero jak
  przyszedłem w pracy to było coś takiego " No wiesz Woodka w grudniu mamy większe obroty więc będziemy pracować 9-21 cały grudzień i dziś zostaniesz do 21"
  Gdzie moja mama czekała na zakupy.. jak jej przywiozę. W dodatku ostatnio kazał mi wrzucać na ich stronę produkty miedzy klientami których obsługuje,
  No dobrze postaram się jak będę miał czas miedzy klientami rzekłem czemu nie !
  Ale na koniec dnia dostałem opierdziel za to że tak mało i mam się wziąć do pracy, mówię mu że miałem sporo klientów którzy się o coś wypytywali lecz to nie możliwe jak mój szef stwierdził. Dziś zachorowałem na grypę żołądkową poszedłem do lekarza i dał mi l4 (chociaż mam umowę zlecenie) ale dzwonie i mówię "słuchaj jestem chory,mam gorączkę i grypę żołądkową, lekarz mi wystawił zwolnienie do 11 lecz wiem że macie zapierdziel i jak od razu poczuje się lepiej chcę wrócić np w poniedziałek" Usłyszałem że spoko nie ma problemu a godzinę potem przeglądam olx i patrze oferta pracy na moje stanowisko. Więc chyba wyleciałem dzisiaj z pracy a zależało mi bardzo no niej bo mogłem się czasami w niej uczyć i naprawdę się starałem lecz jak widać to nie wystarcza :( nie mogę w tej chwili być obciążeniem lecz wsparciem. Myślicie że zadzwonić do niego i pogadać? Jednak trochę zależy mi na tej pracy, miałem blisko i nie była jakaś ciężka ale nie wspominam o tym jak nie dali mi 1 dnia żeby mamę przywieźć z chemioterapii który prosiłem od 2 miesięcy :) Chciałbym żeby niektórzy ludzie mieli tyle empatii co wy.
  Niestety jestem też taki że się obwiniam że wziąłem l4... i przez to mnie wyrzucą, tu popełniłem błąd mieli racje..
  Daj cie mi znać co o tym myślicie i co byście zrobili, pochodzę z miasta Łódź
  Wczoraj jeszcze czytałem wpis o tym że Mireczkowi Mama zmarła na raka...nawet nie wiecie jak mnie to dotknęło.
  Napiszę niedługo następny post z aukcjami z obrazami
  zrzutka dalej trwa jakbyście mieli ochotę to dziękuje za każde słowo otuchy i postaram się w najbliższym czasie podziękować chociaż przez wiadomość prywatną
  Link: https://zrzutka.pl/fc23wa
  #zdrowie #onkologia #pracbaza #lodz
  pokaż całość

 •  

  Laserowa korekcja wzroku - opinia rok później #laserowakorekcjawzroku #okokiedys

  Dokładnie rok temu miałam przeprowadzoną operację laserowej korekcji wzroku metodą Femtolasik. Po krótce opiszę swoje dotychczasowe odczucia po roku od tego zacnego dnia.

  Parametry w skrócie:
  z OL -7,25; zostało 0
  z OP -7, niedowidzenie 30%; zostało ok. -1

  Ogólne widzenie: w porównaniu do poprzednich 20 lat widzę bardzo dobrze. Dalej jestem szczęśliwa i nie żałuję tej decyzji mimo kilku wad, którę opiszę poniżej.

  Ostrość:bardzo dobra w dzień, natomiast wieczorem podczas szarówki lub zmęczenia ostrość jest mniejsza szczególnie na to prawe oko na którym mam niedowidzenie (pogorszenie ostrości widzenia którego nie da się skorygować). Z wywiadu od optometrysty dowiedziałam się, że wada z prawego oka zostala zdjęta do ok. -1 dipotrii ale jest to niemiarodajny wynik przez akomodację i niedowidzenie. "Nie powinno mi to przeszkadzać, ponieważ mózg przejmuje obraz z mocniejszego oka" - tak powiedział doktor i to prawda. Widzę nadal normalnie ale wyraźniej niż podczas noszenia okularów.

  Komfort: ujmę to tak: na codzień nie zastanawiam się nad tym, że miałam coś robione w oczami. Jest fajnie ale nie zawsze. Uczucie suchości oczu najbardziej nasila się teraz w okresie mocno grzewczym, mniej podczas upałów +25 stopni, podczas przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych, nawiewu, gwałtownej zmiany warunków z ciepłe na zimne (i na odwrót). W okresie nasilonego grzania zakrapiam oczy 2-3 razy na dzień (czasem częściej).

  Praca: 8h przy komuterze również wpływa na stan oczu. Trzeba zakrapiać (czasem zapominam, czasem 2-4 razy) i jak sobie przypomnę zachować tzw. higienę oczu (z skrócie: ćwiczenia oczu i przerwy). Jak sobię przypomnę to po basenie też zakrapiam kropelkami. Używam różnych rodzajów tak jak zalecił okulista, nie jednej firmy tylko raz takiej, raz innej.

  Odezwać się za 3, 5, 10 lat? Mam nadzieję, że za ten czas będzie wszystko ok... Pozdro Mirki i Mirabelki i jeśli to Wasze marzenie (jak moje) to śmiało dawać po laser ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Korzystając z okazji zapraszam na facebook'ową grupę z opiniami ludzi po laserowej korekcji wzroku.
  pokaż całość

 •  

  Orientuje się ktoś czy oferty kupna na popularnym polskim serwisie aukcyjnym kluczy licencyjnych do win 7 pro sa legitne? Oferty po 20pln z odsprzedaży po zbyciu się licencji poprzednika z naklejka na kompa... Muszę używać teraz pro a mam home i chcę być fair i miec licencje a nie key z internetu.
  #pytanie #komputery #windows #windows7

 •  

  Jest tu ktoś kto może pracuje w #orange w #olsztyn i jest mi w stanie dać jakieś informacje odnośnie planowanego oddania do użytku światłowodu pod wskazanym adresem? Na infolinii od roku słyszę, że jest planowane i żadnych innych konkretów nie znają.

 •  

  #szczecin (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) ul. Pasterska godzina 2.45

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika maminfoodboga

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)