•  

  Hej.
  Dzisiaj słuchałem BBC Radio 2 i jest tam taka audycja, coś jak ZA a Nawet Przeciw Trojce, była poruszona ciekawa sprawa która dotyczy też polski, mianowicie, braku wystarczającej ilości policjantów. Najdłużej oczekująca osoba czekała na przybycie policji 5 dni. Ktoś inny złapał złodzieja w domu, ale trzymał go tak długo na przyjazd policji że się znudził i wypuścił złodzieja. No i teraz ciekawostka, temat posuszony kilkukrotnie w e-mailach i tel. Jeśli masz problem w UK i nie chcesz czekać na przyjazd policji, powiedz ze ktoś nazwał Cię czarnuchem lub coś podobnego. Przestępstwa na tle rasowym traktowane są przez władzę jako priorytetowe. Prowadzi to do pewnego typu paranoi, okrada cie czarny (nie biały człowiek) i dzwonisz na policje to prawdopodobnie nie przyjadą za szybko, ale jak powiesz temu czlowiekowi zeby spie...al czarnuch i on zadzwoni na policje ze go obraziłeś i nazwałeś czarnuchem to będą za chwile i masz wdupione mimo ze jesteś ofiara. W tym wpisie nie ma logiki za wiele, ale świat przestaje być logiczny. pokaż całość

 •  

  Tak się zastanawiam teraz przy piwku, dlaczego Polacy lubią zagraniczne żarcie, głownie mowie o polakach za granica, dzisiaj rozmawiałem z koleżanka i mi powiedziała ze wieczorem spotyka się z przyjaciółmi i będą mieli curry night czy coś w ten deseń. Dlaczego my Polacy nie możemy mieć wieczoru z bigosem, gdzie np spotykamy się polskim zwyczajem i wpierdzielamy polskie jedzenie, bigos. Tymabardziej ze jak jest się za granicą to powinno się promować polskie jedzenie. To samo z kebabami wszechobecnymi, dlaczego nikt po imprezie nie pójdzie np na pierogi z mięsem, tylko na kebaba? Wiem że może być problem z dostępnością barów mlecznych o 4 nad ranem, ale jak to się mówi popyt tworzy podaż. Może czas zacząć promować polskie jedzenie także i w Polsce.
  Chociaż właśnie mi się przypomniała taka dziwna akcja z internetów - polski kebab tylko u prawdziwego polaka, czy coś w ten deseń. To może jednak nie promujmy tego bigosu bo niedługo będą hasła typu: prawdziwy bigos tylko u Pakistańczyka.
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika manski

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)