•  

  Jestem stosunkowo nowy w cs go i ileż to razy słyszałem bajki odnośnie tego, że jak masz konto prime i wysoki współczynnik zaufania, to nie spotkasz żadnego czitera w grze, a jak ktoś cię miażdży, to po prostu zawsze jest zdecydowanie lepszy.

  Sam długo tak myślałem, co prawda zdarzały się od czasu do czasu mecze, w których przeciwnik za każdym razem wiedział gdzie idziemy i w pojedynkach 1 na 1 nie dawał najmniejszych szans, ale zawsze było tłumaczenie- ''pewnie smurf''. Przez długi czas uważałem, że problem mnie nie dotyczy i w moich grach nie ma oszustów. Mam kilkuletnie konto steam, kilka kupionych gier i sporo rozegranych godzin. Zero blokad, nigdy nie trollowałem ani nie oszukiwałem. Nie zgłaszałem zbyt wielu graczy, a jak ktoś miał skiny to w ogóle zgodnie z logiką głupkowatego community był przeze mnie uważany z góry za uczciwego.

  Dopiero gdy poznałem trochę temat i poczytałem o haxach na stronkach dla tych przegrywów uświadomiłem sobie, że posiadanie skinów jeszcze o niczym nie świadczy, wręcz przeciwnie uchodzi za dobry sposób maskowania się, podobnie jak wysoki poziom steam i dużo znajomych.

  Dowiedziałem się, że istnieje sposób na sprawdzenie ilości zbanowanych graczy w swoich meczach turniejowych. Oto wyniki:

  Looks like we're done.

  There were 29 players who got banned after playing with you!

  Total ban stats: 26 VAC banned and 7 Game banned players in games we scanned (a lot of these could happen outside of CS:GO.)
  Total amount of unique players encountered: 736

  Biorąc pod uwagę liczbę rozegranych meczy turniejowych to mega dużo:

  Some fun stats for loaded matches:
  Number of matches: 87
  Total kills: 1603
  Total assists: 374
  Total deaths: 1554
  K/D: 1.032 | (K+A)/D: 1.272

  Dodam, że blokada VAC dawana jest z opóźnieniem, a ostatnio rozegrałem sporo meczy, więc ta liczba jeszcze wzrośnie, w przeciągu 1-2 miesięcy.

  Wyniki dla alternatywnego konta non prime są jeszcze gorsze. Statystycznie najbardziej zainfekowane są dust 2/mirage. Na Mirage miałem czitera w 5 meczach na 11. Jak nie chcecie się wkurzać, to radzę omijać te dwie ruskie mapy szerokim łukiem. Dla odmiany na inferno na 12 meczy miałem 1 czitera. Wynik mogli podbić moi znajomi non prime, z którymi pograłem kilka meczy, ale i bez nich na serwerach prime było pełno cziterów.

  Teraz jak widzę podejrzanego typa od razu zgłaszam, nie ważne czy ma skiny czy nie. Skiny można zawsze przenieść na inne konto, a jak ktoś ma hajs to i tak ma to gdzieś.

  #csgo
  pokaż całość

 •  

  Mirki, zastanawialiście się kiedyś jak wygląda jedna czwarta dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla osoby dorosłej? Przez następne dni chcę publikować zdjęcia przedstawiające właśnie #500kcal. Mam nadzieję, że was zainteresuję!

  Na pierwszy ogień idą delicje. 500kcal znajduje się w 132 gramach produktu, czyli około jedenastu ciastkach.

  #jedzenie

  źródło: NOV_0235.jpeg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika mar1in

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)