•  

  Potrzebuje kupić całą grę żeby grać w World of Warcraft? Czy wystarczy mi tylko subskrypcja? Aktualnie mam jedynie triala. #wow #worldofwarcraft

 •  

  #wybory Na kogo głosować żebyśmy nie srali pod siebie przez następne 4 lata? #polityka

  Na kogo głosować 13 pażdziernika?

  • 252 głosy (5.65%)
   PSL
  • 306 głosów (6.87%)
   PIS
  • 749 głosów (16.81%)
   SLD
  • 2324 głosy (52.14%)
   Konfederacja
  • 826 głosów (18.53%)
   KO
  •  

   @JaTuNowy: Głos na konfederacje to praktycznie głos na PIS/głos nie ważny.

   Przed wyborami w 2015 mieli duże większy hype, dużo lepsze sondaże, wściekłe tłumy chodziły na spotkania z Korwinem. Teraz? Żal mi tylko Mentzena, że dalej tam siedzi

   No dobra, może pierdolę i są wspaniali, spójrzmy na program w skrócie(#piatkakonfederacji):

   1. “1000+” Powszechna ulga podatkowa - niskie, proste podatki - sounds cool to me

   2. Szybkie i sprawiedliwe sądy - brzmi jak wspaniałe hasełko, które dobrze brzmi, sądów nie da zmienić się jedną ustawą i nie partią, która może być max koalicjantem

   3. Bon oświatowy i kulturalny. Rodzice decydują o dzieciach, stop propagandzie LGBT.
   a) co zmieni bon oświatowy? Na szkolnictwo dalej będzie szło tyle samo, rodzice dalej będą wysyłali dzieci do najbliższej szkoły, a dzieciaki same będą sobie wybierać szkoły średnie. Zwiększy to tylko różnice budżetowe między "dobrymi" szkołami, a tymi, które dla niektórych są ostatniego wyboru.

   b)Co ma LGBT do tego? Nikt nie planuje uczyć dzieci jak beniz into dupa kolegi. Jeśli próbują uderzać w edukację seksualną, która najmłodszych ma uczyć akceptacji i zrozumienia, a tych starszych jak nie zajść w ciąże i unikać chorób wenerycznych to gratulacje, dobry program.
   Chyba, że odnosi się do LGBT ogółem i komuś przeszkadza możliwość odwiedzania się w szpitalu i wspólnego rozliczania podatków, dwójki kochających się ludzi - ciężko mi to zrozumieć, może ktoś powie mi czemu to jest "złe"

   4. Bezpieczeństwo narodowe - czy przeznaczamy 2 czy 20% na armię, jeśli Rosja będzie chciała to jutro może mieć paradę zwycięstwa idącą ulicami Warszawy, jak dla mnie wyrzucanie pieniędzy w błoto.
   Bezpieczeństwo energetyczne? W rozumieniu Korwina to spalanie hałd węgla("bo przecież tylko na to czekają") Zapraszam do Krakowa zaczerpnąć świeżego powietrza w listopadzie.
   Polityka migracyjna? Do Polski chcą przyjeżdżać tylko ukraińcy, w większości robiących prostą robotę, której nasi nie chcą. To samo co Polacy w GB.

   5. Zdrowe życie
   Czyste powietrze i woda, ochrona lasów, zdrowa żywność - o fajnie, tylko Janusz bo upierdoliliśmy cały hajs z podatków, co teraz? Nie wiem, wpisz w program, może ktoś się skusi
   Obrona życia - Kaja Godek i spółka - nie chcesz mieć aborcji to sobie jej nie rób. Życie kilku komórek, które mogą wyrosnąć na wszystko nie są ważniejsze od życia matki, od jej marzeń, od wszystkiego co dla niej ważne. Change my mind. Dziec z zespołem Downa to wspaniałe bombelki? Wyobraź sobie 5 letnie dziecko i ile pracy trzeba w niego włożyć. No to sobie teraz wyobraź że masz lat 70, twój wspaniały bombelek 45 i dalej potrzebuje tyle uwagi ile przeciętne 5 letnie dziecko - wspaniała wizja, prawda?

   Pakiet Polskiego Przedsiębiorcy - brzmi spoko, nie mam zastrzeń

   Osobiście będę głosować na ru-ru-rurkowca, dokładnie tego, którego "masakrował" krul. Zmienił się w libka, ma bardzo rozsądne poglądy, startuje z koalicji obywatelskiej - nie jest idealnie, sama koalicja mnie odrzuca pod wieloma względami, ale wychodzę z założenia, że jednak głosuję na człowieka i jeśli on wejdzie do sejmu będę z tego powodu bardzo zadowolony.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (154)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika mastix

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)