•  

  Gdzie najlepiej założyć konto by przewalutować PLN na USD by potem zasilać konto w #xtb i ewentualnie robić ten proces w drugą stronę?
  Kantor Alior ?
  #gielda #banki

  •  

   Ewentualnie karta Revolut podpięta pod PayPal.

   @Kuklak: odradzam revoluta. Ostatnio dokładnie tak zrobiłem, bo słyszałem że to polecany sposób. Odrzucało mi wpłatę depozytu nawet mimo zapasu $ na koncie. Moje adresy na obu platformach się zgadzały. Support revoluta jest tylko na czacie, a i tak prawie nieistniejący - nawet po kliknięciu że chcę pisać z żywą osobą, po komunikacie że będę musiał czekać ok. godziny i po odczekaniu dostałem jakąś zautomatyzowaną odpowiedź w ogóle nie na temat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
   @sievca
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

 •  

  Witam wszystkich mirków i mirabelki. Chciałem powiedzieć, że przymierzam się do rozpoczęcia swojej pierwszej przygody w TES IV:Oblivion, z racji, że słyszałem o grze bardzo miodne opinie. Nie przeszkadza mi "brzydka grafika", chodzi o to, żeby sobie pochodzić w otwartym świecie, poznać wiele mega interesujących, ciekawych i mrocznych historii oraz nie nudzić się przy tym. Swoją przygodę rozpocząłem od Skyrim no i grę rozpoczynałem chyba z 50 razy, grając za każdym razem innym buildem, czy to łucznik, czy to złodziej, czy to mag, czy wojownik, czy hybrydy wszystkiego co się da. Ogólnie było fajnie, ale stwierdziłem, że dość. Doszedłem do momentu, kiedy włączam Skyrim i wisi nade mną to widmo, że ponownie dojdę do momentu gdy jestem lvl 40+ i już w sumie nie chce mi się grać, bo mam wrażenie, że nic nie stanowi jakiegoś zagrożenia. Gram na najwyższym poziomie trudności, i choć początki są najciekawsze, kiedy dopiero budujemy naszą historię, tak po pewnym czasie okazuje się, że już się nie chce dalej tego ciągnąć i najfajnie byłoby zrestartować postać i zagrać kimś innym.

  Po tym długim wstępie, proszę was zainteresowanych o porady. 1 raz chcę zagrać w wersję "vanilla", żadnych modów, żadnych zmian, tylko to co gra ma do zaoferowania.
  Słyszałem wiele nieciekawych rzeczy odnośnie levelowania no i podobno gra w wymiarze piekielnym jest nudna i powtarzalna, ale chce tego doświadczyć na własnej skórze i sam wyrobić sobie opinię. Robiłem podejście do Morrowinda, ale jak na razie nie przekonuje mnie gameplay, zatem odstawiłem TES III na korzyść TES IV.

  Powiedzcie w komentarzach:
  1. Jak efektywnie levelować, żeby nie zmieniać trudności co chwilę? Planuję grać na Normalu, dopiero jak poznam mechanikę pewnie zmienię na Hard (lub Hard zagram przy ponownym ogrywaniu tytułu).
  2. Co jest wartego uwagi, a co można łatwo przegapić w tym otwartym świecie?
  3. Czy jest coś, o czym muszę wiedzieć zanim wejdę w ten świat, by dobrze zrozumieć jego wątki, historię itp.?
  4. Ogólnie proszę, ile godzin zajmie cieszenie się z gry? Mówię tu o wątku głównym, zrobieniu większości wątków pobocznych, zrobienie wszystkich DLC?
  5. Czy w ogóle warto rozpoczynać przygodę z TES IV: Oblivion w 2021r. czy gra już się zestarzała tragicznie? Jak mówiłem, grafika mi nie przeszkadza.

  #theelderscrolls #oblivion #skyrim #bethesda #kiciochpyta
  pokaż całość

  •  

   @lilitch123:
   ad 4
   Polecam howlongtobeat.com, na podstawie głosów społeczności mówi ile średnio zajmuje przejście głównego wątku, głównego + pobocznych i przejście na 100%, tutaj to jest kolejno 28, 86 i 182 godziny
   ad 5
   Grałem nie tak dawno, jest wporzo

   Jak już chcesz tak bardzo grać vanilla, to chociaż zwiększ odległość kamery od twarzy npc w trakcie dialogów, bo domyślna wartość woła o pomstę do nieba ( ͡° ͜ʖ ͡°) w jakimś pliku ini zmienia się po prostu jedną wartość z tego co pamiętam pokaż całość

  • więcej komentarzy (4)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika michal1358

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)