•  

  Ej Mireczki z #telefony używałem blisko 3lata samsunga s10e i bardzo go sobie chwaliłem niestety padło mu sie :(

  Obecnie używam a30s jako zastępczego i patrzę za czymś nowym. Co polecicie w kwocie do 2 albo 3k? Nie zależy mi na 2xsim ale bardziej aparat i dobra płynność appek w pracy, mail x 3, skype, messenger itd. Taki maly kombajn jak s10e, nie szukam cegly. Jablko odpada. Help

  #kiciochpyta #mirkopomusz #samsung #android
  pokaż całość

  •  

   @mazsynojciec: może być ciężko z tym kryterium "mały", jak ponad rok temu kupowałem smartfona i chciałem coś mniejszego to wybór był niewielki, głównie proponowane były najczęściej właśnie s10e i Pixel 4A. Dlatego ja proponuję żebyś wybrał się do jakiegoś elektro marketu pomacać smartfony i zdecydować jaki największy jesteś w stanie zaakceptować i tym się posiłkować przy wyborze.
   Poza tym możesz sobie wklepać kryteria rozmiaru np. na gsmarena i to dosyć mocno już powinno okroić wybór, https://m.gsmarena.com/results.php3?nYearMin=2020&nPriceMin=350&nPriceMax=700&nHeightMax=160&nWidthMax=72&sMakers=46,107,4,82,118,9,7,98,80
   Jeśli nie tylko Samsungi wchodzą w grę, to powiem że Xperie różne trzymałem i byłem pozytywnie zaskoczony jakie są wąskie i dobrze leżą w dłoni.
   Poza tym w kwocie 2-3 k to chyba każdy smartfon będzie dość szybki i miał niezły aparat :)
   Jakbyś się zastanawiał który telefon ma lepszą kamerę to tu jest dość porządny ranking: https://www.dxomark.com/smartphones/ + na YouTube bardzo często można znaleźć porównania kamer konkretnych modeli.
   Od siebie jeszcze dodam że ostatnio zmieniłem pixela 4a na Galaxy s20 fe 5g (równe 2k pln) i jestem bardzo zadowolony, upgrade w każdej płaszczyźnie, a do wielkości się jakoś powoli przyzwyczajam (a pamiętaj że mały smartfon = mała bateria, mi te 3000mah w pixelu już trochę zaczynało doskwierać).
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (4)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika michal1358

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)