•  

  #szczecin #rowery

  Pisze głównie żeby się wyżyć bo potrzebuje upustu. Dziś o 19:10 mojego synka staranował rowerzysta w lesie Arkonskim w Szczecinie niedaleko głębokiego. Syn był na spacerze z mama i siostra. Wypadek dość poważny. Rowerzysta powiedział ze jedzie po pomoc i zbiegł z miejsca zdarzenia. Jak zdążyłem dobiec do żony to już go nie było.

  Opis gościa (a nóż ktoś go zna): około 40-45 lat, grubszy, ciemna karnacja, brązowe oczy wąsko rozstawione. Czarny rower, czarno-czerwony sportowy strój rowerowy z kaskiem.

  Jeśli to czytasz chuju złamany to zostawiłeś sama matkę z płacząca dwójka dzieci w środku lasu po tym jak staranowałes jej syna i prawie najechałes na córkę.
  pokaż całość

  •  

   @3edcvfr4: z deka inna sytuacja - moje dziecko stało po prawej stronie z brzegu ścieżki. Rowerzysta z naprzeciwka zjechał na niego przecinając całą ścieżkę, uderzył go kierownicą w głowę aż dzieciak zliczył glebę, a potem odwrócił się na niego na zasadzie "WTF?" i prawie wjechał na moją córkę, która była z nim.

   Dodatkowo stanowisko z serii "Pojadę po pomoc" po czym spierdolenie to trochę inna sytuacja. Jak gość odjeżdżał to dzieciak wył nieprzytomny w niebo głosy i typ tak naprawdę nie wiedział co się stało. Jakby było coś poważnego (np. wstrząs mózgu) to przy ucieczce z miejsca zdarzenia i nieudzieleniu pomocy gość poszedłby siedzieć. pokaż całość

  •  

   @bajcik: jestem po badaniu dzieciaka i wszystko OK więc szczerze nie chce mi się robić "witch hunt". Mam nauczkę żeby pierwsze co robić przy jakimkolwiek wypadku to wyciągać telefon i wszystko kręcić. Zasadniczo prawie nigdy nie "nacinam" się na ludzi, żona podobnie, więc obydwoje mamy dość duże zaufanie do innych ludzi.

  • więcej komentarzy (12)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika michalexpromo

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.