•  

  Ostatnio myslalem nad polskimi zawodnikami i ich formie przez zblizajacymi sie eliminacjami. Pierwszy mecz z Austrią raczej bedzie standardowym ustawieniem granym na remis przez selekcjonera brzęczka, to pokusiłbym się o przetestowanie ciekawego ustawienia: 1-4-3-1-2 z Lewandowskim jako cofniętym napastnikiem. Nie chciałem podbierać zawodników z młodzieżówki do tego składu.

  bramkarz: szczęsny

  obrona: bereszyński,glik, bednarek, rybus

  pomoc: klich - krychowiak - zieliński

  Lewandowski


  atak: Milik - Piątek

  ławka: Grosicki, kędziora, kądzior, fabiański, reca, szymański,linetty.

  Przestańmy rzucać beresia na lewą stronę i dajmy mu normalną pozycję. Glik - Bednarek raczej nic innego nie wymyślimy, to samo z lewą stroną i Rybusem, oprócz niego Reca na zmianę (wuja już czeka).

  W poprzednich meczach reprezentacji ciężko przychodziło nam kreowanie akcji ofensywnych. Zakończyłbym eksperyment z zielińskim jako 10 i dał mu pozycję, w której czuje się komfortowo, do tego też parę odbiorów na jego koncie może się pojawić. Krychowiak jako typowa destrukcja, przy czym nie byłby zmuszony do długich piłek, które oglądaliśmy na mś, bo koło niego będzie zielu lub klich. Klich kreatywny, potrafi się włączyć do ataku jak i cofnąć.

  Lewandowski jako 10, bez piłek które miał mu dawać zieliński i tak nic nie jest w stanie strzelić, najlepszy technicznie z 3 napastników, nieraz potrafi dobrze dograć czy cofnąć się do rozegrania z zielińskim. Dodatkowo dając mu miejsce może strzelić z dystansu.

  A z przodu armaty z serie a. Grali razem mecz z irlandią ale ten mecz raczej pomińmy jako ich współpracę. Trzeba nauczyć ich gry koło siebie jak najszybciej, żeby móc wykorzystywać pełen potencjał w przyszłości.

  #mecz #reprezentacja #pilkanozna #eliminacjeme2020
  pokaż całość

  •  

   @KebabZostrymSosem: @miszozd: @utede: Ogólnie to zgadzam się, że bez skrzydeł prezentujemy marność nad marnościami, ale nie zmienia to faktu, że chciałbym choć w jednym meczu, choć w ramach eksperymentu zobaczyć czy takie ustawienie ma szanse zadziałać.

   Brzęczek próbował, ale jakąś badziewną wersją z 4 środkowymi pomocnikami - to zdecydowanie nie mogło się udać. pokaż całość

  •  

   @rooger: Brzeczek jest za durny by ułożyć jakikolwiek plan taktyczny wiec jedzie na poprzednikach oklepane ustawienie i liczy na inwencję pojedynczych zawodników. Ta reprezentacja ma OGROMNE możliwości, ale trener będzie ja ciągnął systematycznie w dół.

   +: klcn123
  • więcej komentarzy (9)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika miszozd

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)