•  

  Jaki komputer kupić? Zestawy komputerowe na grudzień 2018
  Śniegu co prawda jeszcze nie ma, ale grudzień się zaczął i powoli wyczuwalna jest atmosfera świąt. A skoro święta, to i prezenty. Z tej okazji... No dobra, żartujemy - jak co miesiąc przygotowaliśmy polecane zestawy komputerowe. Wybieracie interesujący Was przedział cenowy (z zakresu 900 do 10 000 złotych) i dostajecie gotową listę podzespołów do kupienia składającą się na cały komputer. Dodatkowo na pierwszej stronie jest kod na darmowy montaż i wysyłkę lub wysyłkę i pendrive. Nie zabrakło też polecanych monitorów, myszek i klawiatur:

  https://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_grudzien_2018

  Coś niejasne, jakieś sugestie, widzicie babola? Zgłaszajcie się śmiało - tutaj, w komentarzach lub przez wiadomość prywatną. Jak potrzebujecie dokładniejszej pomocy to też można pisać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Standardowo kilka ogłoszeń parafialnych:
  1. Ponieważ ceny procków Intela nadal są w większości przypadków zaporowe (zwłaszcza Core i3-8100 i Corfe i5-8400), dominuje AMD i pewnie jeszcze kilka miesięcy tak zostanie. Co smutne, podrożały też płyty główne LGA 1151. Jednak siłą rzeczy w high-endzie Intela znajdziecie, a cena Core i9-9900K po początkowym szale (3200 zł!) spadła do 2500 zł.

  2. Karty graficzne ze średniej półki tanieją - i chociaż zabrzmi to trochę zabawnie z racji wieku tych układów - GeForce GTX 1060 6GB / Radeon RX 580 8 GB można kupić za około 1050-1150 złotych.

  3. Pamięci RAM znów trochę potaniały, a tendencja jest spadkowa. Najlepszy stosunek cena wydajność mają zestawy 3000 CL16 i takowe są najczęściej polecane.

  4. 1 TB SSD poniżej 600 zł? Proszę bardzo! Tak tani jeszcze nie było, ale to podobno nie koniec obniżek. Decyzja o porzuceniu HDD na rzecz SSD, która zapadła miesiąc temu, nie była przypadkowa.

  #purepc #pcmasterrace #komputery #technologia #intel #amd
  pokaż całość

  źródło: puu.sh

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika moik

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)