•  

  Czołem Mirko! Takie pisemko dostałem z Mopsu. Dodam, że tenże "ojciec" nie interesował się mną przez prawie całe życie, ma odebrane prawa rodzicielskie i nigdy nie płacił alimentów (nawet co jakiś czas przychodzi mi pismo od komornika z taką jakby "zachętą" żeby zająć się ściąganiem tego długu za alimenty, ale mam wyjebane - zawsze chciałem mieć spokój święty od tego gościa). Paradox tej sytuacji może być taki, a prawo w Chlewie Obsranym Gownem na to zezwala, że istnieje możliwość, że to ja będę musiał płacić na jego utrzymanie xD Gdy to wczoraj przeczytałem to mój detektor żenady wypierdoliło na Marsa szybciej niż ten łazik NASA, który ma tam dziś lądować. Co zrobilibyście w mojej sytuacji? Można z tego się jakoś wymiksować? Czy może mieć na to wyjebane bo nic mi nie grozi? #bekazpodludzi pokaż całość

  źródło: IMG_20210218_071530.jpg

  •  

   @Winden: Generalnie z tego co mi sie udalo ustalic, najwiekszy problem jest gdy typ wyladuje w DPSie, albo pojdzie po alimnety. Obie sprawy konczysz w sadzie, albo placisz. I jak mowia przedmowcy, roznie sie to konczy.
   Ja dostalem takie pismo, bo stary wyslal wniosek o zasilek staly. W oswiadczeniu na pewno powinnienes dorzucic info o alkoholu, o braku kontkatu, o braku zainteresowania, bralu platnosci alimentow(przygotuj sobie daty, dla wszystkich tych punktow, bo bedziesz pewnie musial je podac). Jesli wspierasz kogos z rodziny, np matke, brata, dziadkow finansowo, to tez powinnienes o tym napisac (To tez jest po czesci dowod na to, ze nie jestes synem marnotrawnym ktory odcial sie od wszystkich jak tylko stanal na swoim).
   Powodzenia
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (231)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika morskiBut

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)