•  

  Ale dojebałem w #acleague ... Wpadł do mnie ziom, by zobaczyć AC, a przy okazji ligę. Był już OVERTIME dla sesji treningowej. Minęły z 2-3 minuty i nic. A ja nawet z pit lane nie wyjechałem ani razu. Pomyślałem sobie „mogę bezczynnie czekać lub zrobić okrążenie i pokazać mu mniej więcej jak ta gra wygląda albo nawet dać mu się przejechać”. Zrealizowałem pierwszy plan. I całe szczęście, że nie drugi, bo z 10 minut, mogłoby się zrobić 20 albo 30.

  W tym samym momencie, gdy przemknąłem przez linię mety (około 10 minut później), zakończyła się sesja treningowa. I doszło do mnie, że wszyscy czekali przeze mnie. Bardzo szanuję czas innych, dlatego mi tym bardziej głupio, że doszło do takiej sytuacji. Jestem kompletnie nieogarnięty w tej grze. Mam AC z pół roku, głównie bawiłem się w drift, niespecjalnie brałem udział w jakichkolwiek wyścigach online. I jestem po stokroć wdzięczny, że to był tylko (albo i aż) wyścig zerowy. Tak samo głowiłem się, czy trzeba zjechać na pit stop. Pomyślałem, że to zerowy, miałem wóz zatankowany na 99 l, opony fakt faktem na piątym okrążeniu już nie kompletnie kleiły, ale mimo to próbowałem dowieźć prowadzenie do końca. Po chwili już byłem w pit lane i zamiast czasu, wyświetlał się Retired;)

  Bardzo przepraszam wszystkich, którzy zmarnowali czas przeze mnie. Byłem nieświadomy tego, co się dzieje... Chyba większej maniany odpierdolić nie mogłem. Na domiar złego chyba za późno na Discord wszedłem, bo byłem pozostawiony sam sobie na jakimś pierwszym kanale:>

  Najlepsze jest to, że moim celem było nie wpierdolenie się w kogokolwiek i dojechanie do mety. Nie chciałem zrujnować zabawy ani jednej osobie, a sprawiłem, że ponad trzydzieści osób czekało na mnie 10 minut :|

  Nie wiem czy wciąż można rekrutować do zespołów – jeśli tak, to zgłaszam się na ochotnika, może ktoś podpowie co z paliwem, ustawieniami i innymi kwestiami, które jak na razie pozostają dla mnie czarną magią.

  pokaż spoiler ! #jestemdebilem
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika mostrighteous

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.