•  

  Mirki czy taki pomiar prędkości jest prawidłowy? Czy ten kabel nad glowa przeszkadza? #mandat #policja #motoryzacja

 •  

  Mirki bo już głupiałem, zabrałem miesiąc temu dziewczynę na siłownie, ćwiczyła fbw powiedzmy coś a'la fbw sakera czyli A martwy ciag, hip trust itp.. B przysiad, wykroki.. ostatnio pojechała do domu na święta kuzyn stary wyjadacz pokazał jej splita. Co do FBW nie mam wątpliwości, ale nie wiem czy martwy klasyczny czy jak zaproponował rumuński?( ponoć nie rozbudowuje tak 4 tylko tył). Przysiad proponował żeby odpuścić też ze względu na to że nie ma co rozbudowywać 4, a tyłek trzeba ujędrnić nie rozbudowywać? W sumie nie wiem jaką objętością ma ćwiczyć, ten jej zaproponował 4x14 ja bardziej myślałem o 5x5, 3x8. Więc nie wiem jaka objętość ile ćwiczeń i ogólnie czy odpuścić te ćwiczenia czy nie?
  #silownia #mikrokoksy
  pokaż całość

  •  

   Sam tak robię, ale wiecie ja tu uchodzę za eksperta xd, prosi mnie o rade to ja staram się żeby było idealnie, książkowo, ifbb pro a Seba Kot wstanie i będzie klaskał. Więc za wszelkie linki, porady będę wdzięczny :)

  •  

   Przysiad proponował żeby odpuścić też ze względu na to że nie ma co rozbudowywać 4, a tyłek trzeba ujędrnić nie rozbudowywać?

   @motoneuron: No to raczej kwestia tego jak twoja dziewczyna chce wyglądać. Kuzyn wyjadacz od razu założył, że dziewczyna chce być typowym cardio bunny z chudymi nogami i jakimiśtam pośladkami.

   Natomiast jeżeli dziewczyna twierdzi że pierdoli te rozkrajanie arbuzów nożem i woli miadżyć je udami to czemu nie zostać przy tych przysiadach. Nie znajdziesz linków odpowiadających na pytanie "lepiej duże nogi czy małe"

   Moim zdaniem najlepiej robić ogólnorozwojowy program w którym żadna partia nie jest jakoś szczególnie pomijana. Bo jaki jest sens w mieniu zajebistej dupy kiedy masz ramiona sflaczałe jak u starej grażyny? Przyrosty są tak powolne, że jeżeli dziewczynie nie będzie się podobać w którą stronę zmierza jej sylwetka (np. bardzo szybko rosną jej uda ale woli nie mieć nieproporcjonalnych), to można odstawić parę serii.

   a tyłek trzeba ujędrnić nie rozbudowywać?
   opinion discarded xD Jak kuzyn chce "ujędrnić" (ten słynny toning? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) bez budowania masy?
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  Mirki prosiłbym o rade, chciałbym dorobić sobie jakieś drobne pieniądze zdalnie. Czym się zająć żeby nauka nie trwała 15 lat? Tworzenie stron dla lokalnych pizzerii? Photoshop? W którym kierunku mam pójść żebym miał co robić? Oczywiście zdaje sobie sprawę że musiałbym poświęcić czas na naukę ale liczę na efekty ($$) za jakiś rok, pół?? Nie myślę o jakimś wielkim programowaniu, bo zdaje sobie sprawę że trzeba do tego lat ale o dorobieniu paru złotych w wolnym czasie od studiów?
  Poradzicie czy dać sobie spokój i złożyć CV do maka?
  #informatyka #programista15k
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika motoneuron

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)