•  

  Myrki, problem duży ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Już myślałem, że na dniach wyjdę z przegrywu bo dziewczyny w sumie są poznawane przez neta, ale problemem okazują się moje kwestie techniczne, przez które SAM muszą odkładać spotkania ヽ( ͠°෴ °)ノ

  Prawie 30 lat kalenia wonia musiało do teog doprowadzić. Mam bardzo silny death grip syndrome. Zrobiłem dla testów sztuczną pochwę domowymi sposobami ( ͡° ͜ʖ ͡°) I nie dość, że ni cholery nie idzie dojść, to jeszcze benek szybko opada ( ͡° ʖ̯ ͡°) No przecież jakbym poszedł z dziewczyną teraz do łózka, to większą przyjemność dawało by mi walenie do niej niż sam #seks

  I teraz pytanie, co robić? Mam 5 dziewczyn poznanych z czego z trzy chcą się ze mną widzieć już na dniach, jedna nawet hotel sama zarezerwowała....Przecież nic z tego nie będzie, znowu będę musiał zrezygnować ze spotkań, przez co wkurzą się na mnie (・へ・)

  Póki co zrezygnowałem z masturbacji totalnie. Tylko jak coś, to biorę swoją super hiper realistyczną macicę i ćwiczę na niej bez finałów, bo się nie da. Ostatnio katowałem benka 40 minut i tylko się cały spociłem a dojść nie szło w ogóle. Do tego przez ciągle opadającego benka muszę go co jakiś czas wyjmować i stymulować ręcznie by wstał. ლ(ಠ_ಠ ლ) Łapy już mnie bolą i jaja....

  Wydaje mi się, że gorsze niż brak dojścia jest właśnie ciągłe chodzenie benka spać gdy jest w pochwie. Dojść można zawsze wspomagając się masturbacją (no i dziewczyny nie będą narzekać, że szybko doszedłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)) gorsza jest dętka, która szybko mnie dopada, więc pomyślałem, by wziąć coś na tuning ala coś ze sildenafilem. I tu pytanie do was, bo z tego co wiele razy czytałem, dużo z was to bierze. Jaki jest teraz najlepszy bez recepty lek ze sildenafilem? Gdzie kupić? Kiedy to zażyć? Rozumiem, że zażywacie to w tajemnicy przed laską ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najważniejsze jest dla mnie utrzymanie benka w pionie, reszta jakoś to będzie, nawet jeśli dojście będzie problematyczne.
  Najgorsz jest to, że biorę leki na nadciśnienie a z tego co czytałem sildenafilu nie powinno się brać gdy ma się nadciśnienie, chociaż głównie chodziło o jego wysoki poziom, nie wiem czy taki "zwykły" jest tu też problemem.

  No i pytanie do osób, które miały death grip syndrome. Jak sobie z nim poradziliście i ile to trwało?

  Zawsze jakieś gówno się musi mi trafić

  #tinder #badoo #niebieskiepaski #divyzwykopem
  pokaż całość

  •  

   @Pralko-suszarka: Inventum 25mg, możesz sobie to żuć 45min przed ruchańskiem. Są badania które potwierdzają, że leki na potencje są bezpieczne dla układu krążenia. Sam nie stosowałem, ale prowadziłem już mały research na ten temat i rozmawiałem ze znajomymi, bo jednak czasem zmęczenie i stres z domieszką alco może osłabić kutanga, a głupio byłoby zrobić fuckup przed wymarzoną Juleczką. Tak czy inaczej, działa. Warto mieć w swojej domowej apteczce.

   Na Death Grip wystarczy po prostu przestać bić konia dzień w dzień, raz na tydzień delikatnie wystarczy. Natomiast sztuczną cipę polecam wymienić na realną, z którą porozmawiasz o problemie i powoli Cię przyzwyczai do nowej sytuacji. Nawet gdybyś musiał zejść poziom niżej w skali julko-ruchansteina, warto poświęcić się dla swojego zdrowia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Nie wiem czy to bajcik ale w sumie może komuś się to przyda.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (25)

 •  

  #tinder #badoo #polka
  Czy to jakiś shit test?
  Spotkałem się 2x z laską, rozmowa się naprawdę kleiła. Jak piszemy sama zawsze się odnosi do moich pytań, zadaje swoje. Ostatnią wiadomość, którą wysłała również zawierała jej inicjatywę. Odpowiedziałem jej i nagle cisza od tygodnia, wiadomość nie ma symbolu odczytania, tylko dostarczona.

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika muchmuchmuch

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)