moje życie to jeden wielki cytat z książek Halber

 •  

  Galopujący znowu ma racje

  Oczywiście że PiSowcy mają krew na rękach

  "Nie ma już miejsc w warszawskich szapitach dla covidowców. Nie ma gdzie upchnąć pozacovidowych pacjentów, którzy kwalifikują się do natychmiastowej operacji. Kończą się respiratory i możliwości ich obsługi przez wykwalifikowaną kadrę.

  Ale tłumaczyli Wam, pisowskie przygłupy, że idzie druga fala. Tłumaczyli, że trzeba się przygotować. Że to jeszcze nie koniec. To nie, pisowski Polaczek zawsze z całego świata najmundrzejszy, a co tam druga fala, co będę się przygotowywał, będzie jak będzie, my ze szwagrem nie takie rzeczy robili. Ale LGBT, hoho to jest problem, podział hajsu do szabrowania – to jest problem, władza i brandzlerka ministerstwami – o to całe lato to jest problem.

  A życie ludzkie? A ch..j z nim, nie nasze to, a mięsa wyborczego, niech zdycha, jak już zagłosowało.

  Ile mieliście miesięcy na przygotowania? Ile żeście z tego czasu spie..lili? Gdzie są szpitale polowe? Teraz, teraz Błaszczak szkoli ludzi, gdzie już od pół roku powinni być przeszkoleni. Teraz, teraz JEDEN szpital polowy budujcie, jak już karetki wożą trupy między szpitalami. Do tępego łba nie dotarło, żeby budować polowe szpitale ZANIM się reszta zakorkuje. Gdzie, k..wa, respiratory? Po kilku tygodniach wzrostów zostaje po kilkanaście na całe województwo. Jak będzie tych ludzie teraz wentylować. Czarek Gmyz im bimbrem nachucha? Żeby jeszcze kasy brakowało. Ale nie, nie brakuje, palicie nią przecież w piecu, rozrzucacie wszystkim przydupasom, Rydzk się w niej dosłownie tarza, ale żeby zawczasu, po pierwszej fali, nakupować respiratorów i zacząć szkolić ludzi, to gdzie, k..wa, kto by na to wpadł, panie, kto ma do tego głowę? Przecież nie my, pisowscy.

  Sanepid – budżet na 50 milionów, IPN budżet – 450 milionów, a 70 milionów Sasin przej..ł na wybory. Gdzie tu są k..wa priorytety, pisowska szarańczo? Gdzie są procedury, gdzie zasoby dla Sanepidu, przecież oni tam mają taki burdel, że ludzi z kwarantanny nie są nawet do baz wpisywani. A przecież można było o tym, j..ne matoły, pomyśleć wcześniej. Tak, można było opracować procedury, ba opracować, skopiować od zagraniczniaków, posadzić nowych pracowników na dupie, niech odbierają telefony, niech wklepują cyferki do bazy. Ale po co, k..wa, po co? Lepiej kolejny hajs dać kumplowi albo innemu biskupowi.

  I te ciągłe łgarstwa: o wypłaszczaniu w październiku, o przygotowaniu się tak dobrze, że można na wakacje jechać, o tym, że patrzta Zachodzie i się uczta od Polaka, jak zdusił wirusa i potrafi nawet mapkę pokolorować na strefy, prawdziwa artificial inteligencja z Bolandy.

  A gdy nagle trupy wożone karetkami i będą je w workach pod zakorkowanych szpitalach zrzucać, to wnet olaboga, to nie my, olaboga nie dało się nic zrobić, olaboga pan Trump też sobie nie poradził, to Wasza wina obywatele, że jabłek, k..wa, nie jecie, wasza wina opozycjo, że jak śmiecie krytykować.

  Tymczasem Wam, pisowska zarazo, trzeba liczyć trupy, bo ta krew na Waszych jest rękach i przez Wasze je..ne nieróbstwo ludzie umierają nie tylko na covid ale i na szereg chorób, bo szpitalom właśnie zakazujecie robić operacji. Pól roku mieliście spokoju na przygotowanie się nieuniknionego i co? I gówno zrobiliście, nawet nie potraficie dać prawnych podstaw do noszenia maseczek, więc krewa na Waszych rękach, nie na innych, ale właśnie na Waszych!"

  https://galopujacymajor.wordpress.com/2020/10/19/oczywiscie-ze-pisowcy-maja-krew-na-rekach/

  #galopujacymajor #neuropa #bekazpisu #dobrazmiana #pis #koronawirus
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika naizdne

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)