Od 1997 r. z oferty nazwa.pl skorzystało ponad 1.000.000 Klientów. Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych usług jest przyznany firmie certyfikat ISO 27001:2017. Ministerstwo Cyfryzacji w 2019r. uznało spółkę nazwa.pl za Operatora Usługi Kluczowej dla cyberbezpieczeństwa Polski.

 •  

  #hosting
  jaki niemiecki hosting polecacie do małego sklepu. Sklep bedzie pozycjonowany pod DE wiec raczej powinno być niemieckie ip?

  •  

   @macjan_666: Cześć, zapraszamy do skorzystania z oferty nazwa.pl - https://www.nazwa.pl/hosting/ . U nas możesz zamówić sobie dedykowany IP lokalizowany m.in. w Niemczech, co na pewno pozytywnie wpłynie na wiarygodność strony i poczty e-mail dla klientów z tego kraju. Znane są bowiem przypadki, gdy duża część polskich IP oznaczana jest przez T-Mobile jako spam.

   Nie bez znaczenia będzie fakt, że masz u nas gwarantowane zasoby mocy serwera w postaci 4 vCPU i 8 GB pamięci RAM (2 GB dla pojedynczego procesu PHP). Ma to duży wpływ na szybkość działania sklepu internetowego. Sieć CDN nazwa.pl i nasze bezpośrednie wpięcie w węźle wymiany ruchu AMS-IX w Amsterdamie dodatkowo przyspieszy działanie stron m.in. dla Twoich klientów w Niemczech.

   W przypadku pytań, skontaktuj się z naszym całodobowym Działem Obsługi Klienta pod nr telefonu 22 454 48 10 lub e-mailowo: kontakt@nazwa.pl. Możesz też wysłać do nas prywatną wiadomość na wykop.pl!
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (6)

 •  

  Nie wiem co mnie pokusiło żeby wybrać hosting w @nazwa_pl .
  Namówiliście mnie w tym poście trzy tygodnie temu.
  Przecież wasza firma to jakiś totalny żart!

  W skrócie:
  - abym przeniósł www i pocztę z home.pl do Was, oczekujecie ode mnie, że wyślę wam na kontakt@nazwa.pl wszystkie loginy i hasła do hostingu, panelu w home, ftp jak i do wszystkich kont pocztowych jakie mam
  - za każdym razem jak otrzymuję odpowiedz z kontakt@nazwa.pl odnośnie tego samego zgłoszenia, odpowiada mi inny pracownik.
  - jak jużdoszedłem do wniosku, że nie ma sensu i chcę zrezygnować z usługi okazuje się, że nie macie możliwości zwrotu pieniędzy bezpośrednio na kartę kredytową z której pobraliście opłatę, nie macie też możliwości przesłania pieniędzy na zagraniczny numer konta i jedyna opcja abyście zwrócili pieniądze to podanie polskiego numeru konta.

  Nazywacie siebie numerem jeden w Polsce a nie potraficie zrobić zwrotu pieniędzy? Byle sklepiki internetowe mają taką możliwość!

  Jesteście kompletnym żartem a nie firmą i będę przestrzegał wszystkich przed wami.

  #hosting #informatyka #stronywww #serwery #vps #ecommerce
  pokaż całość

  •  

   oferta dodania dedykowanego IP hostingowi oraz ReverseDNS

   @gjon: Masz możliwość zamówienia dedykowanego adresu IP lokalizowanego geograficznie w Polsce, Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii lub Wielkiej Brytanii oraz ReverseDNS dla każdego hostingu, jaki oferujemy. Zamówienie możesz zrealizować równocześnie ze składaniem zamówienia na serwer lub w dowolnym momencie w trakcie trwania okresu abonamentowego. W przypadku pytań związanych z ofertą - zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego (kontakt@nazwa.pl oraz 22 454 48 10). Jesteśmy dostępni 24h/7. pokaż całość

  •  

   @gjon:

   1. Zamawiam dedykowany IP zlokalizowany załóżmy w Polsce, ale czy jest szansa na jego zmianę w trakcie trwania usługi (np. jego lokalizacji na Niemcy lub inny IP w Polsce)?

   Zmiana jest możliwa, ale musisz zrezygnować z jednego IP i zakupić drugi. Wiąże się to z koniecznością przejścia propagacji domeny i jej ustawień na nowy IP.

   2. Czy dedykowany IP oraz ReverseDNS w hostingu dotyczy również serwera pocztowego (tylko dla niego chcę zamówić te usługi)?

   Tak, IP reprezentuje i Twoją stronę WWW i pocztę.

   3. W szczegółach o ofercie migracji pada obietnica o możliwości korzystania ze skrzynek pocztowych już na nowym serwerze, gdy w tle działa jeszcze migracja. Tak jak ostrzegał @mati75 w przypadku home.pl może to trwać nawet kilka dni, więc pytanie jest dla mnie istotne.

   To zależy od sytuacji związanej z hostingiem, z którego korzystasz. Szczegóły planu migracji omawiasz ze specjalistą, który jest dedykowany do obsługi Twojego przeniesienia na hosting nazwa.pl. On jest odpowiedzialny zarówno za kontakt z Tobą w trakcie migracji, jej przeprowadzenie i weryfikację. Robi to jeden specjalista, z którym wszystko możesz zaplanować w czasie.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (53)

 •  

  Chciałbym otworzyć stronę internetową (po angielsku), mam już jakiś pomysł w głowie tylko jest kilka spraw, których nie ogarniam.

  - Czy jeśli ktoś nie zna się w ogóle na programowaniu, tworzeniu stron, i wszystkim innym co związane ze stronami internetowymi, jakie ma szanse na stworzenie strony, z panelem użytkownika i profilami (z podstawowymi informacjami typu kiedy dołączył, ile komentarzy napisał), coś na styl blogów, grup, z galerią na stronie i systemem newsów? Nie powinno to być nic skomplikowanego okiem użytkownika, ale nie wiem jak trudne to jest od drugiej strony. Lepiej iść w jakiegoś gotowca, zatrudnić kogoś, czy może warto samemu coś tworzyć?

  - Wykup domeny .com, lub innej zagranicznej. Czy jeśli to będzie strona skierowana do wszystkich, nie tylko na rynek polski, to czy domenę warto wtedy kupić gdzieś na zagranicznej stronie?

  - Wykup hostingu, w sumie taka sama sytuacja jak z domeną. Jeśli chciałbym postawić stronę którą może będą odwiedzać ludzie z całego świata, to czy mam wybierać zagraniczny hosting?

  - Ile kosztuje utrzymanie hostingu i domeny? Nie wydaje mi się, żeby to była jakaś pożądana nazwa (sprawdziłem na próbę w home.pl i tam widziałem za 4,99zł xD), ale jak wygląda przedłużenie takiej domeny i koszta z tym związane? Fajnie byłoby wiedzieć, ile miesięcznie trzeba wydać na utrzymanie strony takiego typu.

  - Jeśli na stronie byłaby galeria, w której znajdowało by się sporo materiałów (możliwe, że idących w gigabajty), to czy zwykły hosting poradzi sobie z czymś takim, czy w takiej sytuacji musiałbym mieć osobny serwer na pliki?

  Pewnie niektóre pytania są durne, ale gdyby ktoś miał ochotę podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, tak żeby byle laik zrozumiał, byłoby miło. Nie bijcie za tagi jakby coś, sam nie wiem jak to otagować dokładnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #programowanie #webdev #domeny #stronywww #hosting
  pokaż całość

  •  

   @Onii-chan-san_Senpai: Zapraszamy do zapoznania się z ofertą CloudHostingu z CDN nazwa.pl. W ramach wszystkich opcji serwerów serii CloudHosting zyskujesz dostęp do sieci Content Delivery Network, dzięki której strony działają dużo szybciej dla użytkowników z zagranicy. Aktualnie posiadamy węzły w Europie i USA, kolejne węzły są w trakcie uruchamiania.

   Oferujemy również możliwość zamówienia dedykowanego adresu IP z lokalizacją geograficzną w różnych państwach europejskich, co zwiększa reputację strony, która jest przeznaczana dla zagranicznych odbiorców.

   Pełne informacje o CDN nazwa.pl znajdziesz na stronie https://www.nazwa.pl/cdn/

   Oferta CloudHostingu z CDN nazwa.pl dostępna jest na stronie https://www.nazwa.pl/hosting/

   W przypadku jakichkolwiek pytań, możesz się z nami kontaktować mailowo (na adres kontakt@nazwa.pl) lub telefonicznie na nr infolinii 22 454 48 10. Jesteśmy dostępni 24h/7!
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

 •  

  Mam ten hosting z home.pl od lat chyba dziesięciu a ich klientem jestem od jakiś dwudziestu wcześniej mając hosting biznes. W sumie jest ok, ale drogo i home.pl ma generalnie wywalone na to, że od dwudziestu lat z nimi siedzę (plus domeny które u nich mam). W zeszłym roku z wielką łachą dali mi dwadzieścia złotych upustu.

  Ktoś może coś polecić gdzieś indziej? Chętnie przeniosę się gdzieś indziej.
  Podobny pakiet, może być 30-40GB ale musi być poczta i najlepiej żeby sami wszystko przenieśli.
  #hosting #www
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Capture.PNG

  •  

   @dwie_szopy_jackson: Bez loginu i hasła do serwera nie da się przenieść danych między firmami hostingowymi. W naszej firmie obowiązują najwyższe standardy bezpieczeństwa informacji ISO 27001. Jeżeli obawiasz się o swoje hasło do serwera, bo używasz go w innych miejscach do logowania, zmień to hasło na tymczasowe i prześlij do nas w takiej firmie. Po wykonaniu przeniesienia danych będziesz mógł powrócić do wcześniej używanych haseł. pokaż całość

  •  

   @dwie_szopy_jackson: Każdy pracownik nazwa.pl przechodzi szkolenie z zakresu bezpieczeństwa informacji, posiada także odpowiednie kwalifikacje, zgodne z normą ISO 27001 aby przetwarzać dane, które otrzymujemy od klientów. Możesz wysłać do nas hasło spakowane programem ZIP, zabezpieczone innym hasłem, które podasz już bezpośrednio osobie odpowiedzialnej za transfer Twojej strony z innego hostingu. Jeszcze raz podkreślamy, że zasadnym jest, o ile używasz wszędzie tych samych haseł, aby na czas migracji ustanowić tymczasowe hasło na serwerze źródłowym. Nikt, poza uprawnionymi pracownikami nazwa.pl, nie ma dostępu do skrzynki kontakt@nazwa.pl pokaż całość

  • więcej komentarzy (8)

 •  

  Composer na CloudHostingu nazwa.pl

  Wszystkich webmasterów i programistów zapraszamy do obejrzenia dwuodcinkowego kursu opisującego Composer, system zarządzania pakietami, przeznaczony dla aplikacji tworzonych w języku PHP.

  Pierwsza część kursu ma na celu przedstawienie podstaw pracy z Composerem. Omówiony jest w niej w skrócie plik composer.json, a także niektóre instrukcje Composera, jak chociażby search, require czy update.

  Obejrzyj pierwszą część kursu: nazwa.pl/blog/composer-na-cloudhostingu-nazwapl-czesc-1

  Druga część kursu to już dokładniejsze spojrzenie na serce projektu, jakim jest wspomniany plik composer.json. Nie zabraknie w niej także wielu przykładów, które z powodzeniem można użyć przy budowaniu własnych aplikacji wykorzystujących zależności, do których dostęp umożliwia właśnie Composer.

  Obejrzyj drugą część kursu: nazwa.pl/blog/composer-na-cloudhostingu-nazwapl-czesc-2

  #composer #php #programowanie #hosting #nazwapl #kurs #szkolenie #cloudhosting
  pokaż całość

  źródło: Composer na CloudHostingu nazwa.pl.png

 •  

  Jaki najlepszy i najszybszy hosting na SSD w cenie do 200PLN za rok? Czy już może zarządzalny vps?
  Zastanawiam się nad aftermarkecie szczególnie, że w jednym miejscu można ogarniać też domeny, będe wdzięczny za informację. Dzięki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #hosting #it #webdev #fullstack #kiciochpyta

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika nazwapl_tk

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)