•  

  Mirki, wspólnie z żoną chcemy mieć psa.
  Mieszkamy w dużym domu, z ogrodem i podwórkiem które niestety jest nieogrodzone, więc odpada już kilka większych ras. Podjęliśmy decyzje, że pies będzie musiał być w domu.
  Mieszkanie jest całe po remoncie i staramy się utrzymywać je w czystości, więc psy długowłose i duże też odpadają.
  Zdajemy sobie sprawę, że każde zwierzę brudzi i nigdy nie zachowany sterylnej czystości, jednak chcemy zminimalizować straty :-) Odpierając ataki, zdajemy sobie sprawę z tego na co się piszemy i jeśli nie będziemy mieć w 100% pewności że psu będzie u nas dobrze, to trudno najwyżej zrezygnujemy z tego pomysłu.
  Żona chce yorka, ja skłaniam się bardziej ku Jack Russell Terrier. York, można powiedzieć jest najmniej inwazyjna rasa, jednak dla mnie te psy to maskotka... Ja chciałbym raczej coś bardziej męskiego, z którym można pobiegać itp :-)
  Mozecie coś więcej powiedzieć o yorkach lub o JRT?
  Jakaś inna rasa która wpasowałby się w nasza sytuację?
  #psy #pies #zwierzaczki #zwierzeta #york #jackrusselterier
  pokaż całość

  •  

   @Wojtas87: JRT to maly pies z wielka iloscia energii. Wymaga duzo uwagi i zabawy, a jak jest znudzony to sam sobie znajduje zajecie, czesto w postaci niszczenia rzeczy. Pomimo, ze jest to mala rasa, to zdecydowanie nie jest przeznaczona do trzymania w domu, chyba ze bedzie dzien w dzien wybiegany na spacerach.

  • więcej komentarzy (80)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika nkmichal

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.