¯\_(ツ)_/¯

 •  

  Wskaż przedmiot/usługę do 300zł (może być też darmowa) która poprawiła na jakiejś płaszczyźnie komfort Twojego życia/bezpieczeństwo/zdrowie/prywatność itp.

  Kochani, 3 miesiące temu popełniłem ten wpis a 5 miesięcy temu pierwszy ten wpis który zainicjował u mnie w życiu wprowadzenie kilku ciekawych zmian.

  Zapytałem w nim o polecenie usługi lub przedmioty do 300zł które poprawiły na jakiejkolwiek płaszczyźnie Wasz komfort życia/bezpieczeństwo/zdrowie/prywatność lub cokolwiek innego.

  Forma przypadła Wam do gustu, pojawiło się mnóstwo odpowiedzi, plusów i pytań o tag autorski. Forma ta ma jedynie sens w dużych odstępach czasowych dlatego dziękuję za wyrozumiałość że trzeba było czekać na kolejny post tak długo.

  Poniżej chciałbym podzielić się dwoma rzeczami które wprowadziłem do swojego życia po tym wpisie i które zdecydowanie mogę wam polecić lub nie polecić gdy się nie sprawdziły - jeżeli tak jak ja szukacie możliwych usprawniaczy w życiu.
  Jedną z rzeczy będzie zawsze propozycja Mikrów którą wprowadziłem do swojego życia a drugą rzecz, którą wprowadziłem niezależnie od sugestii.

  1. Pomysł własny: Rejestrator jazdy 70mai Xiaomi z Aliexpress cena około 300zł. Ponieważ jeżdżę dość ostrożnie i nie zdarzyła mi się nigdy kolizja to w ramach dmuchania na zimne postanowiłem zabezpieczyć się dodatkowo takim rejestratorem, nigdy nie wiadomo co się wydarzy na drodze i uwaga: również na parkingu bo kamerka włączy się nawet gdy was nie będzie w aucie a ktoś wjedzie w wasz samochód.
  2. Rekomendacja Mirków: Poduszka z pianki memory z jednego z popularniejszych sklepów. Cena około 90zł. Zakupiłem po rekomendacjach mirków i osobiście zdecydowanie NIE POLECAM TEGO ZAKUPU. Próbowałem spać na tym przez tydzień i nabawiłem się jedynie bólu kręgosłupa, do tego jestem przyzwyczajony do spania na miękkich poduszkach a na tym nie byłem w stanie się nawet dobrze ułożyć.

  Jeżeli ten format nadal będzie się przyjmował to chciałbym również co dwa miesiące inicjować taką dyskusję i wymieniać się rekomendacjami usług, produktów które w jakiś pozytywny sposób odmieniły Nasze życie.
  Chcesz być na bieżąco? Zaplusuj i dołącz do dyskusji poniżej odpowiadając na pytanie z pierwszej linijki tego wpisu.

  Autorski tag do obserwowania: #mirekmasterclass

  Tagi dla zasięgu ale pamiętajcie że najlepsza inwestycja to zawsze ta w siebie, pozdro!
  #inwestowanie #inwestycje #gielda #nieruchomosci #gruparatowaniapoziomu
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika notoelo

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)