programowanie, katolik

 •  

  Pomocy, biednemu zawsze wiatr w oczy: Kupiłem rower spinningowy i wydaje on bardzo głośne dźwięki i wibracje w okolicy pedałów i koła, w szczególności przy niskiej prędkości. Odgłosy są nie do zniesienia. Praktycznie nie da się na tym jeździć bez słuchawek na uszach - choć to i tak nie zapobiega mocnym wibracjom.
  Chciałem to reklamować ale w instrukcji jest zapis: "jeśli podczas ćwiczenia urządzenie wydaje dźwięki, skrzypi nie stanowi to przeszkody w korzystaniu z urządzenia oraz nie stanowi przedmiotu gwarancji".
  Ponadto jest zapis: "gwarancja nie obejmuje również części zużywających się oraz elementów luźnych (np. pas i inne mechanizmy ruchome..."

  Czyli mogą sprzedać rozwalające się gówno i nic im nie można zrobić. Przecież koło i pedały to jedyne elementy, którymi można poruszać na rowerze - co innego może się zepsuć? I to nie podlega gwarancji?
  Już nawet nie wspominam, że na rowerze są naklejki "Professional" i na aukcji jest napisane, że nadaje się nawet do zastosowań "pół komercyjnych" kiedy w instrukcji jest jak wół "urządzenie jest przeznaczone wyłącznie do użytku prywatnego/domowego"...

  Słuchajcie co mogę zrobić? Za rower dałem na allegro.. 1800zł!!! Dzisiaj odebrany - jestem załamany.
  Pewnie mogę to zwrócić w ciągu 14 dni, jednak muszę sam zapłacić za przesyłkę - a waga całości to prawie 60kg...

  #afera #silownia #gorzkiezale
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ora-et-labora

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)