•  

  Eh,a mogliśmy byc jak Kanada,która pięknie gra w piłkę gra jak równy z równym z Chorwacja i Belgia mając podobne posiadanie piłki do rywala.

  No i przy okazji mieć na koncie 0punktow,bilans bramkowy 1-5 i po 2meczach żegnać sie z turniejem, gdyby tylko ten Michniewicz rozumiał futbol jak wykopki xD.

  #mecz #reprezentacja #pilkanozna

  •  

   @rakiwo: Ale tak szczerze, co nam daje w perspektywie najbliższych 4 lat wyjście z tej grupy? Jacyś lepsi obcokrajowcy dołączą do ekstraklasy i nie będą się kopać po czołach i grali centrostrzałem? XD Albo pojawią się lepsi, polscy trenerzy zachwyceni wynikami i stylem reprezentacji? Czy może jakiś 6 letni obecni Robercik zamiast pchać kulą będzie grał w piłkę nożną bo Polska wyszła z grupy? :>

   Ten potencjalny awans fajny tylko że w perspektywie najbliższych lat będziemy dalej mieli michniewicza jako trenera z grą na którą się nie da patrzyć (może skuteczna na słabszych rywali ale nie będziemy nigdy grecją). Od kilku ostatnich lat nie idziemy do przodu, na tak duży kraj mamy indywidualności którzy w odpowiednim momencie uciekli z kraju gdzie rządzi POLSKA MYŚL SZKOLENIOWA.

   Za 4 lata usiądziemy znowu i będziemy oglądać ten antyfutbol
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (21)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ozzi91

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.