•  

  Wyobrażacie sobie, że wygraliście loterię bycia zwycięskim plemnikiem (1 do 80 milionów) i rodzicie się polakiem? xdddd
  masakra, jak dwa razy przegrać w lotka
  #gownowpis #takaprawda

  •  

   @Limonene: @Bridu: no przede wszystkim to zacznijmy od tego, że człowiek jest efektem połączenia plemnika z komórką jajową, a nie plemnikiem samym w sobie. Równie dobrze możemy pisać, że byliśmy tą właśnie komórką jajową, co nota bene dalej jest bez sensu.

   O ile się nie mylę, w średniowieczu uważano że człowiek (i to już w pełni ukształtowany, tylko że miniaturowy, ale to akurat tutaj bez znaczenia) jest właśnie w plemniku, a komórka jajowa jedynie daje mu "schronienie" i miejsce do rozwoju. Wtedy takie bon moty kto był jakim plemnikiem miałyby jakiś sens. O zgrozo, sporo osób pisze takie historyjki z pełnym przekonaniem, że jego geneza jest w plemniku — ale jajeczko już pomija. pokaż całość

  • więcej komentarzy (11)

 •  

  Nie wiem co wam nagadał @Michael_Scott po odbanowaniu, ale nie wierzcie mu. Nic z jego opowieści się nie zgadza.

  #theoffice

 •  

  #tusk #polityka #ambergold
  Tusk jest naszym najlepszych politykiem od 1989 r. Nawet z tym nie handlujcie. Ma wszystko - wygląd, bystrość sytuacyjną, jest inteligentny, wzbudza zaufanie, potrafi się zachować w każdej sytuacji. Jakby wrócił to wybory wygrałby w cuglach.

  •  

   @Maver87: Tusk jest politykiem dobrym, ale już nie walmy do niego tak konia i go nie mitologizujmy. Z Premierów którzy stoją wyżej niż on jest np. Miller, który załatwił nam akces do UE.

   To nie Tusk jest taki wspaniały, co opozycja chujowa. Jest politykiem solidnym i ma predyspozycje, ale wielkiego zbawcy już z niego nie róbmy. Wystarczy że opuścił polski grajdołek z tymi karakanami i już np. w UE, gdzie faktycznie zaczyna się konkurencja, dupy nie urywa. Wybitnym przewodniczącym nie jest, sukcesów wielkich brak, masakracji i układania ludzi po kątach też. Załatwili mu stołek żeby mieć pewność iż będzie sobie tam siedział i nie robił problemów, no i mniej więcej tak to wygląda.

   W większości krajów są szefowie rządów którzy biją Tuska na głowę. Merkel w Niemczech, Cameron w UK w ostatnim czasie i podobni.

   Nawet na naszym podwórku byli nie tak dawno lepsi, jeszcze zanim PO w ogóle wchodziła do Sejmu. PiS, Nowoczesna i PO to obecnie chujnia, więc na ich tle nie trzeba wiele żeby wypaść dobrze, wystarczy być normalnym.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (14)

 •  

  Możecie wierzyć lub nie, ale mam koleżankę w klasie uważającą, że skąpo ubierające się kobiety są same sobie winne gwałtu. XD Na pytanie czy skąpy strój u kobiety usprawiedliwia gwałciciela odpowiedziała, że 'w pewnym sensie tak'. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler katoliczka

  #bekazkatoli #licbaza

  •  

   @Marbarella: jeżeli chodzi o gwałcicieli — dokładnie tak jest. Przecież nie gwałcą porządni ludzie, tylko zwyrole i ludzie którzy mają coś nie tak z głową. Normalny człowiek nie gwałci, więc jeżeli ktoś się tego dopuszcza, widocznie całkiem normalny nie jest.

   Jeżeli porówna ktoś mordercę do zwierzęcia, też będziesz generalizowała na wszystkich ludzi i pisała, że ktoś twierdzi że nie mają godności człowieka, rozumu etc? Nie chodzi o to że wszyscy, ale ci którzy się tego dopuszczają, chyba jednak tak.

   Jeżeli zaś piszesz o przewidywaniu konsekwencji swoich zachowań, to pisz konsekwentnie — nawet jeżeli kobieta winna gwałtu nie jest, to przecież istnieją takie sytuacje, w których jej przezorność mogłaby ją uchronić. Jeżeli idę z wystającym portfelem z tylnej kieszeni w środku ciemnej uliczki, też nie jestem winny kradzieży, ale jednak warto czasami pomyśleć i ten portfel trochę lepiej zabezpieczyć.

   Nie wiem jak zgwałconej kobiecie, ale mi to nie robi żadnej różnicy czy byłem winny czy nie, czy jestem za to odpowiedzialny czy nie, albo czy złodziej jest normalnym człowiekiem czy zwierzęciem — kasy i dokumentów nie mam dalej. A śmiem twierdzić, że gwałt jest o wiele gorszym przeżyciem niż kradzież portfela.

   I nie chodzi o to jak się ktoś ubiera, ale o ogólną profilaktykę — nie rozumiem dlaczego np. przestroga żeby nie chodzić w pojedynkę ciemną ulicą bo cię okradną, jest okej, ale podobne wskazówki udzielane w ramach ochrony przed gwałtem, są bagatelizowane. Państwo i policja nie zawsze działają sprawnie, twoja generalizacja ludzi na tej zasadzie, że ktoś rzekomo twierdiz że mężczyźni (w domyśle - wszyscy) są tacy lub owacy, też nie daje żadnej ochrony. Zdroworozsądkowy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że czasami jednak okazja czyni przestępce, więc jej nie dają.

   Nikt nie ma prawa wchodzić mi do mieszkania, nikt nie ma prawa mnie okradać, państwo powinno mnie chronić przed złem i tak dalej. Ale jednak każdy z nas zamyka drzwi na klucz w nocy. Umowa społeczna to chujowe zabezpieczenie przed złem. Zwrócenie uwagi że można unikać potencjalnie niebezpiecznych sytuacji to jeszcze nie przerzucanie winy.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (33)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika p0lybius

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (6)