•  

  Szukam jakiegoś ubezpieczenia nww od kontuzji dla osoby rekreacyjnie uprawiającej #sportywalki #nurkowanie #wspinaczka #silownia #mikroksy #ubezpiezpieczenia
  Co chwila się spotykam z kontuzjami a na prawdę nieliczni są ubezpieczeni.

  Jest tu jakiś Mirek lub firma ogarniająca temat?
  pokaż całość

 •  

  #kanalsportowy #mmavip #najman #stanowski #famemma

  Stanowski jest w absolutnym błędzie co do MMA VIP i całej sytuacji ze Słowikiem. Nikt tak nie zaorał polskiej Mafii jak właśnie Marcin Najman.

  Wyobraźcie sobie, że jesteście szefem mafii, zlecacie morderstwa, wyłudzacie haracze, niszczycie ludziom życia, zastraszacie praktycznie cały kraj włącznie z organami ścigania. Koniec końców trafiacie do więzienia gdzie przez 25 lat w skuteczny sposób oduczani jesteście odnajdowania się w życiu na zewnątrz. Jednocześnie zdajecie sobie sprawę z tego, że powstają na wasz temat książki, filmy, legendy a mimo upływu lat większość rodaków dalej was kojarzy i darzy szacunkiem chociażby ze względu na grozę emanującą od waszej osoby. Nie inaczej jest ze współosadzonymi czy klawiszami. Takiej persony nikt bezmyślnie nie zlekceważy. W końcu mowa o mafijnym bosie.

  I w końcu, stało się, nadszedł ten dzień. Wychodzicie na wolność! Bramy zakładu karnego nie zdążyły się jeszcze za wami zamknąć a tu zgłasza się do was człowiek którego nie do końca kojarzycie z ofertą na łatwy zarobek. Pytacie go - okradamy ciężarówkę z magnetowidami czy otwieramy burdel z uprowadzonymi Ukrainkami? A on na to, ze swoim idiotycznym, tęsknącym za rozumem uśmieszkiem - "idzie nowe Andrzej, zostaniesz szefem mego gangu". Ale frajer, myślicie. Zbudował swoją ekipę i chce ją oddać w moje władanie a dodatkowo oferuje mi za to pieniądze. Naturalnie dobijacie targu i w ten sposób nieświadomie podpisujecie pakt z belzebubem Marcinem N.

  Zjawiacie się w ustalonym miejscu o ustalonej porze. Wspólnik tłumaczy, że ze względów bezpieczeństwa musi założyć wam maskę przez którą nic nie widać. Wprowadza Was do pomieszczenia. W tle słychać oklaski i melodię z Ojca Chrzestnego "no no, chłopcy się postarali" - myślicie. Po chwili zostajecie ostajecie okrzyknięci szefem organizacji MMAVIP, stało się.

  Zdejmujecie maskę by przywitać się ze swymi żołnierzami. Z początku nic nie widzicie, wszystko przez skierowane w waszą stronę światła i kamery. W pierwszej chwili rzuca się wam w oczy fotel, na którym siedzicie. -Ale jak to? Dlaczego to nie fotel prezesa ze skóry aligatora z funkcją relaksu za 13 tysięcy marek niemieckich tylko kiczowate, różowe, welurowe krzesło rodem z domu publicznego? Mija kolejne 5 sekund. Dochodzicie do siebie z tego szoku, źrenice adaptują się do panującej aury. W pierwszym rzędzie zaczynacie dostrzegać Rafalalę, zaraz obok niej Polskiego Kena trzymającego się za rękę ze Szczeną z chłopaków do wzięcia. Tak, to wasi żołnierze! Barbara Kwarc krzyczy do Was w stylu "ty mafiozo czy chuj jesteś". Psychotrop, Żurom i Bonus mają wypisane na koszulkach wasze nazwisko. Lew Kaźmierczuk ramie w ramie z Krychą UFC zdają się być waszymi gorylami - pacyfikują lekko panią Barbarę.

  Chcecie się obudzić, to nie może być prawda, "Ja chcę spowrotem do celi, wolę krzesło elektryczne! nie mogła mnie spotkać gorsza kara!". - myślicie. Po czym podchodzi do was naćpany Jaok z mikrofonem zdając raport "szefie, ogląda nas na żywo pół miliona widzów, powiedz im, że zapraszamy na galę". Co, żeby pisowski youtuber rozkazywał wam na oczach tylu tysięcy ludzi?! Pod naciskiem presji, ostatecznie wyksztuszacie z siebie pod nosem "zapraszam na galę". Koniec? O nie nie nie, na tym nie skończymy. Mentalny gwałt jeszcze się nie dokonał. -Co tak cicho? Pyta Jaok podbiegając z mikrofonem niczym ze swym buzdyganem wkładając go niemal do waszych ust -GŁOŚNIEJ BOSIE - krzyczą wasi żołnierze będący krajową śmietanką obciachu i cringe'u.

  W tym momencie resztki waszej dumy i honoru obumierają. Powtarzacie za nimi jeszcze dwa razy zapraszając na galę i uciekacie stamtąd myślami jak najdalej pozostawiając swe zgwałcone, nieruchume ciało na wcześniej wspomnianym krześle. W tym momencie zdajecie sobie sprawę, że wpadliście w sidła szatańskiego planu, że renoma na którą pracowaliście przez całe swoje życie została zaorana przez Marcina El Testosterona Najmana, naczelnego stratega, obrońce Częstochowy oraz osób uciśnionych. Nie ma już Słowika szefa Pruszkowa. Teraz to już tylko kolejny freak z elitarnej ekipy MMAVIP.
  pokaż całość

  źródło: SmartSelect_20220112-030135_Gallery.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika pan_robot

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.