patryszka jestem hej

  •  

    Korwin to pet, ale śmieszny mnie jak wiele istot na tym portalu w ogóle nie rozumie idei wolnego rynku, barier wejścia i wyjścia danych branż - w tym wypadku zakładania własnego portalu społecznościowego i przekonanie mas do korzystania z właśnie ich wersji - co oczywiście jest niemożliwe.

    Ponadto zdaje się zapominać wielu ludziom, że monopole są złe. Cóż za przypadek, że akurat takie ogromne monopole (a któż to jest właścicielem najpopularniejszych aplikacji, które są zainstalowane na miliardach urządzeń w naszej części świata?) posiadają - w tak ważnej obecnie dziedzinie jaką są media społecznościowe - powstają nawet gdy nie ma żadnego wolnego rynku. Czytam już komentarze, że dosięgnęła go 'niewidzialna ręka rynku', 'a pamiętacie jak pucowaliście się do drukarza?', gdzie tak naprawdę nie było tutaj żadnej niewidzialnej reki, a drukarz normalnie złamał prawo - a nie wewnętrzny regulamin, choć ciężko znaleźć dokładny powód bana - widziałem tylko coś o niezrozumiałych powodach - czy jak jego konto wcześniej było banowane czasowo to nakładane był jakieś strajki i za dużo ich zebrał w zbyt krótkim czasie? Nie wiem jak działają bany na facebooku - czy był to target ban ręczny czy systemowy? W sumie nawet nie czytam Korwina na facebooku, bo śmieciowe profile, które się ostały dawno wyjebałem/nigdy nie dawałem lajka. Szczególnie u tych zjebów triggeruje mnie pisanie 'kol.' przed nazwiskiem.

    Zabawne, bo możliwe, że Korwin poleciał przez abusowanie systemu. O co mi chodzi? Facebookowi właśnie totalnie zależy na tym, żeby ludzie łamali jego regulamin, żeby wyzywali się w komentarzach, angażowali, siedzieli na pojebanych grupach i przez to spędzali bardzo wiele czasu - Facebook weźmie sobie dane użytkowników, a efekt kuli śnieżnej sprawia, że jeśli BARDZO DUŻO ludzi korzysta z Facebooka to tylko jeszcze więcej ludzi będzie z niego korzystało - bo poniekąd nie mają innej opcji. Kto miał grupkę z pracy, szkoły, studiów - ten wie. A za łamanie regulaminu dostaje się tylko poniektórym, bo sieć tak wymknęła się spod kontroli i Facebook nie może jej skutecznie kontrolować (czyli ma wszystkie zyski, a nie jest w stanie z fundamentalnych względów wypełniać swoich powinności, czyli moderowania).

    Sam system takich korporacji działa źle i jest abusowany - przecież jak raz na miesiąc na vikopie nie zobaczę, że 'ej dawajcie reportujemy strony na portalach społecznościowych X' np. TVP to było chyba w zeszłym tygodniu - no niestety tak to bywa, że jak się kogoś nie lubi to nie zwraca się na to, że ktoś faktycznie może być poszkodowany przez system. No bo tego nie widać na pierwszy rzut oka. A nie można wymagać od was używania mózgu, zauważania więcej niż ustawa przewiduje - a przewiduje niewiele, tak tylko przypomnę,
    peace.
    pokaż całość

    źródło: janusz_korwin-mikke.jpg

  •  

    Z racji, że wykop coraz bardziej przechodzi w ofensywę na prezydenta, nie wiem czemu w sumie, ale tak się dzieje, że niby prezydent się chowa czy coś - to śpieszę z odpowiedzią dlaczego. Prezydent ślubował z ręką na Konstytucji, jeśli TK uznał przesłankę embriopatologiczną za niezgodną z Konstytucją, to prezydent ma niewiele do gadania. Jakby wam to powiedział to byście go zjedli, więc woli się pewnie nie wypowiadać.
    HAHA DŁUGOPIS XD!
    #bekazpisu #protest
    pokaż całość

  •  

    beke mam z was wszystkich co nawet nie wiecie kurwa od czego jest Trybunał Konstytucyjny i wszystkich ludzi, którym od wczoraj przez te decyzje zawalił się świat i już emigrują. TK nie jest od mówienia co jest dobre, a co złe - co jest słuszne, a co nie lub jak powinno być i osądzać tak jak chce większość. Sąd daje zapytanie do TK, który ma stwierdzić czy dana norma jest zgodna z Konstytucją (art. 193 Konstytucji), a że art. 38 Konst. mówi, że

    "Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia."
    to tak ma być i chuj, nikogo nie obchodzi, że są płody zdeformowane, dzieci chore czy dziecko z gwałtu xD ONI MAJĄ TO W CHUJU, BO NIE OD TEGO SĄ, ROZUMIECIE?

    To, że Konstytucja w Polsce jest zjebana i nikt nic nie wie - sama Konstytucja ma zjebane zapisy, zamiast zrobić z niej żelazne zasady, co można w każdej sytuacji powołać się na nie (hmm, czy nikt nie kojarzy sytuacji w filmach amerykańskich, gdzie w pewnych sytuacjach nagle ktoś mówi, że przysługuje mu 'constitutional law' i chuj), że są problemy ze składem TK itp. Każdy to każdy, nawet ten poczęty podczas gwałtu, nawet ten, który urodzi się chory. Ludzie w PL w ogóle nie rozumieją tej machiny i kurwa teraz płaczą zamiast się wyedukować i zrobić jakąś zmianę jakościową (np. że społeczeństwo zacznie pojmować złożoność pewnych zjawisk, zacznie podejmować racjonalne decyzje choć w jakimś małym procencie, popatrzy na coś z wyprzedzeniem czasu, a nie będzie analizowało jedynie teraźniejsze, jednorazowe korzyści itp.).
    Serio, w tym kraju jest obowiązkowy WOS w podstawówce i nie ma sensu tym debilom finansować szkolnictwa, jeśli nadal nie wiedzą po co jest TK - tam właśnie się o tym dowiadujemy jak nikogo to nie zaciekawiło z siebie po prostu, obowiązkowa wiedza w szkole xD.

    To zabawne, bo widziałem wiele postów od jakiejś szuring wielgus czy innych podobnych (w każdym razie z tego środowiska, mam polubione feje, żeby kręcić beke z niektórych tematów, choć może nie z niektórych tematów, a z podejścia do nich - tzn wspólny czynnik pomiędzy nimi jest jeden - w polsce po prostu jest bieda i ludzie nie stać ... (wstaw tu cokolwiek), dlatego państwo musi coś ...(wstaw cokolwiek, co akurat zostało wyolbrzymione do głównego problemu III RP). I pokazują jak to jest za granicą, w UE itp i że w Polsce pod tym względem jest najgorzej. A jest najgorzej, bo słabo zarabiamy. Za granicą zarabiają lepiej, więc stać ich na jakieś podstawowe rzeczy, a nie to co Bolzge - albo też porównuje się jakieś kraje, gdzie są duże podatki i ludzie dostają wysokiej jakości dobra publiczne - a my płacimy tak średnio na jeża w porównaniu do innych krajów, ale za to mamy wszystko chujowe. No może prawie wszystko, ale ciężko znaleźć coś, co działa porządnie w tym kraju...

    ale dobra, bo już się odpaliłem, no i na tych fejach już pisali wcześniej, przed wyrokiem, że DZIŚ ZOSTANIE ZAKAZANA ABORACJA!!! Niby skąd to wiedzieli? Ano mają przeświadczenie, że wszystko robi Jarosław Kaczyński i PiS, oni o wszystkim decydują!! hm, może i tak jest, może nie, nie wiem - jednakże nawet gdyby PiS nie był u władzy, nie robił żadnych machlojek przy TK, sądach to wyrok byłoby taki sam xDDD Widziałem też wykop, że TVP2 puszcza jakiś film o życiu... i już teorie spiskowe, ŻE NIBY SKĄD WIEDZIELI (to zabawna analogia, bo tak jak napisałem, przeciwna strona też była o tym przekonana, ale zdaje się, że społeczeństwo myśli, że to się dzieje tak z dupy, na podstawie czyjegoś widzimisię, ktoś se mówi, że tak ma być i chuj hahah) - akurat mieli po drodze, bo władza akurat ma takie przekonania, żeby są przeciwko (czego nie rozumiem, ale spoko, ich sprawa) i takie pytanko do TK wpłynęło, że wyrok był jedyny możliwy.

    ps to był tak oczywisty wyrok TK, że nawet sześciolatek by kurwa mógł o tym zadecydować, gdyby mu powiedziano jak działa TK i go zatrudniono. SŁUCHAJ, TY JESTEŚ Z TK I JAK CI ZADAJĄ PYTANIE TO TY SPRAWDZASZ CZY ONO JEST ZGODNE Z TYM, CO JEST NAPISANE TEJ KSIĄŻECZCE W ROZDZIALE 'WOLNOŚCI I PRAWA OSOBISTE' PIERWSZY ARTYKUŁ Z BRZEGU. Ale lepiej dorobić otoczkę w chuj polityczną, z pizdy zrobić widły i płakać w internecie jak wystarczy przekonać wiele osób (akurat w tym przypadku byłoby to dość łatwe, jeśli chodzi o zgodę w społeczeństwie, a zmienić zapis jeden w konstytucji już jest lekko ciężej, bo to nie społeczeństwo o tym decydują a określona większość w sejmie, której pewnie nie uda się zdobyć - między innymi dlatego, że obecna większość chce, żeby to pozostało jak jest + wszyscy są podzieleni tak, że ewentualne zgody różniących się ze sobą środowisk to zachodzą tylko przy głupotach, nieważnych sprawach, w takich co tak naprawdę każdy ma wyjebane.
    Serio, takie szambo wyjebało i od wczoraj nie moge powstrzymać się kurwa ze śmiechu jak moi znajomi (w sumie głównie znajome) postują jakiś shit, tagi twittera wypierdala, wszystkie media wypierdala (w sumie dziwne, że nie widziałem, żeby media pokazywały działanie TK itp - oh wait, czyżby komuś zależało na tym, żeby społeczeństwo się dzieliło, bo hejt najbardziej nakręca baranów i żeby siedzieli w TV, oglądali, komentowali, angażowali się i przede wszystkim MARNOWALI SWÓJ CZAS, co po prostu skutkuje odebraniem jeszcze więcej wolności, której i tak już mają mało? :))))))

    NAURA.

    tldr; wszystko, co pierdolicie wy sami i wszyscy wokół o wyroku TK spoko, ale nie na temat i niemerytorycznie. TK sprawdza tylko zgodność z Konstytucją, a tam jest, że chronimy życie KAŻDEGO. Nie ma wyłaczeń. Trzeba zmienić Konsytucję jeśli chce się tutaj jakiejś zmiany, dlatego każdy będzie miał wyjebane w to, co se ludzie szczekają obecnie, bo to nie ma znaczenia. Nigdy nie będzie lepiej w tym kraju, bo ludzie to debile. change my mind.

    pokaż spoiler #polska #chlewobsranygownem #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazkatoli #bekazkonfederacji #bekazrozowychpaskow #neuropa #patologiazewsi #tvpis #aborcja #protest #trybunalkonstytucyjny
    pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika patryszka

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)