•  

  Czy jest możliwość stworzenia konta/lokaty dla 10 letniego chłopca, tak żeby tylko on jak ukończy 18 lat (?) miał możliwość wypłaty z niego pieniędzy? Lub coś w stylu wypłaty za zgodą dwóch-trzech osób, a dzieciak mógłby w pewnym momencie sam to zrobić? Dodam że nie jestem opiekunem prawnym młodego.

  #prawo #bankowosc #banki #pytaniedoeksperta pokaż całość

  +: Karoshi
 •  

  Wczoraj w rozmowie z kumplem wyszło, że od mojej randki (po której 2 dni z rzędu pisałem z dziewczyną z którą się spotkałem), że nie odzywam się do niej od 5 dni - on stwierdził, że powinienem się odezwać, bo pomyśli, że mam ją gdzieś. Dla mnie 5 dni bez kontaktu to nie jest nic złego i dziwnego, kto jest w błędzie, on czy ja?

  #randkujzwykopem

 •  

  10-latek zgłosił się na komisariat policji w Luboniu. Chłopiec przybiegł w rozdartej piżamce, na którą narzucił dres. Na stopach miał tylko klapki. Wcześniej w domu zostawił wiadomość: "Uciekłem. Mamo, żałuję, że mnie urodziłaś. Ja żałuję, że z wami jestem. Do widzenia". Nad dzieckiem znęcać się miał ojczym sadysta.

  Tę przerażającą historię opisała poznańska "Wyborcza". 28 kwietnia na komisariat w Luboniu (województwo wielkopolskie) zgłosił się pobity 10-latek. Z relacji komendanta Dariusza Majewskiego wynika, że dziecku trzęsły się ręce. Na głowie miał świeżą bliznę.

  Luboń. 10-latek nie pojawiał się na lekcjach
  Nauczyciele 10-latka przekazali, że od ponad tygodnia nie pojawiał się on na zdalnych lekcjach. Podkreślali jednak, że chłopiec jest oczytany i aktywny oraz ma dobre oceny.


  Już w 2018 roku uczeń miał zgłaszać swojemu wychowawcy, że jest karany fizycznie. Szkoła podstawowa w Luboniu przekazała tę informację pomocy społecznej.

  Ojczym chłopca ukończył psychologię
  Rodzice 10-latka nie żyją razem. Ojciec chłopca założył > nową rodzinę i ma problemy z płaceniem alimentów. Matka przez 20 lat pracowała jako pielęgniarka. Pracę porzuciła, gdy poznała swojego nowego męża i urodził się im syn.


  Rodzice 10-latka nie żyją razem. Ojciec chłopca założył nową rodzinę i ma problemy z płaceniem alimentów. Matka przez 20 lat pracowała jako pielęgniarka. Pracę porzuciła, gdy poznała swojego nowego męża i urodził się im syn.

  Ojczym chłopca - Rober H. - ma 44 lata. Mężczyzna ukończył studia psychologiczne, jednak nie pracował w zawodzie. Jak podała "Wyborcza", policja była zaskoczona jego spokojem, gdy ci przyszli do domu małżeństwa.

  Pokój bez zabawek, z małym łóżkiem i starą pościelą
  Jak się okazało, w mieszkaniu wynajmowanym przez rodzinę 10-latek miał pokój bez zabawek. W środku stało jedynie małe łóżko ze starą pościelą. Oprócz tego znajdowała się tam tylko jedna półka z ubraniami.


  Zupełnie inaczej wyglądał pokój młodszego brata - zadbany, odmalowany i pełen zabawek.

  Przerażające kary dla 10-latka. Dziecko przeżyło horror
  Jak opisuje "Wyborcza", dzień przed ucieczką 10-latka ojczym przyłapał go na graniu na komputerze w trakcie zdalnych lekcji. Matka po przyjściu do domu uderzyła chłopca klapkiem po głowie. Ojczym kazał mu natomiast położyć się na łóżku i opuścić spodnie. Pasierb został uderzony kilka razy po pośladkach.


  Następnie chłopiec musiał posprzątać w domu. Wieczorem ojczym podjął decyzję, że nie może spać na łóżku. 10-latek miał spędzić noc na podłodze, bez poduszki, kołdry i koca.

  Dziecko po poduszkę sięgnęło dopiero nad ranem. Gdy jego ojczym to zobaczył, kopnął chłopca. Później rodzice zaprowadzili młodsze dziecko do przedszkola. Starszemu synowi zlecili mycie podłóg.

  Chłopiec bał się, że nikt mu nie uwierzy
  Jak przekazała "Wyborcza", prokuratura znalazła w pokoju chłopca jego relację, z której wynikało, że chodził głodny i spragniony. Ojczym miał mu wydzielać jedzenie.


  44-latek tworzył nie tylko harmonogram zadań dla 10-latka, ale też system kar. Były to m.in.: zakaz czytania książek, zakaz gry na komputerze, zakaz wychodzenia z domu, bicie. Oprócz ciągania za uszy było to też podduszenie, okładanie po plecach, nogach i pośladkach.

  Ojczym miał również straszyć pasierba, że "wyrwie mu język kombinerkami" albo "roztrzaska suszarkę na grzbiecie".

  Chłopiec, opowiadając to, co działo się u niego w domu, bał się, że policja mu nie uwierzy.

  Ślady po kilkunastu obrażeniach
  Lekarze z zakładu medyczny sądowej znaleźli na ciele chłopca ślady po kilkunastu obrażeniach. Ale nie tylko to świadczy o tym, że nastolatek mówił prawdę. Rodzina 10-latka przez dwa lata, od 2018 do 2020 roku, miała Niebieską Kartę, którą zakłada się przy podejrzeniu przemocy domowej.


  Oprócz tego psycholog ocenił, że zeznania dziecka są wiarygodnie.

  Ojczym trafił do aresztu, matce odebrano drugiego syna
  Ojczym chłopca nie przyznał się do winy. 44-latek został aresztowany na trzy miesiące. Natomiast matka, która - jak podaje poznańska "Wyborcza" - współuczestniczyła w znęcaniu się nad chłopcem, ma regularnie meldować się w komisariacie.


  Kobieta nie może się kontaktować z synem ani do niego zbliżać. Matce odebrano także drugiego syna. Czterolatka zabrano z przedszkola do rodziny zastępczej.

  10-latek po pobycie w komisariacie trafił do Ośrodka Wspomagania Rodziny w Kobylnicy.
  Kobieta po zatrzymaniu jej męża próbowała go bronić. Zaprzeczyła, że w domu dochodziło do kar cielesnych. Dodała jednak, że 10-latek znajduje się pod ścisłą kontrolą.


  "To ja zawiniłam, bo dawałam na to wszystko przyzwolenie. Czy mam żal do męża? Chyba bardziej do siebie, że nie potrafiłam wcześniej zareagować. Rozumiem syna. Rozumiem, że tego nie wytrzymał" - powiedziała "Wyborczej" kilka dni po wizycie chłopca na komisariacie.

  Odchudzanie? Znasz te plastry?
  Stosuj tylko 1 na tydzień. Kobiety mogą gubią nawet 10 kg.
  Kobieta przyznała w końcu, że mąż znęcał się także nad nią. Teraz chce prosić sąd w Poznaniu, aby zwrócił jej pod opiekę chociaż młodszego syna.


  Źródło: poznan.wyborcza.pl #poznan #feels #depresja #dzieci #rodzina #rodzice #policja
  pokaż całość

  źródło: comment_1619760862pX5fiXo93aTgVRdTVMzeV9,w400.jpg

 •  

  Projekt "Mirek - the incel" podsumowanie.

  Dziś mijają 2 tygodnie od rozpoczęcia eksperymentu. Wszystkie moje projekty tyle trwają, dla zachowania sprawiedliwości.

  "Oskar the chad" 9-9,5/10 uzyskał przez ten okres:
  300+ par
  99+ polubień
  51 dziewczyn napisało pierwsze.
  https://www.wykop.pl/wpis/56689285/projekt-oskar-the-chad-podsumowanie-jako-fake-chad/

  "Adrian the normie" 5,5/10:
  68 par
  3 polubienia
  2 dziewczyny napisały pierwsze
  https://www.wykop.pl/wpis/56332041/projekt-adrian-the-normie-wszyscy-wiemy-jak-latwo-/

  Pewnie zastanawiacie się jak sobie poradził na Tinderze Mirosław 3/10, którego widzicie na screenie.
  Statystyki Mirka wyglądają następująco:
  11 par (11 w sumie, no kilka dziewczyn usunęło od razu gdy napisałem - dały w prawo przez przypadek)
  0 polubień
  1 dziewczyna napisała pierwsza. Rozmowę widać na screenie. Była w miarę otwarta ale zniechęciła ją propozycja spotkania.
  I najważniejsze w tym projekcie...
  0 dziewczyn odpisało na przywitanie, a napisałem do każdej z 11 par. ŻADNA nie zmarnowała nawet 3 sekund swojej cennej młodości na odpisanie subhumanowi. Próbkowałem tak jak gadają w PUA, używać "otwieraczy" i odnosić się do elementów zdjęcia, albo opisu. Próbowałem również zwykłe "hej". Próbowałem wszystkiego...

  Na nic się to wszystko zdało... bo Mirkowi dymorfizmu mało

  Trochę mi zajęło znalezienie satysfakcjonujących mnie zdjęć przegrywa na instagramie. Wbrew pozorom, nie było to takie łatwe. Ale znalazłem jakiegoś typeczką z Czech który jest motornicznym i wstawia zdjęcia będąc ulanym, brzydkim zakolakiem okularnikiem. Od razu gdy go zobaczyłem pomyślałem "He's the one". Stwierdziłem, że wykonywana profesja również nada się dla przegrywa którego wykreowałem. Na deser zostawiłem manletyzm 175 cm w opisie.

  Zastanawia mnie moi drodzy... Ilu z Was wygląda gorzej od Mirosława?

  #tinder #przegryw #blackpill #wzrost #chad #podrywajzwykopem #spierdolenie #blackpillraw #stulejacontent #badoo #niebieskiepaski #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobistyznormikami
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Mirosław Zakolawski.jpg

  Czy Mirek Cię mogguje?

  • 685 głosów (51.74%)
   Tak
  • 639 głosów (48.26%)
   Nie
 •  

  Mirasy, chlopak mi powiedzial, ze czuje sie malo mesko bo rzadko daje mu prowadzić auto.

  Jak go przekonać, że jazda np. do mojej siostry 300 km, gdzie daje mu ostatnie 20 km nie jest takie złe? nie uwazam ze odejmuje to meskosci zawsze moze np zajac sie nawigacją albo nastawą nawiewu / radia

  #pytanie #zwiazki

  źródło: thekinapp.com

 •  

  Czyli co jak duzo osob sie zaszczepi, szpitale nie beda sie zapychac, w aptekach bedzie lek to wracamy do normalnosci?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #koronawirus

 •  

  Ma ktoś sprzedać zasilacz do routera z wtyczką jak na zdjęciu? 12v 2a. Router z ine

  #komputery #poznan

  źródło: 6356A810-306C-44D4-BD7C-E602D1426532.jpeg

 •  

  Jak chcesz wiedzieć co będzie po śmierci to przypomnij sobie co było przed narodzinami.

 •  

  źródło: q0mIpBJOU68njSPY7qH6kJVunaEQDL3f.jpg

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Mirki i Mirkówny, ale jednak bardziej Mirki!
  Bo ja już nie wiem do kogo się zwrócić. Bądź mno, lvl 30, w miarę ogarniętą, inteligentną, elokwentną, sympatyczną dziewczyną, taką 8/10 (ja bym powiedziała 7/10, ale znajomi raczej dają 9/10, więc uśredniam), nie umiej znaleźć #niebieskipasek. Jak nie szukam #niebieskipasek to sam też się nie znajduje (iksde kiedyś słyszałam, że najlepiej odpuścić to sam się znajdzie). Serio, to chore jest, nigdy nie byłam w związku a nie mam nie wiadomo jakich wymagań.
  Nie wiem o co chodzi... Ile razy zobaczę ten błysk w oku u ktoś kto i mnie zafascynował i zaciekawił tyle razy później dostaję kosza. Może nawet coś się kręci, może nawet jest miło a tu nagle BUM! szklana ściana, nic dalej nie idzie, żadnej inicjatywy z tamtej strony. Pierwszy powód, który może przychodzić na myśl to, że wieje ode mnie desperacją. Ale po pierwsze nie, bo nie bo nie szukam męża, ja szukam człowieka. Po drugie też nie, bo co świadczy o desperacji? Jak inicjuję z kimś rozmowę (obojętnie czy na żywo czy przez internet) średnio mniej niż 10 razy w miesiącu to to już jest narzucanie i desperacja? Słodki jeżu, ja nawet sama z siebie nie mam ochoty na wielogodzinne rozmowy o kotach srających tęczą, bo jest to dla mnie wyczerpujące. Nie wyobrażam sobie wypisywać do niebieskiego na następny dzień po spotkaniu czy rozmowie, bo moje emocje się jeszcze nie poukładały w odpowiednie półeczki, więc co mnie porównywać z kimś kto pisze 10 razy ale w ciągu dnia.
  Kiedyś moja bardzo dobra przyjaciółka, która wie co się u mnie dzieje i też tego nie rozumie powiedziała mi, że faceci się boją takich silnych, mądrych i ładnych kobiet. Mirki, boicie się? Co zrobić, żebyście się nie bali? Płakać Wam w ramię, udawać damę w opałach? No serio ja już nie wiem xD Czasami myślę, że może to ja dystansuję ludzi. Tylko, że ja jestem nieufnym człowiekiem, nie będę wyciągać swoich bólów i problemów przed człowiekiem, któremu nie ufam. Przed człowiekiem, który sam się choć trochę przede mną nie otworzył.
  Wiecie co? Czuję się jak creep. Taki totalny. Zupełnie niezrozumiany, zupełnie nieciekawy, niewarty nawet kuźwa tego minimalnego ryzyka podczas spytania: elo, pójdziemy na kawę? Jak słucham czasami innych lasek mówiących: "och, mój niebieski to tyle się nachodził przy mnie zanim się zgodziłam" to mam takie W - T - F! moi nie czaili nawet jak im podawałam pretekst do spotkania na tacy a co dopiero mówić o "nachodzeniu". A jeśli od początku idzie to jak krew z nosa to ja sobie nawet nie wyobrażam co będzie jak zaczną się jakieś problemy.
  Nie wiem Mirki, widzicie w moim postępowaniu coś co może zniechęcać facetów? Może dostrzegacie jakiś deficyt na polu psychiki? xD Nie wiem, ja już serio nie tyle nie wiem co mam robić, bo nikomu na siłę nie będę się pchać do życia, ale nie wiem jak mam się zachowywać, żeby odblokować skilla rozbijania szklanych ścian.

  #niebieskiepaski #zalesie #zwiazki #przegryw #rozowepaski

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #609139ae5a0849000ad36929
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  Przekaż darowiznę
  pokaż całość

  •  

   @AnonimoweMirkoWyznania: a mężczyźni okazywali Ci zainteresowanie? Jak masz wady charakteru to mężczyźni będą się wycofywać jak już Cie trochę poznają i to jest najgorszy scenariusz, bo ciężko Ci będzie samej to zauważyć . Jeśli rzadko kiedy ktoś się Tobą interesował to koleżanki zawyżają ocenę, jeśli miałaś powodzenie, ale „nie u takich jakbyś chciała” to być może masz za wysokie wymagania. Przeanalizuj nieudane kontakty z innym mężczyzna, którego znasz. Najlepiej jakbyś to robiła z nim na bieżąco wtedy duża szansa, że będzie w stanie wskazać o co chodzi i co jego by odstraszyło. pokaż całość

  •  

   Błąd. Feedback jest dla nas ważny. Wystarczy napisac, że było fajnie i że dziękujesz.

   @apee: a o jakiej grupie mówisz? Sam nigdy od razu nie pisałem po początkowych spotkaniach, a tym bardziej nie dziękowałem za nie (chyba ze przy pożegnaniu, ale nigdy w wiadomości). Gdybym od kobiety odebrał wiadomość tego typu uznałbym to za trochę dziwne.

  • więcej komentarzy (132)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika pawel_187

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)