Nie ma drugiej takiej osoby jak ja.

 •  

  Cześć, a Wy co tam porabiacie?
  Postanowiłam, że muszę nauczyć się grać na gitarze, idzie strasznie wolno, paluszki bolą strasznie i nie mogę zrobić chwytu Barre ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  I jeszcze #pytaniedoeksperta: czy lepiej wymienić struny stalowe na nylonowe, bo po godzinie gry paluszki bolą tak, że nie da się wytrzymać?

  No i wszystkim życzę miłego i udanego weekendu (。◕‿‿◕。)
  #gitara #piatekpiateczekpiatunio
  pokaż całość

 •  

  Venom.

  Wady filmu mógłbym wymieniać bardzo długo, ale również po seansie stwierdziłem, że się przede wszystkim bardzo dobrze bawiłem. Nie znam komiksów z Venomem, wiedziałem tylko, że to kosmita i wróg Spidermana. I w ogóle mi to nie przeszkadzało, a wręcz przeciwnie - miałem mniej oczekiwań. Jak się dowiedziałem już po seansie postać Eddiego była totalnie różna od komiksowej i laczyla go z Venomem glownie niechęć do Spidermana. Co z tego jednak, skoro w tej wersji Hardy wyciągnął z niej maksimum i w nią uwierzyłem.

  Decyzja by Venom od samego początku nie był villianem, a antybohaterem była słuszna. Pozwoliło to bezproblemowa symbiozę jego postaci z Eddym. Bez napinki, walk wewnętrznych z własnymi demonami postaci granej przez Hardego, który nawet jak się stoczył to nadal miał mocny kręgosłup moralny.

  Mam wrażenie, że pomimo ingerencji studia film pozostał bezpretensjonalny i i celowo trochę mało ambitny. Nie wiem jak dobry mógłby być, jeżeli pozostałby jedynie buddy movie. Ale pewnie lepszy. Horror mógł też by spoko, ale nie wiem czy by tak chwycił. Mnie horrorowy wstęp znudził ;)

  Na szczęście recenzje nie przełożyły się na razie na boxoffice. Mam nadzieję na kolejną część. Niekoniecznie aby tworzyć uniwersum, ale aby rozwinąć relacje głównych bohaterów. By pokazać bardziej jak Venom uczy się od Brocka i vice versa. Tego jedynie naprawdę mi zabrakło aby powiedzieć że film jest świetny (8/10), a nie "jedynie" bardzo dobry (7-/10).

  #venom #film #recenzja #marvel
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika peterpan

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (16)