"Whenever I'm about to do something I think: "Would an idiot do that?" And if they would, I do not do that thing" • Dwight Schrute

 •  

  Czyli jednak Venom będzie w MCU - scena po napisach to zapowiada. Dlatego jeśli będziecie w kinach, poczekajcie 3 min pierwszej fazy napisów na scenę. Po tej scenie już nic nie ma.

  A co do filmu - nie wiem, dobrze się bawiłem ale mimo wszystko czegoś brakuje. Za szybko się wszystko dzieje.. Choć to może dlatego że ostatnie filmy jakie ogląda to 2h+ więc dlatego mi się wydaje że krótki.

  Ogólnie jako odmóżdżacz polecam - na raz i do zapomnienia.
  pokaż całość

 •  

  co taniego polecacie na ps4 dla zabicia czasu? jest cos ciekawego na wyprzedazy? najchetniej pogralbym w gry lego, ale są za drogie. szukam czegoś za max 80zł

  #ps4 #gry

  •  

   @Lookazz: Ultimate za 300zł? Gdzie taka promocja? Widziałem Golda za 329 najtaniej swego czasu, ale najwyższej edycji nie. Pomijam fakt że nie wiem czy jest sens dopłacać do niej, dla kilku kosmetycznych dodatków w grze, ale jeśli ultimate za cenę Golda to warto. Chyba że Ci się nie śpieszy, chcesz przycebulić, to poczekaj - bo będą szybko promocje.

   Poluje też na wersje z DLC-kami.

  • więcej komentarzy (3)

 •  

  Newsy książkowe od Whoresbane'a!

  27 października 2021 roku nakładem wydawnictwa MAG ukaże się piąty tom "Malazańskiej Księgi Poległych". "Przypływy Nocy" Stevena Eriksona w twardej oprawie będą liczyć 848 stron. Poniżej okładka, po raz pierwszy zmieniona względem poprzedniego wydania i krótko o książce.

  Po dziesięcioleciach wojny plemiona Tiste Edur zjednoczyły się wreszcie pod nieubłaganą władzą króla czarnoksiężnika Hirothów. Ale za pokój trzeba było zapłacić straszliwą cenę – pakt zawarty z tajemniczą mocą, której motywy są w najlepszym razie podejrzane, a w najgorszym śmiertelnie groźne.
  Na południu ekspansjonistyczne królestwo Letheru pożarło już wszystkich mniej cywilizowanych sąsiadów. Jego głód jest zimny i nienasycony. Pożarło wszystkich oprócz Tiste Edur. W Letherze ma nastąpić od dawna przepowiadany renesans. Przekształci się on z królestwa i zagubionej kolonii Pierwszego Imperium w odrodzone imperium. Dlatego jego mieszkańcy skierowali chciwe spojrzenia na północ, ku bogatym i żyznym ziemiom oraz wybrzeżom Tiste Edur.
  Wszystko wskazuje na to, że Tiste Edur muszą upaść – albo pod przygniatającym ciężarem złota, albo pod ciosami mieczów. Takie jest przeznaczenie. Na spotkaniu, na którym miał być podpisany wiekopomny traktat między tymi dwoma sąsiadami, przebudziły się starożytne siły. Albowiem starcie między tymi dwiema cywilizacjami jest jedynie bladym odbiciem znacznie starszej i bardziej pamiętnej walki – konfrontacji, w której sercu leży niezasklepiona jeszcze rana po dawnej zdradzie oraz pragnienie zemsty.
  Tiste Edur – rodacy Trulla Sengara – wierzą, że najmroczniejsze pragnienia ducha przynoszą przypływy z południa, przypływy, które nadchodzą w środku nocy.


  #ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
  #ksiazki #czytajzwykopem #fantasy #malazanska #malazan #erikson #mag
  pokaż całość

  źródło: 1.jpg

 •  

  #ps5
  Gram w deathloopa, zacząłem drugi dzień i kurde, strasznie nieintuicyjna jest ta gra. Czuję się jak zagubione dziecko ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   @ratollo: Ale w pewien sposób to zagubienie jest dobre. Mi się właśnie to spodobało, że nie wiem o co chodzi, nie wiem od czego zacząć i powoli sobie zwiedzałem, znajdowałem drobne kawałki układanki. Jeszcze nie skończyłem, pewnie nie jestem nawet w połowie przez Alana Wake-a, który mnie pochłonął (chciałem zagrać od premiery kilka lat temu ale nie miałem gdzie), ale po Alanie - wracam do Deathloopa

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  Pykam sobie w tą valhalle i tak sobie myśle że nie popisali się zbytnio oprawą dźwiękową. W kółko to samo zapętlone, jakieś wycie rogów, po 5 minutach mam dość
  #ps5

  •  

   @vectus: Dla mnie muzyka w tej grze jest świetna. Moment gdy wchodzisz na punkt widokowy i wciskasz synchronizację - za każdym razem czułem to coś. Więc nie wiem do końca o czym piszesz. Mnie bardziej na ps5 wkurwiało momentami jakby wyciszenie dźwięków, np. biegnę po lesie, słyszę że biegnę po żwirze, a tu nagle cisza na 2 sęk i po chwili znowu słyszę że biegnę. To jedyny błąd / wada jeśli chodzi o udźwiękowienie w Valhalli. No i może niektóre partie dialogowe pobocznych postaci.

   @Falcio: Przejście podstawki i 2 dlc oraz platyna zajęła mi ok 170-180h. Kilka razy gra mnie lekko znudziła, ale nie traciłem zapału do dalszego grania.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (3)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika pierug92

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi pierug92

Osiągnięcia (4)