•  

  Od godziny jestem kierowcą Uber w Poznaniu. Już godzinę czekam na pierwsze zlecenie. Jak tu pracować jak zleceń nie ma. W piątek o godzinie 20 ani jednego zlecenia. Wyliczylem, że jak zrobię obrót miesięczny 6000 to zostanie mi z tego z 3300zl. Zakładając 2 kursy na godzinę. Ale nie kurwa zero w piątek. #uber

  •  

   @sikamdozlewu: Lepiej po prostu samemu sprawdzić, odpalając też aplikację pasażera. Wtedy widać też innych kierowców, co może ułatwić planowanie żeby nie stać pomiędzy tłumami pozostałych. :)

   @pijemlekocodziennie: I jak wrażenia? Potem poszło lepiej?

  •  

   @selenita66: dzisiaj/wczoraj był pierwszy dzień. Parę razy czekałem na kursy. Łącznie było ich 29. Zacząłem jeździć tak do 75km/h bo jak się bardziej rozpędzam to spalenie wzrasta znacznie bo ciężkie auto. Najlepszy kurs x2 -50zl z lotniska do Lubonia. Większość za ok 10-12 zł. W 10h nie licząc przerwy na tankowanie i MC Donald mam 398zl obrotu. Od 16:30 do 2:30. Szkoda, że prawie połowa to same opłaty :( ale jestem zadowolony. W środę będę testować taxify. pokaż całość

  • więcej komentarzy (7)

 •  

  Koledzy i koleżanki zapomniałem o dzisiejszym wykopparty. Czy ktoś może mi zdradzić gdzie się znajduje? Chętnie przyjadę na miasto.
  #wykopparty

 •  

  Cześć koledzy! Chciałbym zdobyć informację dotyczące dokładnego sposobu kreacji pieniędzy przez banki. Wiem jak działają banki w USA ale w Polsce jest to bardziej zagmatwane. Czy ktoś jest w stanie polecić jakąś dobrą literaturę wyjaśniająca w jaki sposób banki zagraniczne kreują pieniądze w Polskiej gospodarce?

  Opis.
  Jak Kowalski ma 100zł i pójdzie je wpłacić na lokatę do banku to dostanie 2% rocznie i po roku będzie miał 102zł (nie uwzględniając podatku dochodowego, który też trzeba zapłacić), Bank z tych 100zł od razu pożyczy innym 2500zł oprocentowane na 10% jak nie więcej. Po roku bank ma 2750zł z czego oddaje pożyczone 102zł co daje 2648zł zysku(bez uwzględniania CIT) Z powodu możliwości wzięcia kredytu na niski procent rosną ceny bo ludzie biorą kredyty na wszystko, telewizory, domy, mieszkania, samochody, firmy. Rynek jest zepsuty, ludzie nie mają za co spłacać kredytów, banki zabierają wszystko co było zadłużone ponieważ w gospodarce nie ma wystarczającej ilości pieniędzy aby kiedykolwiek te długi spłacić. Czy ktokolwiek ma jakieś informację na ten temat?

  Szukałem na stronie NBP ale tam tylko się z nas nabijają i robią z nas idiotów. (po kliknięciu przycisku skąd biorą się pieniądze wyskakuje napis-

  Dlaczego w koszyku ubywa?
  Gdy ceny rosną w szybkim tempie, spada siła nabywcza Twoich pieniędzy, czyli za dana kwotę możesz kupić mniej.

  Narodowy Bank Polski dba o wartość pieniądza, dlatego jego zadaniem jest utrzymanie stabilnego poziomu cen i zapobieganie wysokiej inflacji.)- To jest całkowita bzdura, ponieważ NBP dba tylko i wyłącznie o to aby Polaków jak najbardziej zadłużyć a każdy z urzędów po to aby przeszkadzać w prowadzeniu jakiejkolwiek działalności i robieniu konkurencji zachodnim marketom.

  Przepraszam za błędy, czasami się gubię gdzie wstawiać przecinki.

  Proszę was wykopki z całego serca, jeśli macie jakiekolwiek informację to proszę się nimi podzielić. Jeśli nie, to proszę zapulsuj ten wpis, może ktoś inny zauważy i mi pomoże. !!

  Celem tego wszystkiego jest zdobycie przeze mnie obszernych informacji dotyczących owych zbrodniczych procederów i poszerzenie wiedzy i świadomości polaków w postaci wystąpień na różnych manifestacjach oraz w internecie. Gdyby w mediach padło takie pytanie, może więcej ludzi zaczęło by się zastanawiać co jest głównym czynnikiem naszych cierpień.
  pokaż całość

  +: bathory91, l...........e +3 innych
 •  

  #komputery #ssd Witam kolegów, mam straszny problem. Kupiłem dysk ssd Goodram iridium pro 240GB do mojego laptopa Samsung rf511. Niestety po wsadzeniu dysku bios czasami widzi a czasami nie widzi dysku. AHCI włącznone.

  Dodam, że dysk jest wykrywalny na innym laptopie. Udało mi się jakoś (jak był widoczny przez chwilę w Bios zainstalować windows z pendriva, ale podczas bootowania wyskakuje disk read error occoured. Co mogę zrobić/. /Myślałem, że spróbuje biosa zaktualizować bo mam 10HX, Nie mam już siły, nigdy nie miałem z takimi rzeczami problemu a tutaj piatą godzinę siedzę. Czy mogę jakoś sprawdzić programam aby wykluczyć uszkodzenie dysku twardego? Przeczytałem w internecie, że ludzie mają podobne problemy w przypadku laptopów. Nie wiem co robić. pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika pijemlekocodziennie

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)