Jestem Piotr.

 •  

  577188 - 7 - 123 - 42 - 72 - 54 - 8 = 576882

  Bieszczady z @rdza ;)

  W tym tygodniu to już 306km!
  #rowerowyrownik #ruszwarszawa #100km

  źródło: i.imgur.com

 •  

  Hello.

  Jak to się mówi zaczniemy od sprawy najważniejszej. W losowaniu obrazu z tego wpisu mirkorandom wylosowało użytkownika @Mirkejn18 - wyślij nam dane adresowe na priv.

  Teraz sprawy pozostałe. Nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania tym obrazem. Obecnie zastanawiamy się jak najlepiej przeprowadzić jego sprzedaż. Jednakże zanim to zrobimy musimy dołożyć wszelkich starań aby znaleźć autora tegoż mema. Prawdopodobnie będzie to niemożliwe, ale spróbować trzeba. Jeżeli ktoś coś wie to piszcie.
  Po jednej z ostatnich nowelizacji prawa autorskiego w Polsce jest to konieczne.

  Wszystkim zawiedzionych zaś piszemy: jeżeli ktoś wysyła nam plik do druku to musimy go wydrukować i nie kwestionujemy jego legalności bo prawo nakazuje wykonać usługę. Nieco inaczej jest właśnie przy projektowaniu i sprzedaży "wzorów" gotowych. Podsumowując: gdybyśmy otrzymali mailem (drukarnia@bosz.com.pl) jakiekolwiek zdjęcie/plik to my je wydrukujemy.
  W ciągu dnia postaram się napisać wszystkim, którzy pytali o kupno gdyby nie zauważyli tego wpisu.

  Ok, lecimy dalej. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania jakie padły w oryginalnym wątku a przynajmniej te nie dotyczące sprzedaży gdyż myślę, iż na ten moment wyczerpaliśmy temat :).

  @011011010110000101111000 pyta czym naciągamy płótno. No więc w pojedynczych przypadkach używamy rąk i wspomagamy się obcęgami. Natomiast robiąc większe ilości naciąga nam zaprzyjaźniona firma, która robi blejtramy i podobrazia malarskie.
  @tajek pyta czy zrobimy mema „I want to believe”. Niewykluczone.
  @unstyle pyta ile kosztuje wysyłka. To zależy od celu. Czechy będą tańsze niż USA.
  @tatwarm pyta o rozdzielczość. Jeżeli chcesz aby było naprawdę fajnie to potrzebujesz zdjęcia w formacie circa A3 w rozdzielczości 300 dpi z tego skalować, ale to zależy od kompresji, formatu (TIFF bez kompresji stratnej byłby najlepszy). Generalnie im więcej plik waży tym lepiej.
  @hardkorowymoksu pyta czy nie myśleliśmy nad drukiem rzeczy z plików klienta. Więc tak, przede wszystkim jesteśmy drukarnią więc drukujemy z plików klientów również.

  Teraz apel do wszystkich: aby Was nic nie ominęło w sprawach obrazowych memów jeśli się coś wyjaśni to śledźcie nasz profil.

  A jaki mem byście chcieli dostać wydrukowany przy okazji następnego #rozdajo ?

  pokaż spoiler Zwycięzca (czyli @Mirkejn18) otrzyma obraz w takim sexy pudełku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  #konkurs #ilovebeingwhite #heheszki
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Joe.jpg

 •  

  Witam.

  Jestem studentem medycyny i mam już dosyć tego wszystkiego i muszę się z wami czymś podzielić... Otóż chciałem zadeklarować, że w pełni popieram postulaty POROZUMIENIA REZYDENTÓW. Zapewne wielu z was którzy nie mają nic wspolnego z medycyna nie zdaje sobie sprawy w jakiej sytuacji sa mlodzi lekarze. Mianowicie mlodzi lekarze musza zyc do okolo 37 roku za ok. 2000 zł...... (tak, to potwierdzone dane i wszystko mozecie sobie sprawdzic w danych).

  Czy tak traktuje sie ludzi , ktorzy jak by nie patrzec sa przyszloscia tego narodu a takze sa ponad przecietnymi wzgledem IQ w porownaniu do reszty spoleczenstwa? Sprawdzcie sobie jak duze sa progi na medycyne. Ja mam juz polowe studiow za soba i na prawdę te studia są dla najzdolniejszych ludzi. Niezliczone ilosci godzin spedzonych nad ksiazkami, setki wylanych łez w sesji, walka o przetrwanie, zero zycia towarzyskiego, zero imprez, zero, relaksu, a to wszystko tylko dlatego ze wladza ma w dupie mlodych lekarzy... Statystyki nie kłamią - mamy najmniejszy wspolczynnik lekarzy na liczbe ludnosci w Polsce - niecałe 2 lekarzy na 1000 mieszkańcow... Przeciez to jest kur@a dramat.
  Czemu władza nie robi nic zeby temu zapobiec? Dlaczego lekarz zarabia mniej niz np taki inrzynier albo osoba z wladnym biznesem? Finansowanie sluzby zdrowia w Polsce powinno wzrosnac i powinno zostac przeznaczone na podwyzki dla lekarzy tylko tak mozemy sie ustrzec przed imigracją lekarzy do innych krajow gdzie sa o wiele lepsze płace.
  Jako student medycyny mam duza swiadomosc tego w jakim chorym systemie zyjemy. Dlaczego studenci medycyny nie moga rozwijac swoich medycznych pasji na wybranej przez siebie specjalizacji?
  Od dziecka marzyłem o zostaniu neurochirurgiem albo kardiochirurgiem ale przeciez rząd lepiej wie ode od studentow medycyny kim chca byc i wiekszosc miejsc specjalizacyjnych jest na medycyny rodzinna co jest poprostu smieszne i zalosne.
  My studenci medycyny protestujemy przeciwko czemus takiemu i zachecamy do uswiadamiania innym osobom tej chorej sytuacji w kraju.
  Jako student medycyny piszę do Was wszystkich z prośbą żebyście poczytali troche na ten temat i albo uzyli swojego rozumu albo zaufali swoim kolegom studentom medycyny, ludzią, którzy robią coś dla dobra calego spoleczenstwa i co dla nich jest powolaniem od dziecka a niestety rząd robi wszystko zeby to powolanie zniszczyc - tylko czemu?

  #oswiadczenie #medycyna #lekarz #porozumienierezydentow #flustracja
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika piotreeek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.