•  

  Mirki. Mam taki problem, że jestem facetem i mam zbyt ugodowy typ osobowości, nie potrafię wejść z kimś w konflikt i odmawiać, gdy ktoś mnie o coś prosi. Jeszcze tylko w kwestii pieniędzy potrafię się przemóc i z kimś kłócić, ale jak ktoś pyta, czy pożyczę mu kasę to zamiast odmówić staję się kłamać.

  Staje się to moją kulą u nogi. Mam sytuacje, z którymi się będę musiał skonfrontować, one tylko się odwlekają i psują mi nerwy.

  Co jest ciekawe kiedyś byłem odwrotnością tego. Totalną odwrotnością samego siebie. Przeciwieństwem przysłowiowej pizdy.

  Wszyscy mnie szanowali, bo jak ktoś się do mnie np. sądził to potrafiłem podejść do kilku typów większych od siebie i z ryjem do nich aż spasowali. Jak się do mojego kumpla dosadzili kiedyś to podszedłem sam do 10 typów, wziąłem największego za szmaty i na glebę. Potem miałem respekt x miliard u wszystkich na mieście.

  Miałem respekt wśród znajomych, opinie osoby niezłomnej, która zawsze ma swoje zdanie.

  Od kilku lat coś się zmieniło, rozlazłem się totalnie, wszystkim ulegam. Jak dochodzi do konfrontacji słownej z agresywną osoba to mój głos jest niepewny, drży, moja ciała też. Oczywiście dalej odpowiadam na cwaniaka co to nie zrobię, ale to jest takie wymuszone, że aż żenujące.

  Czuję się jak popychadło wśród rodziny, w pracy. Zawsze przytakuje, spełniam wszystkie polecenia. Już na studiach było tak, że zawsze tylko zgadzałem się, przytakiwałem prowadzącym, żeby dostać zaliczenie.

  Stałem się taka niezdolną do konfrontacji nawet z kobietą, albo dzieckiem pizdą, która chce tylko święty spokój i ucieka od problemów.

  #psychologia #psychiatria #osobisty #nerwica #depresja #testosteron #pieklomezczyzn
  pokaż całość

 •  

  jaką alternatywę dla pakietu office polecacie? taka która będzie kompatybilna ze wszystkimi formatami które ma office - co używacie? #laptopy #komputery #internet #pytanie #pytaniedoeksperta

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika pjerz

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.