Nie

 •  

  Dzień dobry, Wykopowicze!

  Dziękujemy Wam ogromnie za każdą złotówkę, która dzięki Wam trafiła do eSkarbonki WOŚP! (ʘ‿ʘ)
  Link do wykopowej e-puszki ----> https://eskarbonka.wosp.org.pl/wykop1

  Miniony rok, dla wielu bardzo trudny, pokazał nam jak ważne jest teraz nasze wsparcie i zaangażowanie na rzecz fundacji, które tak jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, przyczyniają się do poprawy sytuacji polskich pacjentów. Tym razem WOŚP zagra już po raz 29! A celem tegorocznej zbiórki jest zakup specjalistycznych sprzętów dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, które stanowią zazwyczaj podstawowe wyposażenie laryngologicznych sal operacyjnych. Wierzymy, że grając razem, jesteśmy w stanie zrealizować ten cel! I będzie nam szalenie miło jeśli i Wy włączycie się w akcję (。◕‿‿◕。)

  pokaż spoiler Osoby, które swoją aktywnością przyczyniają się do pomocy innym, otrzymają od nas odznaczenia "Pozytywnie zakręcony" - bo każdemu kto pomaga innym należy się na Wykopie odznaczenie! Jeśli i Ty chcesz dołączyć do naszej wykopowej loży ludzi pozytywnie zakręconych, zostaw plusa przy tym wpisie, a w komentarzu potwierdź wpłatę do do wykopowej e-puchy: https://eskarbonka.wosp.org.pl/wykop1 :-)


  I na koniec pytanie do Was: mieliście okazję (lub Wasi bliscy) korzystać ze sprzętu medycznego oznaczonego czerwonym serduszkiem fundacji WOŚP? Jeśli tak, dajcie nam o tym znać, opowiedzcie swoją historię! (ʘ‿ʘ)

  #wykop #wosp #wosp2021 #polska #internet #ciekawostki
  pokaż całość

  źródło: Wykop gra z WOSP.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika pod_kop

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)