•  

  Matka wszystkich afer.

  Afery na Wykopie jak wiecie wybuchają co kilka miesięcy ja chciał bym wam przedstawić matkę wszystkich afer, gdyż obiecałem wam, że wrócę do wątku WSM. ( W tej aferze brały udział osoby związane z rządem wykopu jak i wysoko postawieni oficerowie Wojskowych Służb Moderacyjnych.)
  Afera zbożowa to wykopowa afera, która swoje źródło ma już w grudniu 2012 roku i trwa do dziś. Jest to jedna z największych i najbardziej rozdmuchanych poza Wykopem afer.
  WSM odkopało stare zdjęcia moderatorki Elfik32 znanej dziś jako a__s która jest Ministrem Sprawiedliwości na mirko.
  Ówczesna moderatorka zbanowała użytkownika (oficera WSM). Jednak WSM postanowiła uderzyć wykopowy rząd w sam środek dupy wpuszczając fałszywe info do przekaziora i siać dezinformacje wśród użytkowników którymi można było łatwo manipulować. Na wykopie zaczęło napływać więcej zdjęć moderatorki a całe wykopalisko zalała fala wpisów związanych ze zbożem. WSM już wtedy wiedziało, że nieformalnie mają władzę na wykopie i mogą stosować niedozwolone ruchy bo tylko niedozwolone ruchy mogą zostać użyte przez uczciwych graczy.

  Tutaj pozwolę sobie przedstawić etapy afery. ŹRÓDŁO
  1. Sylwester 2012: Chudy_ uruchamia livechata, na którym bije słynną lampkę i podaje linki do nagiej sesji administratorki Elfik32.
  2. Początkowo Elfik nie kasuje zdjęć, mówiąc, że "nie ma się czego wstydzić".

  3. Styczeń - kwiecień 2013: administracja zmienia podejście do sprawy, banuje za wrzucanie zdjęć. Regularnie pojawiają się wątpliwości co do zasadności tych działań i odpowiedzi Elfik32 na nie. Elfik32 dostaje od anonimowego użytkownika list, w którym zaleca on jej zaprzestanie działań i zmianę swojej internetowej tożsamości. Twierdzi w nim, że inaczej sprawa wymknie jej się spod kontroli i "zapadnięcie się pod ziemię" to jedyny sposób na pozytywne zakończenie sprawy.

  4. Maj 2013: zaczyna się banowanie za aluzje do zdjęć, przeróbki czy nawet narysowane postacie, jak kobieta z głową jelenia. Należy nadmienić, że Elfik32 już wcześniej dopuszczała się tego rodzaju rzeczy. Znane są przypadki gdzie usunęła konto użytkownika z powodu umieszczenia przez niego w awatarze fragmentu dekoltu Elfik32, oraz konto użytkownika AnnaStecka które zostało bez żadnych pytań ze strony administracji usunięte. W momencie kiedy osoby poszkodowane próbowały bronić swoich racji ich posty były usuwane, a konta blokowane lub traktowane tak samo jak posty. To samo widzieliśmy w przypadku afery serwerownia (nie implikując w tym miejscu działania Elfik32 także w tamtym momencie).

  5. Mehqods znajduje komentarz Elfika: "Faktycznie sperma musi mieć właściwości odmładzające ponieważ ostatnio coraz częściej słyszę pytanie "a ty dziewczynko masz dowód osobisty?" i wrzuca link do niego na mikroblog.
  6. Mehqods zostaje permanentnie zbanowany, a post z linkiem usunięty
  7. Użytkownicy burzą się i zaczynają znajdować kolejne linki.
  8. winnux organizuje akcję "najlepsze teksty elfika" - użytkownicy podają linki do najpikantniejszych/kontrowersyjnych wypowiedzi Elfika, winnux tworzy stronę z wypowiedziami na pokazywarce
  9. Fheat wrzuca stronę jako znalezisko
  10. Znalezisko zostaje błyskawicznie, przez mikroreklamę, wykopane przez 15 osób: keller, Bossolini, GarryCrossman, Kurgan, tmkwu, trollbuster, krychov_PL, keram244, winnux, Sangreal, Fren, SatanD, Sangreal, Kacc, bogiubogi, Fef
  11. Znalezisko zostaje oznaczone jako duplikat, a wszyscy którzy wykopali dostają bany za rzekome "manipulowanie głosami"
  12. Użytkownicy dostają piany na ustach, ktoś wpada na pomysł żeby zacząć wrzucać znaleziska o zbożu
  13. Powstaje podsumowanie
  14. Masowe wrzucanie znalezisk o zbożu, liczba znalezisk o zbożu na głównej dochodzi do 150
  15. Wyzerowanie wykopaliska
  16.Browar Ciechan świetnie wykorzystuje sytuację wrzucając znalezisko o słodzie
  17. Informację o aferze publikuje m.in. Gazeta Wyborcza
  18. Zostaje opublikowany komentarz administracji dot. afery
  19. Odbanowane zostają osoby zbanowane za wykopanie znaleziska
  20. Administracja zmienia logo na widły w kształcie litery W
  21. Powstaje stary-nowy regulamin
  22. Dodanie wszystkim użytkownikom #zboze na czarnolisto, bunt wobec tej decyzji
  23. Elfik pisze, że ma zamiar "odsunąć się w cień"
  24. Wrzucanie znalezisk o betonie (administracja jest jak beton)
  25. Ginden publikuje listę krytych przez adminów multikont.

  Więc tak właśnie wyglądała pierwsza afera do dziś WSM odpowiada za 90% afer na wykopie chodzi o to by prowadzić działania wywiadowcze i kontrwywiadowcze w celu znalezienia szpiegów z kierunku Karaczan/Moskwa.

  #gownowpis #mirkomafia #wsm #wojskowesluzbymoderacyjne #pasta
  pokaż całość

 •  

  #elektronik #akumulatorki #xboxone
  Hej Mirasy, jestem zielony w sprawach akumulatorków i baterii. Potrzebuje ładowarki i akumulatorków AA, której będę używał do Xboxa. Nie interesują mnie żadne dodatkowe "ficzery", byle ładowała i nie spaliła mi domu. Czy takie ładowarki wyłączają się same po naładowaniu do 100%? Czy byle syf z allegro za 15 zł wystarczy?

  +: Freakz
 •  

  Ma ktoś numer w #virginmobile? Chcecie takie kody? Otwieram pierdyliard butelek z takimi naklejkami w robocie więc jak coś to pisać

  Trochę #rozdajo

  Edit. Foto w kom

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika podli

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi podli

Osiągnięcia (4)