•  

  Wracając do tego wpisu w którym rozpoczęła się żywna dyskusja na temat tego jak świat przyjmie Cpt Marvel, gdzie wyraźnie położyłem na sociologiczne, kulturowe i rasowe uwarunkowania jakie film stara się promować. Okazuje się że ludzie odwracają się od marki (lub bohaterki?) a analitycy dokonali głębokiej poprawki (po pierwszych zamkniętych kontrolowanych sesjach) dotyczącej potencjalnych przychodów z weekendu premierowego z 160mln na 100mln co oznacza że Cpt Marvel mimo jednej z najdroższych kampanii marketingowych ostatnich lat dla pojedynczego filmu MCU może się okazać kapiszonem box officeowym wielkiego formatu.
  Wszystko przez niewyparzony język Brie Larsson która za wszelką cene stara się obrócić komiksową postać w feministyczną aktywistkę meetoo sugerując jednocześnie że biali mężczyźni nie są mile widziani na jej premierach i spotkaniach prasowych.
  Kampania Gillette vol2 rozgrywa się na naszych oczach.

  @arnoldvon @Zuben @bialy_wilk @marv0oo @pokapokaoka @sejsmita @Jakoushirou @moniska7

  Brawo (•̀ᴗ•́)و ̑̑
  #disney #marvel #mcu #film #kino #bekazlewactwa
  pokaż całość

  •  

   @Zuben: nie tylko marvel, wszystkie duże filmy tak mają. Spadek na poziomie 60% jest typowy.
   @Shewie: jakieś linki do wywiadów z Brie Larson? Ja pierwsze słyszę o tym. I nadal trzymam się tego, że pożyjemy zobaczymy.

  •  

   @Shewie: Będę szczery, mówisz że Cpt Marvel ma ogromny budżet marketingowy i wierzę że to prawda. Ja osobiście nie jestem na mediach społecznościowych i chuja wiem o tych mocno promowanych filmach. Dla mnie one wszystkie sprowadzają się do jednego trailera który widziałem. Nie widziałem bilbordów z Marvelem, DC itd. Możliwe, że te strategie są bardziej widziane w USA. Ty podajesz mi linki nie do samych wypowiedzi tylko do reakcji do wypowiedzi. Co sprawia, że moim zdaniem ty bardziej szukasz reakcji które odpowiadają twojej reakcji to tych wypowiedzi lub samych materiałów promocyjnych. Ta dziewczyna z "Beyond The Trailer" to się chyba nazywa, ten ziomek z tego filmiku, co to mi ma powiedzieć obiektywnie? To że nie którym się nie podoba co ona powiedziała? Co mnie to obchodzi? Co to obchodzi typowych ludzi chodzących na filmy Marvela? Trochę poczytałem i rzeczywiście przynajmniej według Forbsa film pewnie zarobi między 600 a 900m. Wynik świetny bez kontekstu, wynik bardzo słaby jeśli to ma być film wielce promowany. Rzecz jasna to co Hollywood oczekuje lub to co przwiduje nie zawsze pokrywa się z tym co będzie. Ale mnie bardziej interesuje dlaczego Ciebie to tak bardzo nurtuje? Ja sam nie jestem fanem Marvela, nie jestem nawet fanem kina mainstreamowego. Widziałem jeden film DCCU. Widzałem wszystkie filmy Marvela i tak naprawdę lubię może z 3. Wydaję mi się, że jesteś na tyle prawicowy, że twoja misja życiowa sprowadza się do tego by ten film nie zarobił pieniędzy i wtedy to będzie wielki sukces prawicowych ideałów. Ja też nie lubię ruchu PC. Ale żeby mieć jakąś dziwną obsesję nad jakimś jednym chuja ważnym filmem? Po co? pokaż całość

  • więcej komentarzy (13)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika pokapokaoka

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)