Co by tu, to ja nawet nie

 •  

  Na iperfumy wrócił ARMAF Club de Nuit Man Intense - tym razem cena to 300zł ;)
  #perfumy

 •  

  jestem pozytywnie zaskoczony trwałością ck one shock - cały dzień w biurze i ciągle je czuję #perfumy

 •  

  Witam Mirków, poszukuje dla siebie 125 do dojazdu do pracy i co zacznę się zastanawiać to wracam do tego samego punktu czyli nie wiem na co się zdecydować. Potrzebuję czegoś co mało pali, więc pewnie 4 suw, budżet to max 7/8k i myślałem nad cbr/yzf, ale też podobają mi się nowe romety z zupełnie drugiej strony tj. Ogar legend/scrambler.
  Dlatego też jestem w kropce, z jednej strony już kilkuletnie moto z drugiej prosto z salonu, wiem, że Romet nie stał jakością w pierwszych egzemplarzach, ale wszędzie czytam, że się poprawili itd

  Nie mam zamiaru zapierdzielać tylko dostać się z domu do pracy i na odwrót, ale żeby było jasne skuter odpada bezdyskusyjnie.
  #motocykle
  pokaż całość

  •  

   @Crea: RS125 jeszcze na gaźniku czy już wtrysk?
   Pytam bo poważnie zastanawiam się nad używanym Junakiem RS125 z gaźnikiem ale tyle się człowiek naczytał, że chińczyk itd...
   Chętnie dowiem się co i jak od użytkownika, jaki zrobiłeś już na nim przebieg, ogólnie warto ?

  • więcej komentarzy (35)

 •  

  Wreszcie się zebrałem do wymiany lampy w junaku :) #motocykle

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: fromapp.jpg

 •  

  Czy jest tu ktokolwiek z kontem na perfuforum? Potrzebuję informacji o perfumerii onlineperfumy.pl, gdy wpisuje w Google widzę że jest wątek na jej temat, ale wejść nie mogę, bo tylko dla zarejestrowanych.
  #perfumy #pytanie

  •  

   @pinkquartz: jeśli dostałaś maila, że zrealizowane, to znaczy, że mieli wszystko na stanie i wysyłają. Dostaniesz jeszcze maila ze śledzeniem przesyłki i paczka będzie u Ciebie za 2-3 dni.

   Bzdurą jest, że wysyłają jakieś inne produkty, jeśli czegoś nie mają na stanie. W takiej sytuacji przysyłają maila z zapytaniem, czy wysłać niekompletne zamówienie, czy je anulować. W przypadku niekompletnego zamówienia dodają np. darmową wysyłkę jako rekompensatę.
   Nie wiem jakim cudem kolega wyżej pisze, że musiał się dobijać o to kiedy przesyłka dojdzie, skoro wysyłają linka ze śledzeniem paczki i dokładnie wiadomo gdzie paczka się znajduje.


   @Eoghan: Dlaczego mnie kolego nie zawołałeś skoro odnosisz się do mojego wpisu ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Nie jest bzdurą to, że wysyłają co innego, na poparcie moich słów wklejam ci cytaty z perfuforum.
   Być może był to jednorazowy przypadek ale jak widać z cytowanego wpisu kontakt z nimi był żaden celem zwrócenia produktu, wiadomo w każdym sklepie internetowym może zdarzyć się wpadka ale olewanie klienta w takim przypadku jest co najmniej złe.
   Odnośnie dobijania się do nich w sprawie wysyłki...
   Faktycznie wysyłają maila z linkiem do śledzenia paczki, ale jak przez tydzień widnieje w statusie, że jest przygotowywana do wysyłki to chyba warto skontaktować się ze sklepem co się dzieje?
   Co komu po takim śledzeniu przesyłki jak przez tydzień czasu nic z tego nie wynika?

   Normalnie już by tu był wklejony link do nieprodukowanego Paul Smith MAN (czarny flakon, ponoć podobny do Dior Homme) za 79 zeta. Bo zamówiłem. Ba, nawet dziś odebrałem. I wcale tak długo nie czekałem, biorąc pod uwagę przerwę świąteczną. Tyle tylko, że przysłali mi Paul Smith MEN - zielonego świeżaka:/
   Napisałem do nich i zobaczymy co zaproponują.


   Potwierdzam. Przyszedł zielony świeżak. Po incydencie napisałem do nich, ale nie odpisali. Mimo to, później widziałem, że zdjęcie poprawili. Ale ja nie ryzykowałbym. Namęczyłem się, żeby opchnąć tego świeżaka i nie być w plecy zbyt mocno.

   I jeszcze dwa posty sprzed miesiąca użytkowników z perfuforum odnośnie przesyłki w 2-3 dnia jak napisałeś wyżej i kontaktem z nimi mailowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) :

   Właściwie nie wiem co napisać, niby 2 zamówienia dostałem szybko w ciągu 2-3 dni. Ale z jednym jest problem, od tygodnia czekam na info w sprawie dostępności bądź wysyłki, napisałem już z 4 maile, na oba adresy. I zero odpowiedzi, dzwoniłem i też zero reakcji. Czy oni sobie losowo wybierają zamówienia które zrealizują i łaskawie poinformują o braku towaru ? Dlatego pytanie do was. Samo wysłanie maila z anulowaniem zamówienia, kończy całą sprawę czy raczej sklep może olać takiego maila?

   Też wysłałem im kilka zapytań informacyjnych o dostępność, wersję, etc.

   Nigdy nie dostałem odpowiedzi. Jakby zlewali kompletnie obsługę klienta i zajmowali sie tylko i wyłącze pakowaniem i wysyłką.
   pokaż całość

  •  

   @Eoghan: Nie uogólniam bo nawet w swoim swoim wpisie napisałem, że był to być może jednorazowy przypadek... xD

   Dostałem swoją pakę po 14 dniach i kilku wymienionych maili. O dziwo, odpisywali po kilku dniach. Trochę pomieszali w zamówieniu, dostałem jedną flachę inną niż zamawiałem.

   Kolejny przykład na ich "rzetelność".
   Pisząc, że paczka idzie dwa tygodnie miałem na myśli, że loterią jest jak szybko ona dojdzie.
   Po prostu jest to sklep z dobrymi cenami ale fatalną obsługą klienta i nie jest to tylko moje zdanie tylko wielu ludzi którzy tam kupowali, wystarczy prześledzić wpisy w wątku o tej perfumerii na perfuforum. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (17)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika pollos

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.