•  

  Może jakiś koci ekspert pomoże. Mam 2 letnią kotkę która z 2-3 razy w tygodniu obszczy dywan i tak od małego (4 razy zmieniane mieszkanie). Byliśmy z nią u weterynarza to powiedział, że wszystko z nią jest ok.

  Może ktoś miał podobny problem? Bo już kurwicy dostaje. Codziennie kuweta wymieniania.

  #koty #kotka #zwierzeta #weterynarz

  +: Cronox
  •  

   @poor_Mind: Miałem niedawno ten sam problem ze swoją młodą kotką (obecnie ma około 8mc). Kupiliśmy jej w Kauflandzie za parę zł małą, odkrytą plastikową kuwetkę (mamy w mieszkaniu jescze kastrowanego kocura, który uzywa dużej, zabudowanej) i problem ustał. Wydaje mi się, że ona po prostu po pewnym czasie przestała chcieć chodzić do tego samego sracza co kocur, mimo, że kuweta jest naprawdę duża + sprzątana kilka razy dziennie, a więc zawsze czysta.
   Biorąc pod uwagę, że Twoja kotka jest już dosyć duża, podpytałbym weterynarza, czy sterylizacja (o ile miała zabieg) nie była przeprowadzona zbyt późno, bo podręcznikowo powinno się to zrobić po zakończeniu pierwszej rujki, a niektórzy nawet wolą przed.
   Sika zawsze w to samo miejsce (dywan)? Moja sikała zawsze ZAWSZE na narzutę na łóżku, w zasadzie nigdzie indziej.
   Tego samego dnia schowaliśmy tę narzutę + kupiliśmy jej osobną kuwetę i problem minął jak ręką odjął. Jeśli jest w tym jakaś powtarzalność (np sikanie zawsze w to samo miejsce, etc.), spróbuj zaburzyć jej ten nawyk i zobaczysz co się stanie. Wołaj jak coś, może uda się coś wykminić wspólnie.
   pokaż całość

  •  

   @LouisCypher: Przetestuje te rzeczy które zamówiłem i zdejmę pokrywę z kuwety. Dam znaka.

  • więcej komentarzy (9)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika poor_Mind

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)