xDDD

 •  

  Nic nie pokazuje sytuacji w tym kraju tak bardzo jak afera z Odrą.
  Sprawa jest nierozwiązana, środowisko i ekosystem rzeki zostały uszkodzone na lata, a gospodarka regionalna wokół rzeki także umiera. Nikt ważny nie został ukarany, rząd nie został pociągnięty do odpowiedzialności za swoje liczne kłamstwa, a niedziałające instytucje odpowiedzialne za całą sprawę są w takim samym stanie w jakim były pół roku temu.
  I co z tego? Nic z tego. Wszystkim się to już znudziło bo PiS robił wszystko żeby zatuszować sprawę, rozciągnąć ją jak najdłużej jak to możliwe i wprowadzić tyle zamieszkania ile się da. Niektórzy nawet już się śmieją że może ludzie przesadzali z całą tą sprawą i katastrofa ekologiczna nad Odrą to nic takiego. Parę rybek umarło, kilka zwierzątek się potruło, wielkie mi coś.
  Powtórzę to co mówiłem w sierpniu, gdyby to co stało się z Odrą zdarzyło się w innym zachodnim kraju rząd by się z tego nigdy nie pozbierał. Temat ten byłby wałkowany przez lata. Ale tu jest Polska, my jesteśmy 50 lat za zachodem. Ludzie tu są przyzwyczajeni do tego że rząd ich rucha. Może i środowisko zniszczone,ale ludzie są zbyt zajęci kolejnym przekrętem żeby przejmować się tym z przed 2 miesięcy. Tak powoli będziemy rozpierdalać sobie kraj aż w końcu naprawdę obudzimy się w kompletnym pierdolniku porównywalnym do PRLu #odra #polska #afera
  pokaż całość

  źródło: LANDSCAPE_840.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika poprostumarta

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)