•  

  Halo #wroclaw ,

  Ma ktoś namiary na jakiegoś dobrego rzecznika praw konsumenta?

  Chodzi o laptopa #niebieskipasek zakupionego w marcu tego roku. Od początku były z nim problemy, wywalało blue screeny, rozłączało samoistnie wszystkie porty USB, zawieszał się przy prostych grach, rozłączała się karta sieciowa (model ASUS TUF Dash F15). Dwa razy był oddany na gwarancję, za trzecim razem poszedł na rękojmię. Za każdym razem wracał z serwisu i problemy dalej występowały, rękojmię odrzucili na zasadzie "dziwne, u mnie działa". Serwis jedyne co robi, to stawia system na nowo, ewentualnie aktualizuje sterowniki.

  Niebieski próbował kontaktować się w tamtym miesiącu z rzecznikiem praw konsumenta, który był polecony przez znajomych, jednak ma zapchaną skrzynkę telefoniczną, a na maila nie odpisuje od 3 tygodni.

  Przed chwilą znowu laptop się wykrzaczył po kilku sekundach od odpalenia gry.

  Nie wiem, czy jest sens oddawania laptopa do serwisu, gdzie będą go trzymać kilka tygodni, żądanie rękojmi odrzucą, a problemy z laptopem będą występować już w dniu odebrania sprzętu z serwisu. Dlatego jeśli ktoś zna jakiegoś dobrego rzecznika, niech podzieli się namiarem i pomoże pozbyć się tego szrota i odzyskać pieniądze za niego.

  #kiciochpyta #laptop #asus #serwisasus #rekojmia #gwarancja #rzecznikprawkonsumenta
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika potatocat

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)