♂️

 •  

  Małe porównanie Virgin Mobile vs Play

  Do tej pory lata korzystałem z Play na karte. Za 25 pln no limit rozmowy (w roamingu krajowym tj orange i t-mobile), smsy, oraz 10 GB internetu.
  https://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/solo-w-play-na-karte/
  Ponadto korzystałem z usługi wificalling (tam gdzie było WiFi oraz słaby zasięg sieci operatora). Z WiFi Calling można też korzystać za granicą nawet w ofercie na kartę. Polega to na tym, że bedąc np w Egipcie dzwonisz po WiFi w ramach pakietu do Polski. Połaczenia lecą przez internet. Włączasz tryb samolotowy, uruchamiasz WiFi oraz Wificalling i dzwonisz i odbierasz po WiFi. Lista obsługiwanych modeli jest tutaj:
  https://www.play.pl/uslugi/wifi-calling/ (na dole strony, trzeba rozwinąć zakładkę Wi-Fi Calling Play dostępne jest na: )

  Kupiłem starter Virgin Mobile z ofertą za 9 pln cebulionów https://virginmobile.pl/oferty/karta/nowy-numer/mini-9
  a w tym:
  300 minut na połączenia (5 godzin bo nie rozmawiam duzo) Za 5 pln mozna dokupic 120 min
  300 sms (rzadko je pisze)
  1 GB internetu (tez duzo nie korzystam a za 1 pln jest 1 GB)

  Moje uwagi i spostrzeżenia:
  Działa tylko na nadajnikach Play (brak rozamingu krajowego). Jak poruszacie sie po pipidówach warto miec coś w zapasie.
  Brak roamingu krajowego to brak internetu w przypadku braku zasiegu Play (co nieraz mi sie zdarzyło). Łatwo mozna dokupic dane za niewielkie pieniadze (1 GB za 1 PLN). Nie ma w nim WIFIcaling, więc jadąc za granice moze byc problem. Warto miec wtedy Play lub inny operator np a2 monile i dostęp do WiFi.
  Polaczenie z doradcą jest bezpłatne, a w Play płatne.

  Virgin mobile jest dla ogarniętych ludzi co nie rozmawiają duzo, nie siedzą non stop w internecie, i mieszkają w zasięgu Play oraz poruszają sie w zasięgu Play.
  Ogarniętym mam na mysli, aby umieli sie doładować przez internet np tutaj https://virginmobile.pl/doladuj-sie sprawdzac stan pakietów, wiedzieć jak je kupic, jak sie doładowac itp. Obecnie to srednio mnie to wychodzi okolo 11 do 12 pln na miesiąc. Raz pakiet danych kopiłem i teraz kupilem pakiet rozmów bo na infolinie duzo dzwoniłem.

  Podsumowując. Jak nie masz takiego weza w kieszeni jak ja (bo jestem sknera). Zaoszczędzoną kasę puszcze na przelew % inaczej C2H5OH. Może być upierdliwe to sprawdzanie pakietów, dokupywanie itp. Dla mnie nie robi to żadnego problemu :D

  #virginmobile #play #wificalling
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika przemawiam_do_was

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)