•  

  Czy tylko ja uważam to za mega absurdalne? Tam jest szeroki chodnik, naprawdę trzeba było usuwać tyle miejsc parkingowych do wybudowania ścieżki rowerowej? Po drugie tam już jest ścieżka rowerowa, nie dało się na jej końcu po prostu zrobić odbicia w prawo?

  #wroclaw

  źródło: obraz_2022-05-19_214113322.png

  •  

   @LuxEtClamabunt: żadna dodatkowa ilość zieleni w centrum miasta nie jest zbędna. Jako część elementu ograniczania samochodozy i betonozy, żeby iść w stronę cywilizowanego modelu miasta, a nie Indii czy Afryki z chaosem i syfem.

  •  

   @LuxEtClamabunt: patrzysz na te przemiany w zbyt wąskiej perspektywie. Cały ten proces to nie jest zmiana na przestrzeni tygodni czy miesięcy, a lat czy nawet bardziej dekad. "utrudnianie" ruchu samochodów jest jednym z podstawowych sposób na ograniczenie ich liczebności w centrach miast, przy czym oczywiście trzeba rozwijać alternatywne środki transportu w postaci zbiorkomu czy właśnie tras rowerowych. Ty się do tego prawdopodobnie nie przekonasz, podobnie jak obecnie parkujący tam kierowcy, ale jest szansa, że przyjezdni studenci czy nowe pokolenie w prostym rachunku zysków i strat uzna że pchanie sie do centrum własnym autem po prostu jest nieopłacalne - z wielu powodów. pokaż całość

  • więcej komentarzy (59)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika qhrlopez

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)