•  

  #przegryw #tinder

  Ja - 200 par na od 1 sierpnia, no może ze 20-40 par usunąłem.

  Czad, podobno 7-8/10 - 240 w 7 dni.

  Co o tym myśleć?

  Jak on tak "słabo" wygląda, to ciekawe ile prawdziwy Czad by miał.

 •  

  Pomału do mnie dociera że byłem z toksyczną osobą... oczywiście wcześniej zauważyłem już pewne sygnały. czy też brałem to pod uwagę, ale nie docierało do mnie. Nawet jak tak jakby logicznie myśląc wiedziałem, ze tak jest, to zawsze była ta nadzieja, że jest inaczej. Ale nawet po zerwaniu jako że wszystko to oczywiście moja wina, a jej winy nie ma żadnej tej winy w sobie szukałem i usprawiedliwiałem ją.

  Ale im więcej czytam o zaburzeniach osobowości o toksycznych związkach tym bardziej do wielu przykładów jestem w stanie podstawić swoją eks.
  A z racji na to, że był to mój pierwszy związek, mimo że powinienem ich miec więcej. Nie miałem żadnego porównania z nikim innym i myślałem że tak ma być, dawałem się manipulować, wierzyłem w jej usprawiedliwianie tłumaczenia. Bo w zasadzie to 3 razy chciałem z nią zerwać i trzy razy z jej działań tego nie zrobiłem. Każdy mówi ze na początku jest inaczej a później gorzej. Związek to kompromisy, taka po prostu jest, ma specyficzne poczucie humoru itd. Nie była by przecież ze mną tyle czasu gdyby nic nie czuła, nie poznała by mnie swojej rodzinie itd itd itd. Ona by się bawiła.. Ona ?! to absolutnie nie możliwe.

  Byłem dla niej idealną ofiarą.. osoba naiwna, bez doświadczenia związkowego, empatyczna, wrażliwa, uczuciowa.

  Nie fajnie tak pierwszy związek jeszcze w tym wieku, mieć toksyczny w których druga osoba Cię niszczy do samego dna. Gdzie tracisz pewność siebie, poczucie własnej wartości i godność. Na którymi długo i ciężko pracowałem. Będąc z nią im dalej tym bardziej czułem, ze wszystko to co wypracowałem zanika i na ogół jestem gorszym człowiekiem niż byłem zanim ją poznałem. Sprawiła, że nie mogłem bez niej żyć i więcej energii i czasu poświęcałem dla niej. Manipulowała mną, stosowała przemoc emocjonalną, odrzucanie, szantaż emocjonalny, nawet dwa razy napaśc słowna czyli np poniżanie w oczach innych - ale najdelikatniej jak się da.

  Sam nawet czasami śmiałem się jak czytałem o takich przypadkach, że czemu ci faceci od takich kobiet nie odejdą... teraz już rozumiem. I zawsze myślałem, że takie osoby są takie złe cały czas. Nawet w późniejszym okresie mówiłem sobie że gdyby ona taka była od początku to ja wcale nie chciałbym się z nią być i wchodzić w nią w związek. No ale skoro była inna to próbowałem rozwiązać problem jednocześnie dając szansę i nadzieje że będzie lepiej. Bo jeszcze nie zrobiła nic krytycznego co z miejsca sprawiłoby że bym ją zostawił. Nie zrobiła nic na czerwoną kartkę. Tylko im dalej tym ona zachowywała się co raz gorzej i we mnie też narastało to że nie chce być z taką osobą, ale jeszcze za mało sobie nawarzyła. Oraz byłem od niej uzależniony psychicznie, mentalnie, przyzwyczajenie itd.

  To, że ze mną zerwała mogę traktować jako coś na czym powinienem się nawet podbudować i nawet okazała mi w ten sposób szacunek. Bo gdybym był taką idealną ofiarą to by dalej mnie trzymała. To tylko pokazało że nie uda jej się w pełni złamanie mnie i dostosowanie pod swoje potrzeby.
  Zwłaszcza ja czytam o ludziach przy których prawda wychodzi po ślubie, albo jak już są dzieci... Myślę że i ona miała podobny cel, bo miała idiotyczną wręcz zasade, że mieszkanie razem dopiero po ślubie.. ale seks przed ślubem już spoko.
  Sam nawet czasami zastnawiałem się.. co ty chcesz ukryć takimi twierdzeniami ? Czego nie chcesz abym się o tobie dowiedział, tylko dopiero jak już teoretycznie nie będę mógł uciec ? tutaj rozsądek bardzo dobrze podpowiadał.

  Bo serio o ile nawet seks po ślubie jeszcze jestem w stanie zrozumieć.. o tyle mieszkanie razem po ślubie już absolutnie nie. Zwłaszcza kiedy dla niej seks przed ślubem bez problemu i spoko, a mieszkanie przed ślubem nie. Absurd to był lekki dla mnie. Ona ma takie zasady i tyle.. tak się z tego tłumaczyła i na nic zdawała się lawina argumentów. O sprawię zapomniałem licząc że się złamie i zamieszkamy razem bez ślubu.

  Ja nie mogłem po prostu uwierzyć że mogłem się tak pomylić co so jakieś osoby która przez pierwsze ponad 2 miesiące związku była jak partnerka z bajki i marzeń.. Oraz w ogóle że tacy moga być ludzie.. Tylko ogólnie po prostu próbowałem zrozumieć ją, oraz jak jej pomóc, jak to naprawić. Ale to było jak próba naprawy przepalonej żarówki.. tego się nie naprawia tylko zastępuje nową żarówką ;)

  #zwiazki #psychologia
  pokaż całość

 •  

  Kto by się nie skusił ;d

  #heheszki #tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: ja_bym_bral.jpg

 •  

  #niebieskiepaski bylibyście zadowoleni z prezentu jakim byłaby 10 minutowa przejażdzka za kierownicą monster trucka? 10minut za 200zl. Dobra cena?
  #pytanie

 •  

  Wiecie co ? mam to w dupie.. tzn szukanie sobie dziewczyny. Po prostu mnie to wkurwia.
  Wkład nie porównywalny do efektów.

  Musisz przbierać spośród tony gówna aby znaleźć kwiat..
  Pełno roszczeniowych księżniczek, kobiet z wybujałym ego, karierowiczek (pełno tego ostatnio) czy wreszcie kobiet toksycznych - takie są najgorsze bo wydają się właściwymi i wartościowymi, wchodzisz z nimi w związek, wszystko jest idealnie, a potem okazuje się że to wszystko fałsz a kobieta jest takim typem osoby który trzeba izolować.

  Gdzie są kobiety wrażliwe, empatyczne, romantyczne, skromne, pokorne, niewinne, doceniające drugą osobę, które mają jakieś zasady, szczere, z dobrym sercem którym szczerze zależy dla których liczy się też to co czuje druga osoba i które szukają po prostu parntera życiowego i uczuć ?

  Ja naprawdę nie poznałem takiej kobiety jak sięgam pamięcią.. nie poznałem takiej kobiety na przestrzeni ostatnich 15 lat. I im dalej tym te kobiety są gorsze, nawet w zestawieniu choćby z rokiem poprzednim.
  Czy widzę wśród znajomych którzy szukają i na jakie trafiają..

  Może po prostu te dobre są już zajęte.. ?

  Ale hola hola może to z Tobą coś nie jest nie tak, źle szukasz czy coś... gdybym tylko ja miał taki problem to bym tak założył..
  Ale potrafię wymienić kilkunastu gości których znam, o na prawdę różnych statusach i osobowościach, wieku, którzy też są ciągle sami. Również chadów 9 i 10/10.. W tym i takich którzy dawno już minęli 30tkę i dalej są sami. Po prostu odpuścili i żyją swoim życiem. Albo i takich którzy w związki wchodzą ale te związki legają w gruzach.
  Czy takich po ślubach i rozwodach gdzie kobieta z którą się ożenili okazała się po prostu chora i przegnita do szpiku kości potrafiąca mieć w dupie swoją córkę i bezczelnie kłamiąca i manipulująca córką aby przechylić ją na swoją korzyść. Bo tata każe się uczyć i sprzątać, a mama pozwala grać w grę i daje słodycze.
  Czy takich które po paru latach związku nawet jak są już dzieci, rzucają facetów z dnia na dzień.
  Czy takich które po 4, 7 latach związku po prostu oznajmiają że odchodzą bez wyjaśnienia/ dla innego itp.
  Nawet takich które są w szczęsliwym związku małzeńskim, a jednak potrafią za plecami odjebać coś głupiego i po prostu chorego

  Są tu jacyś po 40,50tce ? Zawsze tak było ? czy ostatnio coś się pojebało ze światem - no dobra - europą wschodnią.
  bo nie tyczy się to tylko polek, że o polki to najgorsze.. brednie. Ukrainki np są takie same albo i jeszcze gorsze.
  Innych narodowości bliżej nie poznałem to nie będę się wypowiadał, bo na zachodzie nie szukałem.

  #zwiazki #tinder #podrywajzwykopem #przegryw #wygryw
  pokaż całość

  •  

   @abitbald: Dla mnie kochać to sens życia tak mi się wydaje. Gdzie ta druga osoba jest dla Ciebie najważniejsza i Twój instynkt przetrwania rozszerza się też na nią. Gdzie jesteście tak jakby jednym bytem.
   A świat istnieje po to, aby móc cieszyć się sobą.

  •  

   @abitbald: Nie powiedziałem, że bez drugiej osoby życie jest nudne.. jest puste.
   Ale faktem jest że prawdziwie szczęście daje mi ta druga osoba koło mnie. Tylko to sprawia że na prawdę jestem szczęśliwy.

  • więcej komentarzy (19)

 •  

  Korci mnie aby rzucić wszystko i wyjechać do Norwegii do pracy...

  W sumie obecnie nic mnie tutaj nie trzyma
  a z tego co widziałem robota podobna do mojej w której mam jakieś doświadczenie w okresie próbnym idzie zarobić ponad 22K koron za 160h w miesiącu. A mieszkanie z tego co pisało w ogłoszeniu z prądem i wodę dwu pokojowe to raptem 3500 koron za miesiąc..

  Angielski umiem i dogadam się, o ile ludzie tam mówią po angielsku i wystarczy ten język.

  #pracbaza #norwegia
  pokaż całość

  •  

   ojechać sobie możesz, zobaczyć jak to wygląda i ew wrócić.

   @allthethings: No właśnie coś takiego nie wchodzi w grę. Jak rzucę tą pracę w Polsce to równie dobrej nie znajdę i nie ma na to żadnej szansy.

  •  

   @zone3: Jeden kolega tak na początku mieszkał, 3k nok za pokój z wliczonymi opłatami... zapomnieli mu tylko powiedzieć przed przyjazdem, że pokój to w piwnicy, z jedną szafą, stolikiem, dwoma łóżkami piętrowymi i trzema kolegami żeby przypadkowo depresji od samotności nie dostał ^^ W chacie łącznie 15chłopa i jedna łazienka :D
   @Stashqo: Chujnia.. to ile trzeba liczyć na wynajem mieszkania dla siebie ? najmniejsze może być bez cudów ale i bez grzyba na ścianach itp ? pokaż całość

  • więcej komentarzy (24)

 •  

  #podrywajzwykopem

  Będę miał dość ciekawe spotkanie. Tylko moja pewność siebie będzie mogła coś zdziałać.
  Ogólnie będzie to randka w ciemno.. ale w ciemno tylko dla dziewczyny.. Ponad to, różowa jest na pewno ładniejsza ode mnie.. W sensie że jest o powiedzmy 2-3 oczka wyżej w skali ruchensteina niż ja. Tak przynajmniej mi się wydaje.
  W dodatku zarabia lepiej ode mnie i jest obrotna. ma i nawet jakiś followersów w mediach społecznościowych.

  Co wiadomo na pewno to to że jest chętna aby kogoś poznać. Tylko nie wie jak wyglądam oraz w zasadzie nic o mnie nie wie.. Także może być śmiesznie XD

  Co wiemy o sobie na pewno to to, że oboje mamy gw że z drugiej strony nie ma złego człowieka mówiąc w skrócie. Stąd też wnioskuję zgodziła się na spotkanie. Oraz sam fakt, że się w tym nie pieprzyłem, tylko w zasadzie druga wiadomość to propozycja spotkania.. no bo co mam z nią o pogodzie pisać.. Mam jakiś cel że do niej się odzywam to od razu kawa na ławę. Zgodziła się i sama zaproponowała termin.

  Traktuje to jako po prostu rozmowa z dziewczyną.. zobaczymy jak nam się będzie rozmawiać.
  pokaż całość

  •  

   @Perkele93: @TheDudee @bersking @simonides

   Już po spotkaniu. No ładna dziewczyna ale nic z tego nie będzie.. zupełnie z innych światów jesteśmy. całkowicie się różnimy. poza tym jakaś nieobecna.. mało uśmiechu. spóźniła się też 25 minut. i też jakaś dziwna że nie zadzwoni że stoi tutaj i tutaj tylko wysyła zdjęcie jak idzie i wszystko. a potem sobie stoi w innym miejscu i czeka. dopiero jak do niej zadzwoniłem to powiedziała gdzie jest.

   tak średnio się kleiło.. ja już w danym punkcie wiedziqlem że to nie jest to. na koniec niby powiedziała do zobaczenia. ale ja się z nią kontaktował nie będę już. No nie urzekła mnie.
   pokaż całość

  •  

   @r5678: dziękuję za zawołanie, no cóż jak nie ta to inna ¯_(ツ)_/¯
   @Perkele93: Oby... może to za wcześnie dla mnie było.. bo miesiąc temu skończył się moj zwiazek 7 miesięczny.

   nie zmienia to faktu że dziewczyna mnie nie urzekła w żaden sposób. Uroda to za mało . to jest nic dla mnie. ma być atrakcyjna dla mnie to fakt. ale coś sobą musi oferowac. A ona nawet gotować nie potrafi. i na dodatek jest weganka i nie przepada za miesem. ja jej od razu ze ja to mięsko bardzo lubię. Jak drzwi jej otwieralem do lokalu i przodem ja wypuszczałem to też nie powiedziała dziękuję. plus strasznie ambitna i zarobiona w opór. To też nie ma czasu.. sama mowila że z z nikim się nie spotyka. że wyciela ze swojego życia większość ludzi i zostawiła sobie takiego najblize grono zaufanych. a spotkała się ze mną bo miała jakiś przypływ pozytywnych emocji. ale też właśnie tak oceniała mnie przez pryzmat tego co osiągnąłem w życiu badała moje ambicje. Gdzie się widzę za rok 5 lat.. ja nie lubię takich ludzi że nie liczy sie wnętrze drugiej osoby. Jej się nie dziwię bo sporo osiągnęła.. ale ja szukam właśnie partnera życiowego uczuć itd a nie że ktoś mnie ocenia tak powierzchownie. pokaż całość

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  Mirasy, polecicie jakeis auto w okolicach 2-3 tys, ewentualnei taki nparawde maks to 5 (chociaz wolalbym ta nizsza granice) ktore jest w miare solidne, nie psuje sie co chwila i zeby w takim limicie cenowym byla instalacja gazowa? Plus jako tako wygladalo(nie jak jakas multipla)? Tak zeby po prostu koszty utrzymania byly dosc niskie, glownie do jezdzenia po miescie(i raz na miesiac troche dluzsze trasy - 100-300km).
  Czy jednak mam za duze wymagania?
  #motoryzacja #samochody #pytanie
  pokaż całość

  •  

   @TomekABC123: Jak za 4 - pół roku temu astrę g kupiłem. 2000r, 1.6, roczny gaz, klima i dość bogate wyposażenie.

   Popularne auta więc z naprawą problemu nie ma. Części też idzie nie drogo znaleźć.
   Rudej praktycznie nie było.

  •  

   @FarGO: Napisałem ile dałem przecież.
   Przez bogate wyposażenie, pomijając jakieś tam aspekty wizualne
   klima, elekryczne szyby lusterka, podgrzeane lusterka, nagłośnienie bose 8 głośników, telefon ( można kartę sim do radia włożyć) światła przeciwmgielne, wspomaganie kierownicy o stałej sile, abs, pirotechniczne pasy bezpieczeństwa, 4 jaśki, jakieś drobnostki typu domykanie szyb z kluczyka itp, Chyba tyle.

  • więcej komentarzy (16)

 •  

  lata 90te pełna gębą..

  Czarne blachy polonez, futerko na fotelach i napis alpine na całą szybę

  #motoryzacja #samochody

 •  

  #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zdrada

  Dziewczyna 2 dni temu oznajmiła mi, że idzie w piątek z kolegą na maraton lotr.
  Ogólnie nie jestem jakimś zazdrośnikiem, nie mam nic do tego, że ma kolegów i się z nimi spotyka.
  Pytam co to za koleżka, powiedziała, że taki poznała go miesiąc temu na insta hmm, potem wystalkowałem, że w komentarzach mu kurwa serduszka wysyłała z oficjalnego konta.
  To pytam czy może poszedłbym z nimi ( ͡º ͜ʖ͡º) To ona mi, że nie bo on nie ma dziewczyny i by mu było przykro, że jest sam jakby patrzył na nas zakochanym, hmm.
  Tera siedze porobiony mysle czy mi nie zaczyna przyprawiac rogów bo widać, że koleś to wyższa półka taki przystojniaczek lep na p0lki.
  pokaż całość

  źródło: ocdn.eu

 •  

  Taki chop klepie twoja dziewczyne w tyłek
  Co robisz

  źródło: fromapp.jpg

 •  

  Zmienilibyscie prace z 2300zł netto na 8000zł jeżeli wymaga ona dojazdu 50km w jedna stronę co zajmie ok. godzinę i godzinę na powrót. Dodatkowo będę musiał pracować nie 160h miesięcznie, a trochę ponad 200h od poniedziałku do soboty w systemie trzyzmianowym? #pracbaza #pytanie

 •  

  #film

  Polećcie jakiś ciekawy film na wieczór.. może być SF, apokaliptyczny, katastroficzny, akcji z rozmachem.

 •  

  #motoryzacja #lpg
  Takie byly dzis ceny w #torun

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1543705790547.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika r5678

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (6)