•  

  To jest pan doktor Tadeusz Szustowicz. Doktor chemii na UJ + magister politologii. Aktualnie poseł na sejm z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość.
  W czasie nagonki na LGBT (w kampanii prezydenckiej) zrobił w swojej rodzinnej miejscowości (Pielichów w powiecie Wieluńskim) tydzień kolorów, w którego trakcie przedstawiano lokalnej młodzieży najciekawsze sylwetki znanych Polaków, niezależnie od ich orientacji, religii itd. Zaprosił on wszystkie osoby z okolicznych wsi i przypomniał, że mieszkańcy Pielichowa nie są ani ideologią, ani organizacją, ale łączy ich kultura lokalna i dlatego nie powinni dać się podzielić, a jedynym sposobem wartościowania ludzi powinien być ich charakter i przyzwoitość.
  Głosował on między innymi za poprawkami opozycji (choć nie wszystkimi) do budżetu oraz za tym, by 2mld nie oddawać na TVP tylko na ratowanie ochrony zdrowia w Polsce. Jest przewodniczącym poselskiego koła ratowania braci mniejszych (ekologia na podstawie franciszkańskich nauk) i zbierał podpisy między innymi dla ustawy antyfutrowej (tej słynnej, gdzie posłanka Lewicy dostała od prezesa podpis na sali, a potem pisowcy się ustawiali w kolejkę, by podpisać do samo co prezes)
  W czasie stanu wojennego Pan Szustowicz o dziwo nie był w Solidarności, ale nie był też w PZPR, wgl. nie było go w Polsce, mieszkał u brata, który wyemigrował do Francji i tam też Szustowicz wiele lat mieszkał, pracując jako wykładowca chemii organicznej na uniwersytecie w Montpellier. W wolnym czasie pisał eseje, mocno liberalne gospodarczo i progresywne na tamte czasy. Gdy tylko w Polsce zaczęła błyskać się jutrzenka 3 RP to wyemigrował z powrotem do kraju, wrócił do rodzinnego Pielichowa i założył biznes, fabrykę nawozów sztucznych, używając swojej wiedzy i wykształcenia. Po kilku latach pomógł wyciągnąć swoją miejscowość z zapaści i postPGRowskiej biedy, dając pracę łącznie dwustu osobom.
  Wpierw członek AWS, okrzepł nieco w naszym krajowym konserwatyzmie, zachowując jednak meritum, własne wartości i zamiłowanie do natury. Następnie poseł dwóch kadencji z ramienia PiS. Wiceminister ochrony środowiska w rządzie 2005-2007, odpowiedzialny między innymi za ustawę o obowiązku zgłaszania potrąconych zwierząt na drogach leśnych.
  Najważniejsze w tej postaci jest jednak to, że to randomowe zdjęcia z internetu, wszystko to wymyśliłem, nie wiem kim jest ten człowiek, a PiSowcy nie mają żadnej chwalebnej historii ani powodu do dumy, rozwalają nasz kraj dla hajsu i żadnemu z nich nie zależy na czyimkolwiek dobru, pozdrawiam.

  pokaż spoiler #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #polityka #4konserwy #heheszki #pasta
  pokaż całość

  źródło: prof.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika remek4x4

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.