•  

  Kupiliśmy mieszkanie w Dom Development w Warszawie na Grochowie - inwestycja na ul. Przeworskie Stacja Grochów. Co myślicie o tej lokalizacji? I tak już nie zrezygnuje, ale jestem ciekawy waszego zdania.
  #warszawa #deweloperka #nieruchomosci

 •  

  Dziś jest ten wielki dzień
  Dziś spłacam wszystkie długi moich rodziców po 3 miesiącach od wyrzucenia z domu.
  3 miesiące i 4K odłożone na spłatę, nawet coś z tego zostanie
  Już nie mogę się doczekać aż wpłacę na konto i skończą się te telefony od windykacji od 7 rano do 20 wieczorem.
  powoli chyba dążymy do końca tagu #mireknawygnaniu
  póki co zostaje oszczędzać na jakiś pokój i zacząć spać normalnie bez stresu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Pijcie ze mno kompot!
  I z góry przepraszam za nieaktywność na tagu ale ostatnio nawet wypoku nie włączałem i nic ciekawego się nie działo poza chwilowymi upadkami stanu psychicznego.
  Miłego dnia zakochanych :3
  #chwalesie #oswiadczenie
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: wind.jpg

 •  

  Ciche rozdajo

  Znalazłem w gratach wzmacniacz słuchawkowy, złożony wiele lat temu dla zabawy. Jest to bodajże któryś z kitów AVT, ale na bardzo dobrych komponentach które przekraczały wartość samego kita kilkukrotnie. Dobry to wzmacniacz, w "zasilaczu" (czarnym pudle) jest stopień filtrujący. Czy jak to się tam nazywało. Nic nie szumi, nic nie brumi, jest bardzo stabilny.

  Koszt wysyłki InPost pokrywa zwycięzca (równowartość kosztów przesyłki do przelania na pieski)

  Losowanie wśród plusujących jutro około 23

  #sprzetaudio #audio #sluchawki
  pokaż całość

  źródło: IMG_4727.JPG

 •  
  Dzony_ze_suonca

  0

  #praca dorywcza we #warszawa potrzebni od zaraz info na PW

 •  

  Śmierć Laci Peterson i jej nienarodzonego syna Connora
  Historia opublikowana na o2 31.01.2019

  Laci i Scott Peterson mieszkali w Modesto w stanie Kalifornia. 27-latka była w 8 miesiącu ciąży i oczekiwała przyjścia na świat ich pierwszego dziecka, któremu mieli nadać imię Connor. 24 grudnia 2002 roku po 9.00 Scott postanowił udać się na ryby, a Laci chciała wyprowadzić psa na spacer. Gdy po powrocie mężczyzna nie zastał żony w domu, wziął prysznic i zadzwonił do jej rodziców, aby upewnić się, czy Laci jest u nich. Niestety rodzice nie mieli żadnych wieści o córce i po 17.00 poinformowali policję o zaginięciu.

  Przepytano sąsiadów i jeden z nich wyznał, że popołudniu widział psa pary, który wciąż miał przyczepioną smycz i błąkał się po ulicy. Czasami w przypadku zaginięć to najbliżsi stają się głównymi podejrzanymi i również w tej sprawie policja od razu zaczęła bacznie obserwować Scotta. Mężczyzna powiedział, że rano pojechał do pobliskiego magazynu, skąd wysłał kilka e-maili i odebrał łódź. Poczta elektroniczna i dokumenty łodzi miały stosowne znaczniki czasu. Peterson miał wędkować około 90 minut, wrócić do domu, wziąć prysznic i zadzwonić do teściów.

  Zachowanie Scotta było jednak bardzo dziwne. Mężczyzna podczas rozmowy z policjantami nie zadawał im zbyt wielu pytań, odmówił zbadania wariografem i nie był zachwycony pomysłem przeszukania domu. Podczas, gdy rodzice i brat Laci wykorzystywali każdą okazję, aby porozmawiać z dziennikarzami, aby o zaginięciu dowiedziało się jak najwięcej osób, Scott unikał wywiadów. Bardzo dbał również o to, aby na plakatach z wizerunkiem Laci nie widniało jego zdjęcie oraz szybko zaczął mówić o żonie w czasie przeszłym.

  Sprawą zaginięcia Laci zainteresowały się media w całych Stanach. Mnóstwo ochotników poświęciło swój czas i pomagało w poszukiwaniach. 31 grudnia zorganizowano czuwanie, podczas którego Scott nie chciał wypowiadać się publicznie, jednak wziął w nim udział. Zrobiono mu zdjęcia, na których się uśmiecha. Tak nie zachowuje się mężczyzna, którego żona i nienarodzony syn zaginęli. To zszokowało opinię publiczną, która zaczęła się od niego odwracać. Rodzina Laci wciąż jednak wierzyła, że Scott nie może mieć nic wspólnego z zaginięciem.

  5 stycznia 2003 roku zorganizowano przeszukiwania zatoki San Francisco, na której mężczyzna miał wędkować w Wigilię Bożego Narodzenia. Co ciekawe, Scott przyjechał wynajętym samochodem na brzeg zatoki i z ukrycia obserwował poszukiwania, które nie przyniosły jednak żadnych rezultatów. Takie zachowanie wydawało się bardzo dziwne, ponieważ mężczyzna nie musiał się ukrywać, aby obserwować poszukiwania. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby mąż zaginionej stał na brzegu i obserwował pracę nurków.

  24 stycznia na konferencji prasowej policji pojawiła się Amber Frey. Roztrzęsiona kobieta opowiedziała o tym, że od 20 listopada zeszłego roku miała romans ze Scottem. Mężczyzna powiedział jej, że jest wdowcem i czekają go pierwsze święta bez żony. To stwierdzenie wydaje się dosyć makabryczne jeżeli spojrzeć na nie przez pryzmat zaginięcia Laci w wigilię Bożego Narodzenia. Okazało się, że Amber zgłosiła się na policję zaraz po tym, jak 30 grudnia zobaczyła informacje o poszukiwaniach w telewizji. Zgodziła się nagrywać rozmowy telefoniczne z Petersonem. Łączna długość nagrań to ponad 29 godzin.

  Pod koniec stycznia Scott zdecydował się udzielić wywiadu w programie „Good Morning America”, po którym został ostatecznie znienawidzony przez opinię publiczną. Gdy wypowiadał się o Laci używał czasu przeszłego. Mężczyzna powiedział, że poinformował policję o swoim romansie, co było nieprawdą. Co więcej, stwierdził, że jego żona wiedziała o Amber i nie miała do niego pretensji o to, że znalazł sobie kochankę.

  13 kwietnia spacerowicze znaleźli ciało noworodka na brzegu zatoki San Francisco. Chłopiec miał plastikową taśmę przewiązaną wokół szyi i duże nacięcie po prawej stronie ciała. Dzień później, około 1,5 km od znalezienia ciała dziecka, odnaleziono ciało bez rąk i nóg, z odciętą głową. Po kilku dniach badania potwierdziły, że to zwłoki Laci i Connora. Ciała były w tak zaawansowanym stopniu rozkładu, że nie można było ustalić przyczyny śmierci.

  Scott został aresztowany 18 kwietnia na polu golfowym. W samochodzie miał ponad 10.000 dolarów w gotówce, cztery telefony komórkowe, dowód osobisty swojego brata i sprzęt kempingowy. Włosy przefarbował na blond i zapuścił kozią bródkę. Prawdopodobnie planował ucieczkę za granicę. Trzy dni później został oskarżony o podwójne morderstwo, jednak nie przyznał się do winy.

  Mimo, że proces nie był transmitowany na żywo, informacjami z sali rozpraw żył cały kraj. Problemem było nawet znalezienie ławników, którzy co do zasady mają być bezstronni, ponieważ opinia publiczna już dawno wydała wyrok. Scott cały czas utrzymywał, że jest niewinny, a podczas pokazywania zdjęć ciał w znacznym stopniu rozkładu, które należały do jego żony i syna, nie okazał żadnych emocji.

  Mimo, że nie ma żadnych materialnych dowodów, w listopadzie 2004 roku został uznany za winnego zabójstwa pierwszego i drugiego stopnia. 16 marca 2005 roku został skazany na śmierć. Obecnie przebywa w celi śmierci w San Quentin, niedaleko San Francisco. Mężczyzna wciąż utrzymuje, że jest niewinny i już dwukrotnie odwoływał się od wyroku oraz prosił o nowy proces. Od stycznia 2006 roku żaden więzień nie został stracony w Kalifornii, więc nie wiadomo kiedy wyrok zostanie wykonany.

  Źródła: edition.cnn.com, popsugar.co.uk, rollingstone.com,news.com.au, intouchweekly.com

  #historieriley
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika rezik

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)